تلویزیون استرالیا روزنامه نگار که از ملاقات با ریتا ویلسون به ویروس

کانبرا استرالیا - استرالیا و روزنامه نگار گفت: او کروناویروس جدید و فرض او قراردادی آن را در حالی که ملاقات با

توسط MINERALNEWS در 26 اسفند 1398

کانبرا استرالیا - استرالیا و روزنامه نگار گفت: او کروناویروس جدید و فرض او قراردادی آن را در حالی که ملاقات با بازیگر-خواننده ریتا ویلسون در سیدنی.

ویلسون و شوهرش تام هنکس جدا شده اند که در یک بیمارستان از آنجایی که آنها هر دو مبتلا COVID-19 مارس 12.

مقامات گفت: در هفته گذشته چند تماس هنکس و ویلسون به حال در استرالیا بودند که ترسیم شده اما هیچ نتیجه دیگر از کسانی که تلاش کرده اند ساخته شده است. هنکس مشغول به کار بود در یک فیلم در استرالیا و ویلسون به حال اجرای کنسرت در این کشور قبل از آنها تشخیص داده شد.

نه شبکه سرگرمی ویرایشگر ریچارد ویلکینز گفت: او مورد آزمایش قرار گرفت چرا که او ملاقات ویلسون در خانه اپرای سیدنی در مارس 7 و دوباره در نه سیدنی استودیو در مارس 9. نتیجه برگشتم مثبت در روز یکشنبه.

"من جای تعجب بسیار خوب" ویلکینز گفت نه توسط Facetime از سیدنی خانه که در آن او را از خود جدا از ویلسون تشخیص است.

"شما می توانید من زدم با پر شب گذشته هنگامی که من کردم که تماس بگیرید. آن زمان من یک زن و شوهر از دقیقه به حلقه از اخبار است که آنها را به من داد. اما من احساس می کنم خوب است. من احساس می کنم 100%," ویلکینز اضافه شده است.

این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه برای بسیاری از مردم, اما می تواند شدید در برخی از موارد به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است نیاز به شش هفته بهبود می یابند.

65 ساله روزنامه نگار گفت او فقط می تواند فرض کنیم که او آلوده شده است توسط ویلسون.

"ما در حال فرض کنید این است که از ریتا. آن را نمی ممکن است. همه آنها گفت: از آن می تواند هر کسی در هر کجا و هر زمان چنین است که شیوع این چیز" ویلکینز گفت.

"من با داشتن یک چت به خود و این است که احتمالا بهترین حدس من به عنوان به آنچه اتفاق افتاده است," او اضافه شده است.

ویلکینز یکی از 37 مورد جدید تایید بیش از 24 ساعت در ولز جنوبی جدید دولت, آوردن دولت تعداد به 171. این افزایش بیشترین استرالیا پرجمعیت ترین ایالت در یک روز. مقامات می گویند که حداقل 67 موارد وارد شده از خارج از کشور و 44 منتقل گرديد محلی در حالی که باقی مانده نمی تواند تعیین می شود و یا هنوز تحت بررسی است. استرالیا در حدود 300 مورد به طور کلی.

Wilkins' پسر مسیحی ویلکینز مورد آزمایش قرار گرفت چرا که او صرف شب 10 مارس در پدر خود را در سیدنی صفحه اصلی. 25 سال است که رقابت در استرالیا نسخه از واقعیت تلویزیون نشان می دهد "رقص با ستاره ها" که در حال پخش بدون مخاطبان استودیو به دلیل COVID-19 خطر است.

ریچارد ویلکینز گفت که او نمی اطلاع رسانی پسرش تا پس از او رقصید در برنامه قرار داده شده است که در ملبورن استودیو در شب یکشنبه.

"من نام او را پس از خود را نشان می دهد آخرین شب. او بود و هنوز هم بسیار ناراحت" پدر گفت.

"او برای آزمایش در یک ساعت و انگشتان عبور او خواهید بود OK که من مطمئن هستم که او است," او اضافه شده است.

دو نه میزبان است که مصاحبه ویلسون در سیدنی استودیو در مارس 9, دیوید کمپبل و بلیندا راسل باقی مانده در انزوا در خانه های خود در روز دوشنبه در انتظار نتایج آزمون.

هنکس تشخیص باعث غلیان احساسات get-آرزوهای خوب در استرالیا و هالیوود. در طول زن و شوهر, انزوا, هنکس, نوشته شده در رسانه های اجتماعی ضمن تشکر از مراقبان آنها و فراخوانی فیلم معروف خود نقش.

پست های اخیر از یک پر کانگورو و دو برش نان تست slathered در استرالیا fave Vegemite شد مزبور "با تشکر از یاران." مشاوره برای کودکان نگاه کنید به "یاران" در ترسناک زمان اعتبار به کودکان آمریکایی تلویزیون میزبان آقای راجرز که هنکس به تصویر کشیده شده در "یک روز زیبا در محله."

هنکس شده بود در کوئینزلند دولت تیراندازی الویس پریسلی فیلمی به کارگردانی Baz Luhrmann. دو برنده اسکار نقش پریسلی مدیر سرهنگ تام پارکر. این فیلم قرار است برای انتشار در ماه اکتبر سال 2021 است به حالت تعلیق تولید برادران وارنر گفت.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreaktinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن