به عنوان مستندات سهولت ویروس ترس باقی بماند برای خریداران کارگران

کپنهاگ - اولین مراحل آزمایشی در بلند کردن اجسام از لحاظ اقتصادی فلج کننده coronavirus محدودیت در اروپا در حال

توسط MINERALNEWS در 27 فروردین 1399

کپنهاگ - اولین مراحل آزمایشی در بلند کردن اجسام از لحاظ اقتصادی فلج کننده coronavirus محدودیت در اروپا در حال اجرا هستند به مقاومت با خریداران دور ماندن از چند بازگشایی فروشگاه ها و برخی از کارگران از ترس به تازگی بازسازی شده آزادی قرار می تواند سلامت آنها در خطر است.

آمازون در معرض تهدید در روز چهارشنبه به توقف تمام فعالیت های خود را در فرانسه یک روز پس از دادگاه دستور داد که خرده فروشی آنلاین به جلوگیری از فروش دریافت و یا ارائه کالاهای غیرضروری برای ماه آینده برای حفاظت از کارکنان خود را از ویروس.

اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون تکرار نگرانی حتی آن را به عنوان منتشر شده 16-صفحه: نقشه راه توطئه ایالات البته برای خروج از بحران است که سقوط جهان را به بی سابقه مستندات و کشته شدن بیش از 127,000 مردم با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

سازمان بهداشت جهانی در صندلی داغ پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام توقف به ایالات متحده پرداخت به این گروه در انتظار یک نقد و بررسی از آن هشدار در مورد کوروناویروس و چین است. مغلوب ساختن پیشی جستن که خود در پاسخ به این ویروس شده است به نام سوال, انتقاد سازمان ملل و آژانس بهداشت برای نه صدایی زنگ بیش از coronavirus هر چه زودتر.

تحقیقات توسط آسوشیتد پرس در بر داشت که شش روز تاخیر توسط چین i n هشدار عمومی به رشد خطرات ناشی از این ویروس در اواسط ژانویه تنظیم صحنه برای این بیماری همه گیر است که طرح میتوانست به زندگی میلیاردها و فلج اقتصاد جهانی است.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell گفت: 27 کشور گروه تاسف تهمت تصمیم گفت که در حال حاضر "بیش از همیشه مورد نیاز" برای مبارزه با شیوع.

"تنها با پیوستن به نیروهای ما می تواند غلبه بر این بحران است که می داند هیچ مرزهای," او گفت:.

ایتالیا و اسپانیا و فرانسه بیش از 55 ، 000 ویروس-ارتباط مرگ و میر در بین آنها با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

اتحادیه اروپا نقشه راه هشدار داد که "هر سطح تدریجی آرامش از سلول جبرا منجر به افزایش متناظر در موارد جدید."

که ترس ظاهر می شود preying در ذهن مردم در اتریش و ایتالیا که در آن یک کاستن از محدودیت های این هفته مجاز برخی از فروشگاه ها به بازگشایی شده است.

ماری Froehlich که صاحب یک فروشگاه لباس در مرکز شهر وین گفت: کارکنان او خوشحال بود برای بازگشت به کار پس از هفته cooped در خانه. اما کسب و کار خود را تا حد زیادی وابسته به گردشگری است که خشک شده است تا در میان محدودیت های مسافرتی, او انتظار دارد که آن را ماه به حالت عادی بازگشت.

"تا آن زمان ما در حالت بحران" او گفت:.

صحنه مشابه بود در سخت-آمار ایتالیا که در آن Camilla cocchi می صاحب دو کودک فروشگاه لباس. با پوشیدن یک ماسک و دستکش و او دوباره باز روز سه شنبه اما خیابان های رم شد و هنوز هم تا حد زیادی خالی از سکنه در میان کشور مستند.

در جای دیگر در اروپا و دیگری کمی عقبگرد از محدودیت منجر به شادی در میان دانمارکی کودکان است.

دانمارک اجازه دهید کودکان پیش دبستانی و دانش آموزان تا کلاس پنجم بازگشت به کلاس های درس. دانش آموزان بزرگتر از جمله کسانی که در دانشگاه, هنوز هم باید مطالعه آنلاین از صفحه اصلی.

"من بسیار تحت تاثیر قرار. کودکان بسیار خوشحال برای دیدن افراد خود را دوباره" نخست وزیر Mette Frederiksen گفت TV2 به عنوان او با حضور در اولین روز مدرسه در Valby یک کپنهاگ حومه.

"بسیاری از کودکان احساس درست مثل گاو رفتن به چمن. آنها احساس پریدن و رقص و بودن با خود را بگیرید و یاد دهید, اما وجود دارد برخی از قوانین ایمنی" گفت: نوئل Hjortdal سر از دانمارک مدیران مدارس انجمن.

Signe Wilms Raun که پسرش هوگو بازگشت به پیش دبستانی در هویدور امیدوار است که روز مدرسه بود و بیش از شستن دست و اجتماعی فاصله.

"آنها می توانند در بازی فوتبال در مدرسه و یا آن را به همه در مورد نگه داشتن فاصله خود را?" Wilms Raun پرسید.

در استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون خواست معلمان برای نگه داشتن مدارس باز به خاطر فرزندان و پدر و مادر خود را. پیام خود را به عنوان ویکتوریا مدارس دولتی را از سر گرفت پس از یک استراحت و کشورهای دیگر در نظر گرفته چگونه به بازگشایی میان.

اما مردیت صلح اتحادیه آموزش و پرورش رسمی در ویکتوریا گفت که بسیاری از دانش آموزان و کارکنان به ماندن در منزل و در میان ترس است که معلمان نمی تواند حفظ اجتماعی فاصله در کلاس های درس.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

در حالی که برخی از کشورهای اروپایی طرح استراتژی خروج در میان نشانه هایی از خود را که شیوع بیماری در حال کاهش, وضعیت سالمندان در خانه سالمندان است که هنوز هم یک نگرانی مرکزی.

پلیس در میلان در حال بررسی 1,000-تخت پیو Albergho Trivulzio خانه سالمندان که در آن 143 نفر و فوت در ماه گذشته است. کاوشگر آغاز شد و پس از اعضای هیات شکایت کرده است که مدیریت ممنوع پزشکان و پرستاران از پوشیدن ماسک برای ترس از ساکنان هشدار دهنده. خانه سالمندان اصرار آن را دنبال کرد همه پروتکل های امنیتی.

در سراسر کانال کارولین ابراهیم مدیر موسسه خیریه سن انگلیس گفت: دولت انگلیس روزانه coronavirus مرگ و میر به روز رسانی "در حال airbrushing افراد مسن مانند آنها مهم نیست."

پاپ فرانسیس خواري در مخمصه سالمندان در توده صبح.

"ما دعا می کنیم امروز برای افراد مسن به ویژه برای کسانی که جدا شده در خانه سالمندان" او گفت:. "آنها می ترسند ترس از مرگ به تنهایی. ... آنها ما ریشه در تاریخ ما. آنها به ما ایمان, سنت, احساس تعلق به یک ملت است."

در کره جنوبی یک انتخابات پارلمانی روز چهارشنبه به یک نگاه اجمالی از امکان پست-مستند آینده به عنوان رای دهندگان بازیگران آراء تحت مراقبت و مواظبت چشم از نقاب نظرسنجی کارگران مسلح با دماسنج و بهداشتی اسپری.

"من نگران coronavirus" سئول ساکن چانگ Eun-young گفت. "آنها بررسی می شود دمای من و من دست دستکش, اما آن را به عنوان پر دردسر به عنوان من فکر کردم آن خواهد بود."

ایالات متحده تا کنون شده است که سخت ترین ضربه کشور با بیش از 26,000 مرگ و میر و بیش از 600,000 تایید عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. هنوز کابوس سناریوهای طرح بسیار بیشتر از تعداد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان را به تصویب بالا بردن امید از ساحل به ساحل.

در سراسر جهان عفونت های رسیده حدود 2 میلیون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. ارقام درک اندازه واقعی بحران در بخشی به دلیل محدود تست و پنهان برخی از دولتها.

___

Winfield گزارش شده از رم و Corder از لاهه هلند است. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن