به عنوان Coronavirus موارد افزایش نوجو ملت تلاش می کند تا پیش از همه گیر

آدریان لرما و شوهرش مایکل ایستاده در خارج از فروشگاه مواد غذایی در پنجره راک, Ariz. آنها در حال خرید مواد غذایی برای بزرگان در جامعه خود را. حسن نیت ارائه میدهد از آدریان لرما پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حسن نیت ارائه میدهد از آدریان لرما

خوب بخشی از پرسی معامله را در روز صرف تخلیه آب برای خانواده اش و دام در دو 55 گالن بشکه. بنابراین زمانی که او شنیده ام در رادیو و چه وقت و برای چه مدت او قرار بود به شستن دست های خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus او غرق شد.

“منظورم این است که مثل یک گالن و نیم یا بیشتر” مقابله می گوید. “برای من, من با استفاده از همان آب حداقل سه یا چهار بار. من با استفاده از همان آب برای پخت و پز. من با استفاده از همان آب برای تمیز کردن. بنابراین من نمی تواند شستن دست من که چند بار.”

چهل درصد از ملت ناواهو ندارد آب در حال اجرا و یا لوله کشی داخلی. معامله زندگی در Black Mesa در شمال شرقی آریزونا در کنار یک معدن زغال سنگ که تعطیل اواخر سال گذشته است.

“Peabody معدن در زمان ما آب” مقابله می گوید. “Peabody بسته و سپس این ویروس می آید همراه است. این یک چیز پس از دیگری.”

و معدن را بیش از تخلیه قبیله آبخوان. دهه اورانیوم استخراج را ترک کرده اند نسل از Navajos با مشکلات عمده سلامت. آدریان لرما می گوید: این معادن ایجاد شرایط مانند اختلالات خود ایمنی است که در سمت چپ این جامعه آسیب پذیر به کوروناویروس.

“مردم وجود دارد که سیستم ایمنی بدن به دلیل این آلودگی که واقعا تحت تاثیر این زمین و آب و هوا, مردم,” لرما می گوید.

لرما شده است با ارائه مواد غذایی و آب و چوب و گیاهان دارویی به بزرگان در جامعه خود را که روی زمین افتاده. اما او می گوید: مواد غذایی نمی خواهد آخرین طولانی است. در حدود یک در 10 Navajos ندارد و برق است.

“و به طوری که به معنی وجود دارد که مردم ندارد و سیستم های تبرید در خانه های خود” لرما می گوید. “آنها نمی توانند به فروشگاه مواد غذایی. آنها لازم نیست فریزر. و به طوری که آنها را در یک نقطه ضعف بزرگ وقتی که می آید به جوراب زنانه ساقه بلند در منابع آنها نیاز دارند.”

شده است وجود دارد افزایش در حمایت از تلاش های مانند GoFundMe کمپین برای ارائه مواد غذایی و آب به صورت قبیله ای و برای حفاری های عمیق به نصب سیستم های آب.

ملت ناواهو نیز فاقد کافی کارکنان مراقبت های بهداشتی, بیمارستان, تخت و دیگر تجهیزات مورد نیاز برای مقابله با بحران. تحت شرایط عادی وجود دارد حدود 400 تخت بیمارستان برای 170,000 مردم است. بنابراین بسیاری از بیماران شده است پرواز برای بیمارستان ها در شهرهای مرزی. شورای نماینده کهربا Kanazbah Crotty می گوید هند خدمات بهداشتی فاقد منابع قبل از ویروس.

“ما می دانیم که کافی نیست فقط به دیدار با نیازهای اساسی ما. و بنابراین در حال حاضر به این بیماری همه گیر به جلو حرکت می کند در سراسر جهان است اما در نوجو ملت ما همچنین شاهد این شکاف در پاسخ فوری” Crotty می گوید.

تعداد coronavirus موارد بر ملت ناواهو است ضرب سرعت در حال. به عنوان از آوریل 3 وجود دارد 241 نفر با این ویروس و هشت تایید مرگ. CDC می گوید بومی آمریکایی ها برخی از مهمترین آسیب پذیر به کروناویروس به دلیل اقتصادی و جغرافیایی و شرایط بهداشتی.

در سال 2009 سرخپوستان آمریکایی و بومیان آلاسکا فوت ناشی از آنفلوآنزای H1N1 در چهار برابر نرخ تمام دیگر نژادها و اقوام در ترکیب با توجه به مطالعه انجام شده توسط موسسه ملی بهداشت.

اما نوجو رئیس جمهور جاناتان نيز در تلاش است تا در مقابل این بیماری همه گیر. او دستور داد مقررات منع رفت و آمد. او بسته شده است قمار و او با قرار دادن یک توقف به تجمع بیش از پنج نفر است. قبیله ای مقامات می گویند این ویروس اولین موارد می توان مشخص به یک کلیسای پروتستان رالی.

Nez می گوید Facebook Live رویداد او را تغذیه با کسانی که مصرف این جدی است.

“برخی از مردم ما نمی دانند ممکن است که آنها را به ویروس” Nez می گوید. “نمی توان خودخواه. فکر می کنم خود بچه. فکر می کنم از آن دسته از افرادی که دارای شرایط بهداشتی زیرا کسانی که جمعیت آسیب پذیر است.”

با مقامات بالا بردن زنگ پدر و مادر و بچه ها را تحت مقدار زیادی از استرس. برای خانواده مانند آدریان لرما را او او و هفت بچه شده اند اجتناب از رسانه های اجتماعی به تازگی. آنها در حال بازگشت به سنت های خود را از گفتن داستان — داستان بقا و انعطاف پذیری است.

“این اجازه می دهد آنها را می دانیم که این جنگ باید مبارزه کرد قبل از اینکه در گذشته بوده است و ما می توانیم با آنها مبارزه دوباره امروز” لرما می گوید.

لرما می گوید مسلح کردن آنها را با دانش که باعث می شود بچه ها احساس اعتماد به نفس است که آنها می توانند از طریق این بیش از حد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im