برنی تلویزیون: چگونه ساندرز کمپین زنده ویدئوها به کمک آن ساختن جامعه

بزرگنمایی این تصویر

این برنی ساندرز کمپین کوچک زندگی می کنند-جریان فیلم برداری شده است یک بخش مرکزی از استراتژی خود را در دوران دوم ریاست جمهوری. جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

حتی در حال حاضر با دو حالت اولیه برد و یکی مجازی کراوات زیر کمربند خود و شانس خود را به جلو و دور از بقیه ریاست جمهوری اولیه میدان در سه شنبه کمپین ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز یک بیت از یک تراشه بر روی شانه خود در مورد راه آن را می گوید آن را تحت پوشش رسانه ای.

“وجود دارد begrudging پذیرش از مبارزات انتخاباتی است راه من قرار داده و آن را” مدیر کمپین فیض فولادوند گفت: NPR در شلوغ لاس وگاس تجمع در آستانه نوادا قفقاز که ساندرز را به نفع خود توسط یک زمین لغزش. “بخشی از آن است زیرا این ضد استقرار مبارزات انتخاباتی. و برای برخی از مردم در این نقل قول را تمام کردن استقرار آن احساس می کند مانند یک توهین شخصی به آنها.”

در حال اجرا در برابر رسانه ها زمان افتخار سنت سیاسی کشش از رئیس جمهور تهمت به رئیس جمهور هری ترومن و فراتر از آن. اما آنها به عنوان رسم یک دوم کاخ سفید اجرا در اوایل سال گذشته ساندرز’ دایره درونی تصمیم به انجام کاری بیشتر با شک و تردید عمیق خود از رسانه ها: آنها تصمیم گرفتند به طور موثر خود را ایجاد شبکه های ویدئویی آنلاین به پوشش نامزد خود را.

ابتدا با ساندرز’ کیکآف تجمع در بروکلین در بهار گذشته کمپین اتحاد جریان هر رالی. و آن را در خانه ایجاد نشان می دهد بازیگران top کارکنان. و در حالی که مبارزات دیگر — مانند کسانی که از سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke و نیوجرسی بهداشت ، Cory Booker — باید تفننی در جریان پشت صحنه لحظات ساندرز کمپین آن livestreaming تلاش مرکزی بخشی از آن به طور کلی پیام های جمع آوری اعانه و سازماندهی استراتژی است.

Livestream فیلمبرداران همیشه در میان pocketful of کارکنان سفر در همان منشور هواپیما به عنوان ساندرز و همیشه نخست املاک و مستغلات در مرکز مطبوعات سحر خیز در تظاهرات. ساندرز می پردازد توجه و اغلب می پرسد چه livestream اعداد شبیه مدت کوتاهی پس از تظاهرات پایان.

اعداد واقعا بزرگ: بیش از 85 میلیون بازدید در طول دوره مبارزات انتخاباتی در سراسر سنتی سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook و YouTube و جدیدتر بیشتر تو رفتگی در دیوار سیستم عامل مانند بازی شبکه Twitch. زمانی که ساندرز crisscrossed کشور بیش از رئیس جمهور روز آخر هفته مبارزات انتخاباتی خود اشاره کرد که در حالی که او به خود جلب کرد و در مجموع 50000 حامیان به تظاهرات در شش کشور او نیز کشیده در بیش از 4 میلیون livestream views.

“اجازه دهید فقط آن را انجام دهد خود ما”

برای تمام دیجیتال تمرکز livestreaming بزرگ بود نه بخشی از 2016 ساندرز انتخابات ریاست جمهوری است. ساندرز شروع به آزمایش با این فرمت در ژانویه 2018 زمانی که او تن به تن در شبکه های تلویزیونی بر اساس این ایده از یک شهر متمرکز در امضای خود موضوع “مدیکر برای همه است.”

جاش میلر-Lewis, در زمان ساندرز’ سنا مدیر ارتباطات و در حال حاضر کمپین مدیر خلاق گفت: ساندرز تن به تن یک شبکه تلویزیونی در این ایده اما نمی گویند که یکی از.

“آنها گفتند:” آه ما در مورد آن صحبت کنید و البته هرگز به ما. و بنابراین [ساندرز] گفت: “شما می دانید چه اجازه دهید فقط آن را در خود ما است. بیایید livestream یک تاون هال مدیکر برای همه است. ما را در کارشناسان می کنیم و بحث در مورد آنچه که مدیکر برای تمام معنی می کنیم و بحث را به مردم آمریکا در مورد آن است. “

بیش از 1 میلیون نفر در جریان این فروم تعدادی که گیر کرده در ذهن ساندرز و مشاوران او. آنها بیشتر سالن های شهر در تغییر آب و هوا و دیگر موضوعات و به عنوان محور تبدیل به یک دوم ریاست جمهوری اجرای آنها تصمیم به ایجاد livestreaming a مرکزی جزئی از مبارزه است.

ساندرز مشاوران همه به خاطر آنچه که برخی از حامیان آنلاین اغلب با عصبانیت به عنوان مراجعه کننده “برنی رسانه خاموشی”: چگونه از آن زمان تا اواخر سال 2015 به صورت عمده ترین رسانه های خبری به درمان ساندرز به عنوان یک مدعی و نه یک مزاحم.

فراتر از آن است که همه آنها به اشتراک گذاشته شده که ساندرز به طور منظم آدرس خود را در طول بیخ و بن سخنرانی: “شک و تردید” به عنوان میلر-Lewis آن “است که رسانه ها را پوشش مسائل است که برنی در مورد مراقبت که او صحبت کردن در مورد در هر روز است که مردم آمریکا در مورد مراقبت.”

