آسیایی, سهام شیرجه و سپس اصلاح و زیان پس از دیوار خیابان فروش

بانکوک – سقوط سهام در آسیا روز جمعه با معیار در ژاپن و تایلند و هند در حال غرق شدن به اندازه 10% پس از وال استریت دچار بزرگترین افت دوشنبه سیاه سقوط از سال 1987.

بازارهای جهانی عقب نشینی کرده اند به عنوان ترس از اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus تعمیق بحران و بحران در آمریکا بزرگترین اقتصاد مورد اعتماد در سراسر جهان است.

تجارت متوقف شد به طور موقت در بانکوک و در بمبئی پس از اصلی ترین معیار در هر دو بازارهای آمار 10 درصد نزولی محدود می کند. پس از انجام معاملات از سر گرفته تایلند مجموعه 100 پایین بود 8.7 درصد و Sensex در بمبئی بود swooned 9.4%.

ضرر و زیان در سرزمین اصلی چین که در آن جوامع در حال نقاهت از بدترین ویروس کمتر شديد در شانگهای کامپوزیت اول را 3 درصد است. بیشتر از دیگر بازارهای منطقه ای از دست داده بود بین 4% تا 6% ظهر جمعه در آسیا است.

یک شبه به فروش در وال استریت کمک به از بین بردن بسیاری از وال استریت را دستاوردهای بزرگ پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

S&P 500 با کاهش 9.5% مجموع افت 26.7% از آن تمام زمان بالا, مجموعه ماه گذشته. قرار می دهد که این راه بیش از 20% آستانه یک خرس در بازار, رسما پایان وال استریت بی سابقه ای گاو-بازار اجرا نزدیک به 11 سال است. میانگین صنعتی داو جونز غرق 2,352 ponts یا 10 درصد آن سنگین از دست دادن پس از آن نزدیک به 23 درصد افت در Oct. 19, 1987.

بازارهای اروپایی کاهش یافت و 12 درصد در یکی از بدترین روز تا کنون حتی پس از بانک مرکزی اروپا متعهد به خرید اوراق قرضه بیشتر و ارائه کمک های بیشتر برای اقتصاد است.

“بین عدم قوی ایالات متحده مالی پاسخ و آخرین سفر بان کی مون برای ورود از اروپا به آمریکا و بازارهای جهانی به نظر می رسد شده اند و نوک بیش از به فروش همه چیز به حالت” Jingyi پان IG گفت: در یک تفسیر.

مهم نگرانی در مورد تاثیر عملی در کسب و کار و تجارت است که به بدبینی بیش از چگونه این بحران به کار گرفته و با “مجموع همه ترس ها منجر می شوند با این دیدگاه که سیاستگذاران باقی می ماند به خوبی پشت منحنی” گفت: Stephen Innes از AxiCorp.

نه همه بازارهای رنج می برد به همان اندازه اما بسیاری از آنها توسط دو رقم از تنها چند هفته پیش از آن. تایلند مجموعه دهکدهای از دست داد نزدیک به 40% و فیلیپین’ معیار پایین است بیش از 30 درصد.

با وجود بزرگ Friday the 13th فروش آف در اکثر بازارهای سهام منعکس کمی از پایین ترین سطح از اواخر اواسط صبح. توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن پایین بود 7.8 درصد به 17,099.46. این Kospi در کره جنوبی غرق شد 7.2 درصد به 1,702.56 سیدنی S&P / ASX از دست 4.4 درصد به 5,070.50 و ترکیبی شانگهای کاهش یافته است 3.3% به 2,826.37.

در هنگ کنگ Hang Seng از دست 5.8 درصد به 22,904.28.

تار و مار آمده است در میان آبشاری لغو و خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان — از جمله تهمت را تعلیق بسیاری از سفر به آمریکا از اروپا و افزایش نگرانی که کاخ سفید و مقامات دیگر در سراسر جهان نمی تواند و یا نمی خواهد مقابله با آسیب های اقتصادی از شیوع هر زمان به زودی.

“ما در حال شروع به گرفتن احساس برای چگونه وخیم تاثیر بر اقتصاد در حال رفتن به. هر روز اخبار را دریافت نمی کند بهتر از آن بدتر می شود. آن را در حال حاضر آمار خیابان اصلی به یک درجه قابل توجهی گفت:” لیز ان san francisco news رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در چارلز شواب.

سهام کاهش یافت و خیلی سریع در وال استریت در افتتاحیه بل که آنها باعث یک خودکار 15 دقیقه وقفه معاملاتی برای دومین بار در این هفته است. به اصطلاح قطع کننده مدار برای اولین بار به تصویب رسید و پس از سال 1987 سقوط و تا این هفته تا به حال نشده است. ی از سال 1997.

داو به طور خلاصه تبدیل شده به سمت بالا و نصف ضرر و زیان خود را در یک نقطه در بعد از ظهر بعد از فدرال رزرو اعلام کرد این امر به سهولت “بسیار غیر معمول اختلال” در خزانه بازار و پمپ در حداقل 1.5 تریلیون دلار برای کمک به آرام کردن بازار و تسهیل تجارت است.

اما پشت سر هم از حرکت به سرعت پژمرده.

Coronavirus آلوده در اطراف 128,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 4,700. مرگ و میر در ایالات متحده با صعود به 39 با بیش از 1300 عفونت. برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس در عرض چند هفته.

ترکیب بهداشت بحران و عقب نشینی در وال استریت را افزایش ترس از رکود است.

فقط در ماه گذشته داو شد و مباهات نزدیک به 50% افزایش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ادای سوگند در دفتر Jan. 20, 2017. توسط دوشنبه نزدیک داو بود چسبیده به 6.9% افزایش هر چند که هنوز تا حدود 16 درصد پس فقط قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات نوامبر 2016.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

داو رسما رفت و به یک خرس در بازار در روز چهارشنبه هنگامی که آن به پایان رسید و روز به پایین تر از 20 درصد از آن بالا تمام وقت. برای S&P 500 با این سریعترین افت پس از جنگ جهانی دوم از یک رکورد برای بازار داشته باشد.

“این بد است. بدترین و سریع ترین سهام بازار در اصلاح ما حرفه ای” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید یک شبه. “اقتصاد محکوم به رکود اقتصادی این کشور کار متوقف می شود و طول می کشد 30 روز آینده ، بازار سهام آن را می داند.”

پس از تفکر است که این ویروس می تواند بیشتر باقی می ماند در چین و هر که شیب در اقتصاد خواهد بود و به دنبال آن یک جهش سریع سرمایه گذاران شاهد آسیب و اختلال در کوه.

خرید اینترنتی نصب شده در پنج شنبه, به عنوان NCAA لغو آن مردان و زنان مسابقات بسکتبال لیگ برتر بیس بال به تعویق افتاد روز افتتاحیه و دیزنی لند اعلام کرد آن است که بستن برای بقیه ماه. حتی طرف چینی از کوه اورست بسته شده است. نزدیک به وال استریت نیویورک شهری موزه هنر کارنگی هال و اپرای متروپولیتن درهای بسته خود را و برادوی تئاتر برنامه ریزی شده ،

“هر کسی که به شما می گوید که آنها می دانند که چه مدت این است که رفتن به آخرین اشتباه است” گفت: آدم Taback مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر ولز فارگو بانک های خصوصی است. “عدم اطمینان در اینجا این است که تلاش برای کشف کردن چگونه شما می توانید این ویروس را تحت کنترل و است که یک ماده از هفته ها یا ماه.”

در دیگر معاملات بازار نفت که دچار شوک بزرگ در هفته گذشته است که هنوز هم در حال کاهش است.

ایالات متحده معیار خام از دست 1.8% یا 60 سنت افزایش به $30.90 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. برنت استاندارد بین المللی برای قیمت گذاری نفت خام داد تا 47 سنت یا 1.4% به $32.75 در هر بشکه رسید.

دلار آمریکا افزایش یافت و به 105.22 ین ژاپن از 104.63 ین اواخر پنج شنبه. یورو در لبه پایین تر به $1.1184 از $1.1181.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de