بیس بال فریاد 'توپ بازی!' اما برای چه مدت ؟ عصبی 2020 شروع فصل

بزرگنمایی این تصویر دفاع از جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن را در نیویورک یانکیز پنج شنبه در اولین باز

توسط MINERALNEWS در 2 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

دفاع از جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن را در نیویورک یانکیز پنج شنبه در اولین بازی از یک تاخیر و کوتاه فصل به طور منظم در روز پنج شنبه در اتباع پارک. اسکات Taetsch/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اسکات Taetsch/گتی ایماژ

اجرا-نمی-راه رفتن فصل لیگ بیس بال پنج شنبه شب آغاز می شود.

به طور معمول آن را یک 162-بازی قدم زدن. اما اتباع واشنگتن vs New York Yankees, درب بازکن, در دی سی نشان دهنده آغاز یک 60-بازی با حداکثر سرعت دویدن از طریق یک بیماری همه گیر کوتاه برنامه.

پس از بوندس لیگا بازی, تسلط, در یک بازی است که به شما قابلیت Dr. Anthony Fauci, پرتاب اولین زمین و زنده نگه داشتن جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن رگه نهلس آنجلس داجرز میزبان غول سان فرانسیسکو بعد پنج شنبه شب.

جمعه شروع فصل به صورت جدی با MLB 26 تیم های دیگر شروع خود را sprints.

امید است که یک سنت آغوش همه در شروع هر فصل. اما در این سال با همه چیز در حال حاضر وجود دارد یک معامله خوب از اضطراب در مخلوط.

می توانید بیس بال پایان آن با حداکثر سرعت دویدن بدون کشیدن یک استعاری همسترینگ?

اما واقعا چه کسی نیاز به استعاره در حال حاضر ؟ می توانید بیس بال جلوگیری از COVID-19 شیوع...و خاموش کردن?

شده اند وجود دارد افت.

جدید ترین coronavirus نتایج منتشر شده روز جمعه گذشته توسط MLB نشان داد شش مثبت....پنج بازیکن, یک عضو هیات...از 10,548 نمونه های آزمایش.

البته که در حالی که تیم شده اند ثابت در اردوهای تابستانی در شهرستانها. در حال حاضر تهدید را افزایش می دهد با سفر است. آن خواهید بود اما بازیکنان و تیم های دیگر پرسنل رفتن از یک شهر به آینده را افزایش می دهد خطر انتقال. تمام طول می کشد یک دیدار با بستگان; یک شب اواخر مراجعه به یک نوار و یک خانه از کارت می تواند به سقوط.

و در حال حاضر تورنتو بلو جیز هستند نمایشگاه برای مشکلات بالقوه در حال حرکت در اطراف.

روز چهارشنبه Blue Jays رسما این فصل برای اولین بار بی خانمان تیم.

دولت کانادا تصمیم گرفت بیش از آخر هفته تورنتو نمی تواند در آن شهر به دلیل سفر به آن نیاز خواهد بود و از ایالات متحده, که, شما ممکن است شنیده ام که داشتن کمی مشکل حاوی ویروس است. جیز مرتب به بازی "خانه بازی" در پیتسبورگ اما روز شنبه, پنسیلوانیا, مقامات بهداشت nixed که.

"در هفته های اخیر ما شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد COVID-19 نفر در جنوب غربی پنسیلوانیا" وزیر بهداشت دکتر راشل Levine در بیانیه ای گفت.

"برای اضافه کردن مسافران به این منطقه به هر دلیلی از جمله به صورت حرفه ای ورزشی, حوادث, خطرات ساکنان بازدید کنندگان و اعضای هر دو تیم. ما می دانیم که این ویروس تبعیض قائل نیست و حتی ورزشکاران حرفه ای بسیار بیمار است. ما متعهد به حفاظت از سلامت و رفاه همه ساکنان نیوکاسل."

خواهد شد تا این تیم را تبدیل به barnstormin' Blue Jays, بازی, بازی در جاده ها تمام فصل طولانی است ؟

"همه را دوست دارم به بازی اصلی اما این است که ممکن است یک گزینه" تورنتو مدیر چارلی Montoyo آسوشیتدپرس گفت. "من هرگز از طریق این رفته نه با دو روز [قبل از فصل بازکن در خلیج تمپا] نمی دانستند که در آن شما در حال رفتن به بازی بازی های خانگی است."

"من هرگز از طریق این رفته است به عنوان خوب به عنوان شعار هر لیگ اصلی بیس بال 2020.

زمانی که بازی تمرکز کردن گیر برای مدتی حداقل آنها می تواند به طور چشمگیری متفاوت است. که در واقع می خواهد به یاد هر کس در مورد این بیماری همه گیر.

هیچ طرفداران در می ایستد. هیچ تف. شخصی, آب خیس ژنده پوش برای کوزه به جای استفاده از از, لیسیدن انگشتان دست خود را به گرفتن توپ است. تعیین hitter وظیفه پنبه حلاجی شده برای پارچ در لیگ ملی بازی هم – از DH ایجاد شد و در سال 1973 آن را تنها استفاده شده در لیگ آمریکا. و بازی هایی که فراتر از نهم به فوق العاده-نوبت این تیم در خفاش شروع خواهد شد با یک دونده در پایه دوم. بله به نظر می رسد کمی کمی لیگ-ish...اما این به معنای جلوگیری از ماراتن بازی های خروج بازیکنان خسته به عنوان آنها سعی کنید به بازی یک تنگ و سریع روم.

چه نگاه است ؟

مورد علاقه های شما. دفاع از قهرمان اتباع. یانکی ها. هوستون آستروس....به یاد داشته باشید آن دسته از بچه ها کوبیدن در سطل زباله?....داجرز.

در میان دیگران است.

و آیا تعداد از دیگران.

چرا که در این عجیبترین فصول امیدوارم که واقعا این است که یک چیزی که شاید بیشتر از همیشه.

در نظر گرفتن این تیم از هیچ جا آمدن و گرفتن در یک خط.

در سال گذشته که خط داغ ممکن است سرد توسط اواخر غش کردن.

اما در حداکثر سرعت دویدن یک خط مهم است. در حداکثر سرعت دویدن انجام هر چیزی را زود پرداخت می تواند به سادگی.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب