برنی ساندرز دارای 2-1 سرب در کالیفرنیا نظرسنجی نشان می دهد

سناتور. برنی ساندرز گرفته است فرمانده سرب در کالیفرنیا دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو از نزدیکترین رق

توسط MINERALNEWS در 9 اسفند 1398

سناتور. برنی ساندرز گرفته است فرمانده سرب در کالیفرنیا دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو از نزدیکترین رقیب توسط 2 به 1 و در مسیر به پیروزی اکثریت بزرگ گنجینه ای از نمایندگان در خطر است, در دولت, آوریل 3 اولیه با توجه به نهایی UC برکلی موسسه دولتی مطالعات نظرسنجی مسابقه است.

یافته های نظرسنجی انجام شده برای لس آنجلس تایمز از پنجشنبه هفته گذشته از طریق پنج شنبه, کمک به توضیح دهد که چرا ساندرز' رقبا انجام داده اند بسیاری از های اخیر خود مبارزه در جای دیگر در میان 14 متحده که رای در مارس 3 شنبه مسابقات. برنامه های خود را تلویحا پذیرفت که آنها انتظار نداریم که برای گرفتن ساندرز در اینجا در یک کشور با یک ملت را بیشتر لیبرال دموکراتیک اولیه رای دهندگان.

این سناتور ورمونت تسلط در کالیفرنیا می تواند تاثیر عمده ای در به طور کلی نژاد برای نامزدی. بر 34 درصد حمایت در نظرسنجی این دولت به تنهایی به احتمال زیاد او را به خوبی بیش از 10 درصد از 1,990 نمایندگان او نیاز به پیروزی نامزدی در کنوانسیون ملی این تابستان.

Election 2020 Elizabeth Warren

الیزابت وارن مبارزات با مجری John Legend در چارلستون S. C.

(پاتریک Semansky / آسوشیتد پرس)

تبلیغات

نظرسنجی یابد و از سوی دیگر ، الیزابت وارن از ماساچوست که رهبری در دولت چند ماه پیش در دوم اما کنون با 17 درصد. کالج تحصیل سفید لیبرال ها و به خصوص زنان ارائه در منطقه باقی مانده از قدرت است. او همچنین در ادامه به ذکر انتخاب دوم برای طرفداران نامزدهای دیگر.

499830-w-la-na-pol-final-california-primary-poll.png

سابق شهردار نیویورک مایکل R. بلومبرگ که ریخت و ده ها میلیون نفر از ثروت خود را به تبلیغات در کالیفرنیا امواج رادیو و تلویزیون است که در سوم با 12%. حمایت خود را دو برابر شده است پس از برکلی نظرسنجی قبلی در ماه ژانویه اما همچنان زیر یک آستانه بحرانی به نفع نمایندگان ایالت. او را از نزدیک دنبال سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg با 11 درصد است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که منجر به مسابقه در امور خارجه در ماه ژوئن هنگامی که برکلی نظرسنجی اول بررسی اولیه رای دهندگان کاهش یافته است به پنجم در 8٪. او دهکدهای از دست داد از حمایت قابل توجهی در میان خانه متوسط رای دهندگان به بلومبرگ.
"یک ماه پیش ما نظرسنجی نشان داد ساندرز با آشکار سرب در کالیفرنیا. آخرین ما نشان می دهد که او موثر بوده است در تحکیم که در اخر مسابقه در حالی که حمایت خود را برای رقبا تبدیل شده است و حتی بیشتر پراکنده گفت:" علامت گذاری DiCamillo مدیر برکلی موسسه دولتی مطالعات نظرسنجی. "اثر خالص می تواند ارائه ساندرز با دیدار از دولت در روز سه شنبه."

تبلیغات

این نظرسنجی اعداد مشابه هستند به طور متوسط از دیگر نظرسنجی های اخیر در کشور به غیر از آن با شماره بایدن که به طور معمول انجام می شود چند نکته بهتر است. برخی از تغییرات در نظر سنجی ها همیشه وجود دارد به دلیل نوسانات آماری و همچنین از آنجا که هر نظر سنجی باعث می شود تا حدودی متفاوت مفروضات در مورد کسی است که به احتمال زیاد رای دهندگان.

ساندرز' بزرگ منجر استوار بر سه با هم تداخل دارند حوزه:

حزب لیبرال ترین رای دهندگان شروع به بستن صفوف پشت سر او در ماه دسامبر و خود را پشتیبان گیری تقویت شده است پس از. او در حال حاضر طول می کشد تا نیمی از کسانی که خود را "بسیار لیبرال" یک دستاورد بزرگ در چند نامزد زمینه است.

499830-w-la-na-pol-final-california-primary-poll-voters.png

ساندرز نیز دریافت قوی و در حال رشد حمایت در میان رای دهندگان لاتین. آنها را تا حدود یک چهارم از احتمال رای دهندگان اولیه, و او در حال حاضر می شود نیمی از رای خود.

در نهایت ساندرز' دیرینه پشتیبانی در میان رای دهندگان جوان منتقل شده تا حدودی تا سن نردبان. 78 ساله سناتور اولین انتخاب از بیش از 6 در 10 رای دهندگان کمتر از 30 و اکثریت کسانی که در 30s خود را. حمایت خود را قطره به بیش از یک سوم از کسانی که در 40s خود را و تنها در حدود 1 در 6 رای دهندگان 65 ساله یا مسن تر.

کالیفرنیا بزرگترین هیئت از هر دولت و بازتاب آن اندازه و آن را به عنوان یک دموکرات دژ.

تبلیغات

اولیه توزیع 415 نمایندگان اما تنها برای داوطلبانی که برنده شدن حداقل 15 درصد آرا یا ایالت و یا در کنگره منطقه.

ساندرز و وارن تنها نامزد به آمار که علامت ایالت این نظرسنجی می یابد; در صورتی که نگه می دارد آنها را تقسیم 144 نمایندگان توزیع شده در سطح ایالت با ساندرز گرفتن حدود دو سوم از آنها.

آنها همچنین می تواند در موقعیت به رقابت برای بسیاری از 271 نمایندگان توزیع شده توسط کنگره منطقه.

این نظرسنجی حجم نمونه بیشتر از 3000 به احتمال زیاد اولیه رای دهندگان اجازه می دهد تا تجزیه و تحلیل از چگونگی نامزدهای کرایه جغرافیایی. ساندرز' پشتیبانی نسبتا حتی در سراسر کشور, و او به احتمال زیاد آمار 15% آستانه در تمام 53 کنگره مناطق.

وارن به احتمال زیاد خواهد رسید آستانه در حدود نیمی از مناطق. او حمایت نشدم به ویژه در امپراتوری درون مرزی.

بلومبرگ و Buttigieg به احتمال زیاد آمار 15% آستانه در حدود یک چهارم از دولت و کنگره ولسوالی های این نظرسنجی نشان می دهد. بایدن و سناتور. ctq از مینه سوتا که دارای 6% پشتیبانی در سطح ایالت به شدت در معرض خطر برنده هیچ نمایندگان در دولت است.

که حتی بیشتر واقعی برای تام Steyer های مستقر در کالیفرنیا فعال و بشردوست که صرف ده ها میلیون نفر در میدانی در اینجا اما در 2٪. هیچ نامزد دیگر بیش از 1% پشتیبانی می کند.

اگر چه رقیب مبارزات به شدت افزایش انتقاد از ساندرز پس او برنده نوادا قفقاز در روز شنبه دو نفر از بزرگترین استدلال آنها را به نظر نمی رسد به زحمت بسیاری از رای دهندگان خود را.

تبلیغات

ساندرز' رقبای او را متهم امیدوار کننده سیاست هایی که می توانید از طریق کنگره است. برای تست قدرت که موضوع این نظرسنجی خواسته به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان اگر آنها ترجیح می دهند یک نامزد که طرفداران تغییرات عمده حتی اگر آنها دشوار خواهد بود به تصویب و یا ارائه می دهد که بیشتر افزایشی پیشنهادات که شانس بیشتری برای عبور از کنگره است.

به طور کلی دموکراتیک اولیه رای دهندگان تقسیم از نزدیک با اندکی اکثریت طرفدار بزرگتر اما سخت تر را به نفع خود تغییر. ساندرز' حامیان اما صریح هستند: تقریبا 9 در 10 به نفع جسورانه اما سخت تر مسیر.

دیگر استدلال های بزرگ — که او نمی خواهد ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — همچنین به نظر می رسد به سقوط تخت.

اولین رای دهندگان نمی خرید فرض — 34 درصد از احتمال اولیه رای دهندگان می گویند ساندرز بهترین شانس به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با 17 درصد که می گویند بلومبرگ می کند 12% که انتخاب بایدن و کمتر به دیگر نامزدها.

ساندرز' خود رای دهندگان به خصوص به احتمال زیاد به نظر او electable: 81 درصد می گویند که او به احتمال زیاد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. تنها بلومبرگ است و بایدن را حامیان بودند به طور مشابه متقاعد شده است که خود را نامزد ترین electable. از وارن حامیان برای مثال تنها 44 درصد می گویند او بهترین شانس را از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و از Buttigieg حامیان تنها 30 درصد را انتخاب کنید او را.

فراتر از آن ساندرز' حامیان به اشتراک نمی, همان تثبیت در electability به عنوان بسیاری دیگر از دموکرات ها.

نظرسنجی از رای دهندگان خواسته شد که مهم تر است — یک نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و یا کسی که موافق با آنها در مورد مسائل عمده. رای دهندگان که دان ساندرز گفت: 62 درصد به 38 درصد است که ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد اولویت است. ساندرز' حامیان تقریبا دقیقا معکوس با 64 درصد به 36 درصد آنها به نفع یک نامزد که موافق با آنها در مسائل بزرگ. جوانتر رای دهندگان به ویژه اصرار بر یک نامزد که موافق با آنها است.

تقریبا نیمی از ساندرز' حامیان 48 درصد می گویند آنها بیشتر خوش بینانه در حال حاضر از شروع مبارزات انتخاباتی در مورد چشم انداز دموکراتیک برای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. تنها 23 درصد می گویند آنها کمتر خوشبین هستند و 29 درصد می گویند نظر خود را تغییر نکرده است.

حامیان کاندیداهای دیگر باید یک gloomier را تقریبا نصف می گویند آنها کمتر خوشبین هستند در حال حاضر.

دموکراتیک رای دهندگان بالاتر درآمد و آموزش و پرورش نردبان به خصوص بدبینانه در مورد حزب خود شانس به عنوان سفید و دموکرات ها.

لاتینی, مقابل, هستند, ویژه, خوش بینانه, با نیم گفت: آنها باید رشد بیشتر خوش بینانه از مبارزات انتخاباتی آغاز شده در مقایسه با سه ماهه که بزرگ شده اند کمتر.
به احتمال قوی نامزد خود را برای به دست آوردن نامزدی دارد و نه به طور کامل محو تراشه خاموش شانه ساندرز' حامیان بسیاری از آنها باقی می ماند متقاعد شده است که این حزب ایجاد ناعادلانه مسدود او چهار سال پیش در مبارزات انتخاباتی خود در برابر هیلاری کلینتون ،

با 68 درصد به 21 درصد احتمال زیاد اولیه رای دهندگان می گویند این حزب شده است عادلانه برای همه نامزدها این سال است. اما ساندرز' حامیان تقسیم 54 درصد به 44 درصد با 20 درصد گفت: این حزب بوده است "بسیار ناعادلانه" — یک سطح از شکایت به مراتب بالاتر از میان حامیان هر یک از دیگر نامزدان اصلی.

خود را حامیان نیز کمتر احتمال دارد به می گویند که آنها در حال خاصی به حمایت از حزب دموکرات نامزد. به طور کلی نزدیک به 8 در 10 دموکراتیک اولیه رای دهندگان می گویند که آنها را عقب حزب نامزد هر کس در آن است. در میان ساندرز رای دهندگان کمتر از 7 در 10 ایجاد تعهد است.

هر چه ملی نتیجه در ماه نوامبر نظرسنجی برگ کمی شک و تردید در مورد نتیجه در کالیفرنیا: زمانی که این نظرسنجی از رای دهندگان خواسته شد در چگونه آنها انتظار می رود به رأی گیری در ماه نوامبر نسبت ناروا دست می دهد دولت به هر یک از عمده دموکراتیک نامزدهای نزدیک به 2 به 1.

برکلی IGS نظرسنجی انجام شد برای بار Feb. 20 تا 25 و آنلاین به زبان انگلیسی و اسپانیایی در میان 6,688 ثبت نام رای دهندگان ایالت از آنها 3,002 تلقی می شد به احتمال زیاد رای دهندگان دموکرات اولیه. نتایج برآورد خطا در حدود 2 درصد در هر دو جهت. نتایج کامل, سوال, بیان و روش های موجود در موسسه دولتی مطالعات سایت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن