بورلی هیلز رئیس پلیس بازنشسته پس از وی از سوی مامورین پرونده های حقوقی نژادپرستی و یهودی ستیزی و آزار و

بورلی هیلز رئیس پلیس ساندرا Spagnoli اعلام بازنشستگی شنبه به مناسبت پایان سنگی تصدی که دیدم این شهرستان پرداخت میلیون ها نفر به حل و فصل دعاوی وی از سوی مامورین که او تا به حال ساخته شده است اظهارات نژادپرستانه به تابع افسران و درگیر در اعمال آزار و اذیت.

Spagnoli آخرین به روز خواهد شد مارس 15, هر چند او خواهد شد در نظر گرفتن زمان تعطیلات بین در حال حاضر و از آن تاریخ با توجه به داخلی وزارت ایمیل reviewed by بار.

“در طول رئیس تصدی جرم و جنایت کاهش می یابد در حالی که این بخش افزایش تنوع در مکان عمومی, اطلاع رسانی, بهترین شیوه و پیشرفت در فن آوری” بورلی هیلز مدیر جورج چاوز در بیانیه ای گفت. “ما از رئیس Spagnoli برای خدمات خود را به جامعه ما و سه دهه خدمات عمومی در اجرای قانون است.”

Spagnoli شد اولین زن رئیس پلیس در بورلی هیلز تاریخچه در سال 2016. عضو هیئت مدیره بین المللی Assn. of Chiefs of Police که قبلا به رهبری San Leandro و بنیسیا ادارات پلیس در شمال کالیفرنیا او تمجید و ستایش بر او استخدام و جلب درخشان نوشتن در رواج است. مثبت مطبوعات شد و بسیار مورد نیاز و آمد بر روی پاشنه از بحث بازنشستگی در این شهر از رئیس سابق دیوید اسنودن که پا به کنار میان پرسش هایی که او طراحی یک دوم حقوق و دستمزد از یک بخش خصوصی است.

تبلیغات

اما با شروع در سال 2018 یک تورنت از دادخواهی ظاهر متهم Spagnoli ساخت نژادپرستانه نظرات نزنی در برابر افسران و نشان دادن طرفداری نسبت به زیردستان با آنها او تا به حال جنسی رابط. تمام گفته حداقل دو ده دعاوی و یا اعلامیه از قصد به شکایت شد lobbed Spagnoli از او استخدام شد سوابق نشان می دهد. به عنوان دعاوی انباشته, استخدام شهرستان ها, مایکل Sitrick بحران روابط عمومی و متخصص که مشتریان قبلی شامل Harvey Weinstein.

در اواخر سال 2018 شهر صرف $2.3 میلیون دلار برای حل و فصل ادعا از علامت روزن یک پلیس سابق کاپیتان بود که بالاترین رتبه بندی یهودی عضو گروه بود و متهم رئیس انکار او فرصت های تبلیغاتی خود را بر پایه دین و اظهارات ضد یهودی.

دیگر ادعا می کند در برابر Spagnoli قبلا مرور زمان شامل اتهامات او با اشاره به yarmulkes فرسوده توسط ناظر یهودیان به عنوان “کمی خنده دار کلاه” پرسید: اگر او تا به حال به “لباس مکزیکی” در هنگام دعوت به شام در یک Latino کارمند خانه و واکنش نشان داد و با نفرت زمانی که آگاه است که یک کارمند همجنسگرا بود. برخی از اسناد دادگاه حاوی اتهامات که Spagnoli, سکس با تابع افسران که بعدها پاداش با تبلیغات.

“به نظر من هر کارفرما که حفظ کسی که به عنوان طولانی به عنوان آنها در چهره های مختلف بسیاری از پرونده های حقوقی از بسیاری از های مختلف در دراز مدت کارکنان که هرگز آورده ادعای تبعیض تلافی یا آزار و اذیت و همیشه خود را در بلند مشاغل بسیار گفتن. چرا آن را تا مدت طولانی برای خلاص شدن از رئیس پرسید:” وودلند هیلز وکیل براد Gage که نمایندگی بسیاری از کسانی که ادعا می کند در برابر Spagnoli.

تبلیغات

تابستان گذشته یک هیات داوران اهدا بیش از 1 میلیون دلار خسارت برای یک گروه از lieutenants که متهم Spagnoli از محل کار آزار و اذیت و تلافی دادن و رسوبات است که مطلوب به روزن طرح دعوی در دادگاه. این مقدار بود و بعد کاهش به $850,000 توسط یک قاضی اما گیج گفت: او همچنین بهبود بیش از 3 میلیون دلار در هزینه های وکیل و هزینه های دادگاه در این مورد.

پرسید اگر وجود دارد هر گونه ارتباط بین نصب دادخواهی — سوابق نشان می دهد یکی دیگر از مدنی ادعا بود در برابر Spagnoli در مارس 30 و Spagnoli تصمیم به مرحله شهرستان سخنگوی کیت استرلینگ گفت: “رئیس اطلاع داده [از شهر] مدیر او قصد بازنشسته شود.”

تمام گفته ها گیج گفت: دعاوی مشتریان خود به ارمغان آورد در برابر Spagnoli هزینه این شهرستان حدود 8 میلیون دلار است.

در یک سال 2018 مصاحبه با بار Spagnoli رد اتهامات نادرست روابط جنسی اما متوقف کوتاه از انکار اتهامات در مورد اظهارات نژادپرستانه است. کمتر از 24 ساعت پس از مصاحبه این شهرستان حل و فصل روزن طرح دعوی در دادگاه.

تبلیغات

“من سپاسگزار به خدمت بورلی هیلز و افتخار از موفقیت های بیش از 4 سال گذشته به نگه داشتن این در سطح جهانی جامعه یکی از امن ترین در کشور” Spagnoli گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de