سواحل فریب برخی با وجود coronavirus خطرات: ‘آن را داغ. هیچ کس می خواهد به داخل

سباستین Alcaraz آماده شد به گشت و گذار در خیابان 11th در ساحل نیوپورت در بعد از ظهر جمعه به عنوان او ادامه داد: برای انجام در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

17 ساله از ساحل طولانی گفت: او بیمار بود برای حدود یک هفته در ماه ژانویه خود را از دست داده و حواس چشایی و بویایی. او در حال حاضر معتقد است که او مبتلا به کوروناویروس.

Alcaraz دوست ناتالی Peart از هانتینگتون بیچ, 23, گفت که او احساس امن و رفتن به ساحل.

“ما در کالیفرنیا; ما بیشتر سرما مردم” Peart گفت. “هر کس اجتماعی است. هیچ کس می خواهد به که شما می دانید ؟ … مردم در حال بیرون رفتن از آنجا که ما شده ایم قرنطینه به مدت یک ماه و در حال حاضر آن را داغ. هیچ کس می خواهد به داخل.”

تبلیغات

به عنوان درجه حرارت گرم تا آخر این هفته برخی از آنها زیر کوکو هدايت و دور ماندن از ساحل در حالی که دیگران گفت: آنها نه تنها می تواند مقاومت در برابر.

اکثر ونتورا و اورنج کانتی سواحل باز هستند اما بسیاری از پارکینگ اسکله و تفریح در فضاهای بسته است. مقامات در هر دو شهرستان التماس بازدید کنندگان برای یا ماندن در دسترس نباشد و یا به رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

514569_la-me-neighborhood--community_19_AJS.jpg

Coronavirus اجتماعی فاصله مقررات در اثر در نیوپورت بیچ نشان داده شده 31 مارس است.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

لس آنجلس سواحل بسته و باربارا فرر مدیر بخش وزارت بهداشت گفت: بارها و بارها که آنها باید بسته باقی می ماند برای جلوگیری از سرریز از بازدید کنندگان که ممکن است حامل coronavirus. او همچنین خواسته ساکنان به جمعیت سواحل در کشور همسایه ونتورا و نارنجی شهرستانهای استان است.

تبلیغات

“ما نرخ بالای بیماری و بسیاری از مردم در شهرستان ما که در حال مرگ هستند. ما می دانیم که بهتر است در حال حاضر برای ما Angelenos به خانه ماندن یا ماندن در خارج [در] حیاط خود و یا محله خود” فرر به رسانه ها گفت شنبه.

در هانتینگتون بیچ گفته مقامات گرما آورده مردم به آب جمعه بود اما نه به عنوان بسیاری از آنجا که در زمان عادی.

“جمعیت هستند نه آنچه شما به طور معمول را ببینید در یک روز مثل امروز که نه در طول یک بیماری همه گیر” هانتینگتون بیچ سخنگوی پلیس انجی بنت گفت: اگر او اجازه می دهد “وجود دارد که بیشتر مردم ما در سواحل تر شده است در چند ماه گذشته است.”

رکورد دمای گزارش شده جمعه در بربنک باب هوپ فرودگاه که در آن از 99 درجه را شکست, رکورد قدیمی 93 مجموعه در سال 1965 و در UCLA که در آن ضبط 87 درجه را شکست, رکورد قدیمی 86 مجموعه در سال 2001.

تبلیغات

محبوب نیوپورت بیچ گشت و گذار در مقصد گوه باقی می ماند بسته شده اما مردم هنوز هم رفتند به ساحل در روز جمعه. برت پلی ارواین, 20, آویزان کردن با دوستان خود در خیابان 32 و بازی Spikeball در حالی که مطمئن شوید که به استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای توپ است.

“این یک روز گرم, بنابراین شما می خواهید برای رفتن به ساحل” Polley گفت. “ما از نوع خسته از بودن در خانه های ما. ما شده ایم با نگه داشتن این خبر به تازگی … و ما واقعا بر این باورند که این موج گرما را رها کردن مردم را تضعیف ویروس حداقل.”

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>