با تلاش بازیابی کامل در سایت که در آن کوبه برایانت و هشت نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر در ولایت هستند و در حال حاضر مشغول تمیز کردن مواد خطرناک در دامنه کوه در بالای کالاباساس.

این منطقه است که هنوز هم بسته به عنوان مقامات حذف باقی مانده و مقابله با منیزیم و دیگر خطرناک و مواد سمی در زمین پس از سقوط. آن را برخی از زمان به طور کامل حذف این مواد از این منطقه ،

ملی ایمنی حمل و نقل بررسی علت سقوط ادامه دارد محققان جمع آوری خرد قطعات هلی کوپتر.

هلیکوپتر بود برایانت و گروه خود را از اورنج کانتی به مسابقات بسکتبال در Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس. بازنشسته NBA بازیکن برنامه ریزی شده بود به مربی خود بچه Gianna تیم در یک بازی.

تبلیغات

همراه با Bryants بودند جان Altobelli, 56, دیرین مربی بیس بال در Orange Coast College; همسر خود را Keri 46; دختر خود را الهام 13; Christina Mauser, 38, دستیار مربی بسکتبال در Mamba آکادمی ورزشی; سارا چستر 45; چستر دختر Payton, 13; و خلبان 50 ساله Ara Zobayan.

روز دوشنبه NTSB گفت: هلی کوپتر شد مجهز به یک زمین سیستم زنگ خطر است که می تواند هشدار داده اند خلبان او نزدیک شدن به دامنه کوه.

NTSB محقق جنیفر Homendy گفت: در یک کنفرانس خبری که هلی کوپتر در 2,300 پا هنگامی که آن را از دست داد ارتباط با کنترل ترافیک هوایی. آن نزولی در بیش از 2000 پا در هر دقیقه در زمان ضربه.

تبلیغات

Homendy گفت که آژانس او توصیه کرده بود که 16 سال پیش که اداره هوانوردی فدرال نیاز است که همه هلیکوپتر حامل شش یا بیشتر مسافران بود مجهز به یک زمین آگاهی و هشدار به سیستم اضافه کرد که FAA است “موفق به قانون” در این پیشنهاد است. چرا که FAA را دنبال نمی کند توصیه بالگرد که سقوط پنج شنبه بود و نه از نظر قانونی ملزم به سیستم.

مدت کوتاهی پس از کنفرانس خبری FAA سخنگوی اختلاف است که ارزیابی و اشاره کرد که FAA نیاز به زمین سیستم های هشدار برای هلیکوپتر آمبولانس هوایی عملیات.

آن باقی مانده است معلوم نیست چه خلبان دانست و در مورد زمین های اطراف او و یا این که آیا او تا به حال تبدیل شدن به گیجی.

روز شنبه, ونسا برایانت تشکر برای حمایت و ابراز غم و اندوه خود را بیش از این سقوط که منجر به کشته شدن همسر و دخترش.

“هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما در حال حاضر. من را به راحتی در دانستن است که کوبه و جی جی هر دو می دانستند که آنها را عمیقا دوست داشت. ما فوق العاده خوش شانس به آنها را در زندگی ما است. من آرزو می کنم آنها در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. آنها ما نعمت از ما گرفته شده بیش از حد به زودی,” او نوشت: در Instagram.

“من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها. اما ما را از خواب بیدار هر روز در تلاش برای نگه داشتن فشار به دلیل کوبه و ما بچه دختر بچه شدید, درخشان ما را به نور راه. عشق ما به آنها بی پایان است — و این که می گویند بی اندازه. من فقط آرزو می کنم من می تواند آنها را در آغوش, بوسه, آنها را و آنها را برکت دهد. باید آنها را در اینجا با ما برای همیشه.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر