آنتی بادی آزمون به بازار تا حد زیادی غیر قابل تنظیم هشدار خانه فرعی صندلی

بزرگنمایی این تصویر

یک زن نگه می دارد دست خود را به خون جمع آوری شده برای 15 دقیقه تست برای coronavirus آنتی بادی در یک درایو از طریق سایت در Hempstead, n. y. ست Wenig/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ست Wenig/AP

Coronavirus آنتی بادی آزمایش به دست آورد توجه از مقامات به عنوان یک ابزار بالقوه برای ارزیابی افراد نسبت به این بیماری است. اما اکثر شرکت ها ایجاد آزمون باید کمی به حال برای هیچ نظارتی نظارت با توجه به صندلی از خانه فرعی اقتصادی و سیاست های مصرف کننده.

آنتی بادی آزمایش وقتی دقیق می تواند تشخیص اگر کسی در معرض شده است به کروناویروس در گذشته است. بیش از 100 از این آزمون ها آورده شده است به بازار در چند هفته گذشته اما اکثر آنها در حال آزمایش توسط سازمان غذا و دارو گفت: Raja Krishnamoorthi (D-بیمار است.), در مصاحبه روز یکشنبه با NPR آخر هفته نسخه.

Krishnamoorthi گفت که مقامات فدرال گفته اند او فرعی است که شرکت فروش آنتی بادی آزمایش می تواند به یکی از دو راه به عنوان آنها به دنبال آوردن محصولات خود را به بازار است.

“یکی این است که اساسا دریافت مجوز از FDA برای فروش آنها و چهار شرکت گرفته اند و استفاده از آن. و پس از آن دیگر این است که به دریافت هر گونه مجوز از FDA و پیش بروید و آنها را به فروش و 107 گرفته اند و استفاده از آن است.”

به جای اجباری FDA مجوز اکثر آنتی بادی آزمون-سازندگان “خود اعتباری” با توجه به Krishnamoorthi.

“از آنجا که این نوع از رعایت داوطلبانه نوع رژیم,” او گفت: “مطلقا هیچ انگیزه ای برای یک آشغال آزمون ساز به واقع تولید نتایج خود را به FDA.”

وی افزود: “غرب وحشی غیر قابل تنظیم آزمون در حال حاضر تکثیر و ما بزرگترین نگرانی این است که آنها غیر قابل اعتماد هستند نادرست و در بسیاری از موارد ساخت جعلی ادعای خود را در مورد نتایج تست.”

حتی اگر نتایج آزمایش دقیق هستند, دانشمندان, هنوز هم سوالات بسیاری در مورد آنچه حضور coronavirus آنتی بادی چیست.

برخی از مقامات پیشنهاد کرده اند که افرادی که coronavirus آنتی بادی در خون خود خواهد بود ایمن از عفونت مجدد یا ایمنی بدن از بیماری است.

اما دانشمندان خواسته اند که شک و تردید در مورد این ایده. در مختصر تاریخ جمعه سازمان بهداشت جهانی هشدار داد “وجود دارد در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که افرادی که از بهبود COVID-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت است.”

یک چالش عمده در جهانی همه گیر شده است به موقع و دقیق تست. بدون جمعیت گسترده ای تست وجود دارد بلندی سوالات پیرامون چگونگی شایع این بیماری است.

که در آن دقیق و گسترده تست آنتی بادی می تواند در آمده است.

“در حال حاضر تنها با استفاده از یک آزمون که مجاز شده توسط FDA” Krishnamoorthi توصیه می شود. “آنها ذکر شده یک تعداد انگشت شماری از آزمایشات که در واقع شده است مجاز در وب سایت خود.”

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>