بایدن nabs Clyburn تایید قبل از کارولینای جنوبی اولیه

شمال چارلستون S. C. – کنگره ایالات متحده جیم Clyburn بالاترین-رتبه بندی سیاه و عضو کنگره و kingmaker از کارولینای جنوبی سیاسی دموکراتیک مدار در روز چهارشنبه تایید جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است. پشتیبان گیری می تواند با ارائه یک افزایش بسیار مورد نیاز برای معاون سابق رئیس جمهور به عنوان کارولینای جنوبی اولیه.

“من فکر می کنم هیچ کس بهتر مناسب بهتر آماده می کنم هیچ کس با صداقت و هیچ کس متعهد به اصول اساسی است که این کشور آنچه در آن است از دوست خوب من” گفت: Clyburn ظاهر می شود با بایدن در یک رویداد در شمال چارلستون است.

به نام او بر مردم کارولینای جنوبی به “با” بایدن.

آن را به حال شده است انتظار می رود که Clyburn خانه اکثریت شلاق خواهد حمایت بایدن. این افراد در کنگره با هم برای بیش از یک دهه با Clyburn همچنین همکاری نزدیک با دولت اوباما در خانه خود نقش رهبری. بایدن در میان آرای انتخابات ریاست جمهوری و سیاسی دیگر دوستي که با حضور دو روز از مراسم تشییع جنازه و homegoing خدمات در سال گذشته برای Clyburn همسر امیلی.

این حمایت می تواند کمک به یمن و جلوگیری از شلی در سراسر خط پایان در روز انتخابات در کارولینای جنوبی که در آن او به مدت طولانی رهبری در رای گیری به خصوص در میان سیاه و سفید رای دهندگان که شامل بسیاری از رای دهندگان دموکرات. اما که منجر محکم است که در ماه های اخیر در بخشی به دلیل ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز’ شتاب پس از موفقیت در دیگر حالت اولیه مسابقات. عامل دیگری است که تمرکز از نامزدها از جمله کالیفرنیا میلیاردر تام Steyer که صرف میلیون ها دلار بر روی تبلیغات در دولت و به منظور ایجاد روابط با رای دهندگان.

بایدن در نظر گرفتن تریبون از Clyburn در یکشنبه تشکر خود را دوست دیرین اما پس از آن به سرعت تضعیف به مات مرجع به Sanders.

“امروز مردم در حال صحبت کردن در مورد یک انقلاب می شود.” “اما آنچه که این کشور به دنبال نتایج. آنچه که آنها به دنبال امنیت است. آنچه که آنها به دنبال این است که قادر به حفظ و حفظ حیثیت خود را.”

بایدن در ادامه به توجه داشته باشید Clyburn نقش در تامین امنیت رای دموکرات برای 2010 بیمه سلامت تعمیرات اساسی که به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما امضا دستاورد های داخلی. بایدن گفت: پیشنهاد خود را برای یک “عمومی گزینه” طرح بیمه برای گسترش پوشش تحت “Obamacare” خواهد ساخت Clyburn کار به جای “شروع از ابتدا” با تک پرداخت کننده بیمه دولت که ساندرز پیشنهاد.

“آنچه که مردم به دنبال این است که برخی از امید برخی از اطمینان برخی تصور که” من می تواند مراقبت از خانواده,'” بایدن گفت.

بایدن همچنین با استفاده از Clyburn تایید به تکرار ایده های او ذکر شده تقریبا معمولی در پایان روز سه شنبه ریاست جمهوری اولیه بحث به معرفی یک زن سیاه به دیوان عالی کشور.

“به عنوان رئیس جمهور من خواهم بود مفتخر به انتصاب اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار. به دلیل آن را باید مانند نگاه کشور است. از آن گذشته زمان” بایدن گفت: یادآوری است که اوباما نامزد دادگاه اول, لاتینا, عدالت, Sonia Sotomayor.

پس فقیر پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر بایدن بریده مکان دوم را به پایان برساند در نوادا قفقاز وضعیت او گفت: قرار است او را به انجام به خوبی در کارولینای جنوبی یک دولت است که می تواند یک bellwether برای دیگر ایالت های جنوبی شده است و به عنوان بایدن را “فایروال” پشتیبانی می کند.

در اوایل این ماه Clyburn به برخی از بینش به تفکر خود را زمانی که او گفت که او به تماشای تلاش های چندین کمپین با هدف قطع به بایدن حمایت در کارولینای جنوبی است. Clyburn اشاره کرد که Steyer خاص در حال انجام است “باور نکردنی است.”

Clyburn همچنین گفت: سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg “انجام شده است بسیار خوب است.” Clyburn قبلا گفته Buttigieg ممکن است مبارزه در میان سیاه و رای دهندگان چرا که او همجنسگرا است. Clyburn نوه در حال کار برای Buttigieg را کارولینای جنوبی مبارزه است.

خواسته به طور مستقیم اگر کارولینای جنوبی است بایدن را “دیوار آتش” که در موفقیت و یا شکست می تواند باعث شکستن و یا مبارزات انتخاباتی خود در ایالات متحده است که به دنبال Clyburn گفت: “من نمی دانم. ما را ببینید.”

بایدن گفت: با وجود Clyburn حمایت “چیزی است که انتظار می رود و یا تضمین شده” و به او وعده داده شده به ادامه کار به صورت رای. اما او گفت: “اگر شما به من ارسال از کارولینای جنوبی با پیروزی, وجود خواهد داشت بدون توقف ما. ما نامزدی برنده. ما را برنده انتخابات ریاست جمهوری. و از همه مهمتر ما به پایان خواهد رسید ترس … از ترم دوم برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Clyburn میزبانی بایدن و نزدیک به دو دوجین دیگر دموکراتیک امیدوار تابستان گذشته در ماهی سرخ آغاز شد که در سال 1992 در یک طبقه پارکینگ در نزدیکی کارولینای جنوبی خانه ملت به عنوان یک راه برای تشکر از داوطلبان که به او کمک کرد تا امن اولین کنگره پیروزی. از طریق سال های ماهی سرخ شکوفا شده است به یک نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد برای سیاستمداران دموکرات در دولت و به عنوان یک باید متوقف رویداد برای ریاست جمهوری این حزب رقیب با هدف ساخت در حمایت از دولت است.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

مگ Kinnard را می توان در رسید https://twitter.com/MegKinnardAP. لایحه بارو را می توان در رسید https://twitter.com/BillBarrowAP.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de