علاوه بر پخش تظاهرات کمپین ایجاد میزگرد را نشان می دهد شامل کارکنان و داوطلبان و همچنین تولید فیلم ها و گاه به گاه سالن شهر.

چشم دنبال کمپین کلی مسیر رو به بالا. برای بسیاری از 2019 جریان ماند حدود 2 میلیون در ماه است. اما هنگامی که ساندرز شروع به دست آوردن شتاب زمانی که نیویورک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز تایید و او را پس از حمله قلبی متوسط انداز شروع به صعود — 6 میلیون در ماه نوامبر 10 میلیون در ماه دسامبر 12 میلیون در ماه ژانویه با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط ساندرز مبارزات انتخاباتی.

“فرصت های بیشتر برای مردم را به احساس مانند آنها به تنهایی نیست”

در حالی که همه تصویری مدیر میا Fermindoza نشسته بود در یک اتاق کنترل در واشنگتن دی سی با تجربه راه هایی برای افزایش بار مشاهده و تعامل.

Fermindoza پیوست ساندرز کمپین از NowThis, اخبار, یک پلت فرم آنلاین است که به خوبی شناخته شده برای آن ویروسی مترقی ،

در حالی که کارگردانی livestream, Fermindoza خواهد نگاه از زاویه دوربین در آینده از این دو فیلمبرداران مبارزات انتخاباتی می فرستد به هر رالی. اما او بیشتر متمرکز بر آنچه او و میلر-لوئیس را به عنوان قلب livestream: نظرات و ویژگی های آن از بینندگان.

بزرگنمایی این تصویر

یک تصویر از ساندرز کمپین live-stream در طول روز پنجشنبه تجمع در وینستون-سیلم N. C. ساندرز کمپین پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ساندرز کمپین

یک مکالمه است که همیشه در حال اجرا در امتداد سمت راست هست از جریان. و با گرافیک که آینه کابل پوشش خبری این کمپین خواستار حامیان داوطلب و کمک. در پایین صفحه نمایش یک سهام دارای صدای تیک تیک مانند chyron نمایش اسامی افرادی که نظر و یا کمک مالی.

“ما می خواهیم به قرار دادن نظرات از مردم که در حال گرفتن هیجان زده در مورد اهدای” Fermindoza توضیح داد. “مانند” من بعدی زمان برنی آیا این من هستم پرتاب در 100 دلار که می خواهد به بالا donor با من؟’ این یک بازی بسیار, بازی, حرکت کششی سبک و پیدا کنیم که مردم می خواهم که.”

پول livestream افزایش است و در نهایت “ناچیز” در این طرح بزرگ از ساندرز کمپین بودجه با توجه به مکارم کمپین مدیر —$55,000 شب ساندرز برنده نوادا $85,000 زمانی که مبارزات انتخاباتی جریان یک سکته مغزی کنسرت شب قبل از مقدماتی نیوهمپشایر.

“آن را به پایان می رسد تا پوشش هزینه کاملا رک و پوست کنده از ما بودن در این نوع از سیستم عامل های سرمایه گذاری در فن آوری ما نیاز به livestream این وقایع و ارسال کارکنان در سراسر کشور برای پوشش او” فولادوند گفت.

اما Fermindoza معتقد گفتگو در اطراف خواهان و trumpeting کمک های مالی به مراتب مهم تر از واقعی دلار و حامیان بیشتر مالکیت از مبارزات انتخاباتی.

“شما می دانید که چگونه شما احساس می کنید? چگونه است که شما احساس می کنید برای دیدن نظر شما وجود دارد گرفتن افراد دیگر هیجان زده ؟ ” او گفت:. “همه ما در حال انجام است و تولید فرصت های بیشتر برای مردم را به احساس مانند آنها به تنهایی نیست.”

اینترنت-افزایش سوخت

که طرز فکر باعث می شود حس به دانیل Kreiss یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه کارولینای شمالی Hussman مدرسه از رسانه ها و روزنامه نگاری که دو کتاب نوشته است در مورد دیجیتال, سازماندهی در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. او گفت: آن همه متناسب با ساندرز کمپین شعار نیست من و ما.

“و به حدی که آنها نگاه را که جسمی به دیگر حامیان من فکر می کنم آن را ایجاد می کند که حس هویت جمعی — که اینها ساندرز مردم این است که جنبش” Kreiss گفت. “این مردم هستند که تأمین ساندرز کمپین.”

Kreiss تردید یک کمپین livestream به طور کامل می تواند جایگزین رسانه های سنتی پوشش, اما او را نمی بینم دیگر کمپین رقابت ساندرز’ تلاش است. او views livestream به عنوان آخرین شواهد چگونه اینترنت سوخت ساندرز’ افزایش به جلو-دونده برای نامزدی حزب دموکرات.

Kreiss استدلال می کند نکته اصلی اینترنت انجام می شود برای ریاست جمهوری, کمپین است که در نوار پایین تر برای خارجی ها مثل ساندرز و تهمت و آن را آسان تر برای آنها را به تقویت پیام خود را و جمع آوری پول. Kreiss می گوید: یکی از تفاوت های بین این دو بود مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی برای تنظیم مبارزات انتخاباتی در دستور کار هر روز.

“من فکر نمی کنم ساندرز تا به حال به حال است که مطلق تسلط بر حوزه عمومی” او گفت:. “اما او با استفاده از اینترنت در واقعا راه قدرتمند برای ترجمه توجه و شور و شوق به انتخاباتی منابع است که باید سوخت خود را به دو مناقصه.”

و در حالی که livestream نمی خواهد به طور کامل جایگزین رسانه های جریان اصلی اخبار هر زمان به زودی راه خود را به زور به یک کمپین روایت است که به سادگی در دسترس نیست فقط یک زن و شوهر از ریاست جمهوری مبارزات پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im