به عنوان بزرگ ساحل شرقی خانه سالمندان چهره رو به رشد شیوع نیروی انسانی نگرانی افزایش

هالیفاکس—به عنوان بزرگ هالیفاکس خانه سالمندان دیدم سنبله در COVID-19 عفونت دوشنبه رهبران اتحادیه گفت: آنها نگر

توسط MINERALNEWS در 26 فروردین 1399

هالیفاکس—به عنوان بزرگ هالیفاکس خانه سالمندان دیدم سنبله در COVID-19 عفونت دوشنبه رهبران اتحادیه گفت: آنها نگران هستید که دیرینه نیروی انسانی و کمبود تجهیزات در حال ساخت آن را سخت تر برای مبارزه با بیماری همه گیر.

در نرتهوود مرکز گزارش 16 ساکنان آزمایش مثبت — دو شماره گزارش قبلی روز با مواردی در سراسر پیچیده است که خانه 585 ساکنان.

ادامه مراقبت تسهیلات در انتشار اخبار گفت که همه از بیمار ساکنان در حال حاضر در حال نقل مکان به یک درمان کف و "در شرایط با ثبات در این زمان است."

Northwood می گوید: 10 کارکنان نیز آزمایش مثبت برای ویروس اما یادداشت آن است 1,800 کارکنان برای اطمینان از مراقبت کافی.

اما آنجلا داونی ادامه مراقبت دستیار و کسب و کار عامل برای Unifor محلی در نرتهوود گفت: گسترش ویروس از طریق خانه های سالمندان در این استان است که به احتمال زیاد به افشای ضعف اساسی در سطح نیروی انسانی.

داونی گفت: او ترس وجود دارد می تواند کمبود کارگران خط مقدم به عنوان بیماری و مراقبت مستمر دستیاران نمی تواند گزارش های خود را برای تغییرات.

Unifor نشان دهنده اکثریت از ادامه مراقبت از دستیاران این کارگران خط مقدم که برای مراقبت از دستياران روزانه نیاز دارد در غیر سود تسهیلات.

"آن را به عنوان وجود یک نیروی انسانی موضوع در همه مراقبت طولانی مدت" داونی در مصاحبه ای گفت:.

دکتر رابرت عجیبی استان افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت: مراحل گرفته شده برای به حداقل رساندن گسترش و او با اعتماد به نفس همه چیز را که "احتمالا می تواند انجام شود در حال انجام است."

او همچنین گفت: با توجه به نیروی انسانی "چالش" برخی از مراقبت مداوم کارگران مجاز خواهد بود به بازگشت به کار پس از در معرض بودن به یک فرد آلوده قبل از اینکه به طور معمول دو هفته قرنطینه دوره است.

"اگر نیروی انسانی بودند مسئله نیست و ما تا به حال هیچ چالش در (داشتن) کارکنان کافی برای ارائه مراقبت ضروری برای ساکنان ما را همه به سلامت کارگران در دراز مدت مراقبت از تاسیسات که برای 14 روز," او گفت:.

"ما لازم نیست که لوکس است."

وی افزود: کارگران خواست برای بازگشت — پس از یک تست منفی و نشان دادن آنها بدون علامت — را پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی و درجه حرارت خود را چک در هر روز.

یک سخنگوی این مرکز گفت: اعضای هیئت اجرایی در نرتهوود بودند نظر در دسترس نیست.

داونی گفت: این غیر معمول نیست برای یک واحد با بیش از 30 ساکنان به سه ادامه مراقبت دستیاران به دنبال پس از خود را روزانه نیاز دارد. بیشتر تجهیزات مورد نیاز برای مدیریت وضعیت او اضافه شده است.

"داشتن یک (فولاد) ماسک یک روز کافی نیست به ویژه هنگامی که شما انجام می دهند روز به روز مراقبت," او گفت:, و اضافه کرد که تنها کارکنان اضافی دریافت ماسک و اگر یکی از آنها استفاده می شود خاکی.

در روز دوشنبه جلسه برتر استفان مک نیل گفت که او با اعتماد به نفس این استان دارای منابع کافی تامین فولاد ماسک و او انتظار دارد که توزیع خواهد شد ramping تا.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

هنوز جانیس Keefe, co-نویسنده متخصص پانل در دراز مدت مراقبت های دریافت شده توسط وزیر بهداشت در دسامبر سال 2018 گفت: آن آشکار شده است برای سال های سال است که مراقبت از خانه "تیره و تار" از نظر منابع انسانی است.

مدیر Nova Scotia مرکز در پیری گفت: این بیماری همه گیر است آشکار از قبل موجود مشکلات از جمله پایین بودن سطح پرداخت برای مراقبت مستمر دستیاران و پاک کننده و رو به رشد اتکا به کارگران پاره وقت که برای حرکت در میان امکانات برای ساختن یک زندگی.

"این واقعا به ارمغان آورد به خط مقدم چگونه سیستم مراقبت های بهداشتی ما با کمبود بودجه روبرو است مراقبت طولانی مدت برای زمان بسیار طولانی," او گفت:.

مک نیل گفت: در حال حاضر زمان به بحث در مورد "نیروی انسانی مدل."

"وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای بحث و اتحادیه های کارگری و دیگران خواهد شد که فرصت خود را به انتقاد و یا سوال در آنچه که ما انجام داده ایم در گذشته است."

در جزیره پرنس ادوارد, Dr. Heather موریسون استان در بهداشت عمومی افسر گفت: پتانسیل شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه است و یک نگرانی عمده به رغم کم بودن تعداد کلی موارد در این جزیره است.

موریسون گفت هیچ مورد جدید از این ویروس در دوشنبه ترک کل تعداد موارد تایید شده در 25.

"شیوع در دراز مدت مراقبت از تسهیلات با تعداد مرگ و میر — مانند دیده ایم در انتاریو و کبک برای مثال می تواند بسیار ویرانگر" او گفت:.

در یک کنفرانس خبری دوشنبه, Newfoundland and Labrador برتر دوایت توپ استرس با در نظر گرفتن تمام اقدامات برای حفاظت از سالمندان زندگی در مراقبت از امکانات.

"این است که یک جمعیت است که ما در شمارش برای همه ما زندگی می کند و در حال حاضر آنها در حال شمارش را بر ما" توپ گفت.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن