تغییرات در عرضه مواد مخدر جدید ایجاد خطرات به عنوان اقامت در خانه قوانین سهولت

بزرگنمایی این تصویر یک بیمار می رسد را انتخاب کنید تا دارو به مواد مخدر اعتیاد است و با توجه ضد عفون

توسط MINERALNEWS در 29 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک بیمار می رسد را انتخاب کنید تا دارو به مواد مخدر اعتیاد است و با توجه ضد عفونی کننده دست در یک کلینیک در المپیا بشویید. این بیماری همه گیر در حال تغییر است در شبکه های توزیع و تامین داروهای خیابانی و مخدر در سراسر ایالات متحده آمریکا, مقامات می گویند که. تد S. وارن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تد S. وارن/AP

به این کشور رفت و به قرنطینه در ماه مارس بسیاری از یوسف desanto را از دست مواد مخدر-معتاد بيمار در اورنج کانتی, کالیفرنیا., گفت: خود را به او عرضه شد و تا خشک شدن, چرا که فروشندگان مواد مخدر در منطقه نگران بودند در مورد مرز خاموش شدن و عقب نشینی به زادگاه خود در مکزیک است.

"بنابراین ما از دست رفته بسیاری از ما بزرگتر نمایندگی که عرضه کوچکتر فروشندگان می گوید:" desanto را از دست یک متخصص اعتیاد.

اما در روز یا هفته, بسیاری از بیماران او یافت منابع جدید هروئین و قرص های ضد درد, با خطرناک نتایج جستجو: "زمانی که آنها تا به حال برای استفاده از یکی دیگر از فروشنده آنها خواهد بود گرفتن قدرت های مختلف به طوری که آنها واقعا نمی شد مطمئن شوید که آنها چگونه باید آن را اندازه گیری و چه مقدار از آنها باید استفاده کنید بنابراین ما شروع به دیدن بسیاری از مصرف بیش از حد و بسیاری از مصرف بیش از حد مرگ و میر در اولین هفته از این بیماری همه گیر" desanto را از دست می گوید.

هیچ اطلاعات ملی هنوز در گیر و تاثیر آن بر عرضه مواد مخدر و مصرف بیش از حد نرخ در ایالات متحده, اما کارشناسان در اعتیاد و اجرای قانون می گویند در دسترس بودن و قیمت غیر قانونی مواد مخدر تغییر کرده و در مناطق مختلف کشور است. و به عنوان دارو کاربران تنظیم به الگوهای جدید استفاده کنید که ایجاد یک صحنه جدید مصرف بیش از حد خطر نیز هست.

دسترسی از خیابان مواد مخدر به منطقه متفاوت می گوید Uttam Dhillon اقدام مدیر آژانس مبارزه با مواد مخدر. مت آمفتامین است در افزایش قیمت در بسیاری از مناطق به عنوان تامین ظاهرا کاهش یافته و کوکائین و هروئین را دیده اند شبیه چشم انداز مثبت در قیمت می باشد.

خیلی از این است که با توجه به محدودیت های مسافرتی.

Dhillon می گوید برخی از عادی راه های حمل و نقل از طریق آسیا یا آمریکای جنوبی را تعطیل. او همچنین با اشاره به کاهش چشمگیر در ماشین و ترافیک به و از مکزیک منبع اصلی امریکا هروئین.

"توانایی این مواد مخدر-قاچاق سازمان را به حرکت در سراسر جنوب غربی مرز ما اعتقاد داریم ممکن است داشتن یک تاثیر" Dhillon می گوید. افزایش حضور پلیس و اقامت در خانه سفارشات نیز دلسرد فروشندگان و خریداران از نشست های عمومی ،

که به نظر می رسد به تحت تاثیر تقاضا برای مواد مخدر در خیابان Cambridge, Mass., که در آن با توجه به جک MacEachern مخدر عرضه می ماند بسیار خشک است.

"هیچ کس را در خیابان; آن را فقط در خارج وجود دارد می گوید:" MacEachern اجرا می شود که یک ارتش رستگاری مسکونی با مواد مخدر از برنامه های بازیابی وجود دارد.

او می گوید: این درست است که فروشندگان در حال گرفتن محموله; مشتریان خود را نیز نمی تواند دریافت پول به آنها را خرید. "اگر شما یک پیش بینی عادت و شما می دانید که راه شما فشار را به پول خود را است — دزدی از مغازه, خوب, فروشگاه بسته شده," او می گوید.

MacEachern شده است که در بهبودی از اعتیاد به مواد مخدر برای دو دهه خود می گوید عود و مصرف بیش از حد نرخ بهره را نزدیک او کاهش یافته است — حداقل در حال حاضر.

کاهش عرضه مواد مخدر ممکن است صدای خوب. اما آن را نیز افزایش می دهد خطر مصرف بیش از حد در آینده به خصوص که بسیاری از کشورهای بازگشایی برای کسب و کار.

در این مستند به مراکز بازیابی آمریکا مستقر در فهرست شاهان پروس, پن., شاهد هجوم درآمد بیماران قادر به خرید مواد مخدر که پس از آن به دنبال درمان برای جلوگیری از درد خروج می گوید: درمان های زنجیره ای افسر ارشد پزشکی هایدی Ginter.

افرادی که کاهش استفاده از مواد مخدر ممکن است در خصوص خطر بالا اگر آنها شروع دوباره با استفاده از.

"ما ممکن است دیدن اضافی قدرت از مواد مخدر موجود در خیابان ها و پس از آن افرادی که تحمل اتحادش را تغییر بر اساس آنچه که آنها بوده ام با استفاده از" Ginter syas. "بنابراین ما خیلی ترس در مورد آن است."

که نگرانی باعث شده است تا به بحث افزایش توزیع نالوکسان دارو اغلب نیز به عنوان Narcan استفاده شده است که به تلاش برای معکوس کردن مصرف بیش از حد.

Elinore McCance-کاتز که سر سوء مصرف مواد و بهداشت روان مدیریت خدمات پشتیبانی از جمله اقدامات, اما همچنین اشاره می کند که این ویروس نیز پیچیده توانایی مردم درمان با نالوکسان.

"در برخی از مناطق, اولین پاسخ دهندگان مانند اجرای قانون نمی خواهید به اداره نالوکسان چرا که آنها در معرض ترس به کروناویروس" او می گوید. "من در بر داشت که بسیار مورد دلیل گزینه ای است که فرد می میرد."

او می گوید: آژانس در حال حاضر اعزام تیم های آموزشی به جوامع برای کمک به آنها را با خیال راحت اداره نالوكسان در حالی که همچنین مدیریت خطر ابتلا به ویروس قرار گرفتن در معرض.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن