در هفته منتهی به مردی Gras در فوریه. 25 خیابانهای نیواورلئان پر شده با یک سری از عجیب راهپیمایی سازماندهی شده توسط محلی krewes.

شنبه شب رژه بود پر زرق و برق درخشان در صفوف منظم از Wookiees, Trekkies و دیگر خود اعلام کرد sci-fi حرفهایها و فوق العاده پیشرفته: دهمین رژه سالانه بین کهکشانی Krewe از Chewbacchus.

بزرگنمایی این تصویر

اعضای زنان mentality mag زیر krewe آماده سازی برای رژه با Krewe از Chewbacchus در نیواورلئان. شنبه شب رژه بود پر زرق و برق درخشان در صفوف منظم از Wookiees, Trekkies و دیگر خود اعلام کرد sci-fi حرفهایها و فوق العاده پیشرفته. L. Kasimu هریس برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

L. Kasimu هریس برای NPR

این krewe نام به عنوان شما ممکن است حدس می زنم هتاک mashup از Chewbacca کرک شده 8-پا Wookiee از جنگ ستارگانو شراب روم خدا از شراب.

“که بخش عظیمی از krewe: ترکیب, puns و انباشته هم چیزهایی که شما را دوست دارم” گفت: یکی از krewe را کاپیتان بروک Ethridge بهتر شناخته شده به عنوان ارباب Padme المندن.

ریچارد Riggs, نام ارباب Strangelover افزود: “ماموریت krewe است ‘صرفه جویی در کهکشان یکی مستی nerd در یک زمان.'”

بزرگنمایی این تصویر

بروک Ethridge نام ارباب Padme المندن راه پیمایی با Leijorettes: شاهزاده خانم لیلا lookalikes انجام رقص روال به جنگ ستارگانموسیقی. L. Kasimu هریس برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

L. Kasimu هریس برای NPR

هفته قبل از رژه نورد را گرفتم بودند در کوره مراحل نهایی آماده سازی سنباده برش و دوخت در یک فضای کارگاه.

لورا ون آکن در کار سخت بود با اضافه کردن اضافی خز به او لباس یا “wookifying” آن را به عنوان او آن قرار داده است. “ما در حال Chewbacchus بنابراین باید یک Chewie در آن وجود دارد,” او گفت:.

صحنه و لباس او را در ترکیب عناصر Chewbacca با شخصیت های از فرقه کلاسیک The Rocky Horror Picture Show.

بزرگنمایی این تصویر

Jan مایل می سازد گوشواره برای زنان mentality mag زیر krewe به بازی شیر یا خط کردن به تماشاگران در طول مسیر رژه. L. Kasimu هریس برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

L. Kasimu هریس برای NPR

“این واقعا فقط یک رایگان برای همه” ون آکن گفت. “شما می توانید انجام دهید هر آنچه شما می توانید صحنه و لباس-دانا است. فقط آن را به اتفاق می افتد نشان می دهد و قدم زنی با تبختر مسائل خود را!”

زمانی که krewe تشکیل شد 10 سال پیش آن متمرکز کلاسیک sci-fi – پیشتازان فضا و جنگ ستارگان. اما در طول سال مرزهای سست در یک راه بزرگ است.

“ما می گویند در حال حاضر همه nerddoms,” Ethridge توضیح داد. “پس هر چیزی که شما می خواهید به nerd در مورد خوش است در Chewbacchus رژه.”

بزرگنمایی این تصویر

رنگین کمان Mandalorian کریس Garnett یک کاپیتان عجیب و غریب چشم Sci-fi یک زیر krewe از تجاوز+ cosplayers و متحدان خود. L. Kasimu هریس برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

L. Kasimu هریس برای NPR

که به معنی وجود یک زیر krewe در Chewbacchus رژه برای فقط در مورد هر کسی. در میان آنها:

  • هوایی فضا تیم ملی که اعضای آن انجام حرکات آکروباتیک بالا در طول مسیر در یک قطب و hoops;
  • این Krewe از زندگی مرده یا KOLD;
  • Krewe du چو این کلیپ مردی Gras Krewe;
  • عجیب و غریب چشم Sci-Fi برای “تجاوز+ cosplayers و متحدان آنها”;
  • این Leijorettes شاهزاده خانم لیلا نگاه-alikes برخی 100-قوی انجام رقص روال به جنگ ستارگان موسیقی;
  • پایکوبی Troopers برای افراد جوان مبتلا به اوتیسم;
  • همه تعجب زن راه رفتن Krewe که اعضای آن فرض کنیم اشکال مختلف از جمله ماری آنتوانت در تعجبم که زن و اموزش Bader Ginsburg Wonder Woman;
  • و AfroFuturist Krewe که موضوع در این سال بود که ادای احترام به رپ Missy Elliott.

بزرگنمایی این تصویر

مروارید Ricks عضو AfroFuturist Krewe که شامل زنان به دنبال آن لذت ببرید و همچنین برای گسترش آگاهی از دخالت در داستان های علمی تخیلی و فانتزی ژانرهای. L. Kasimu هریس برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

L. Kasimu هریس برای NPR

“در حال نهایی پیشگامی, همه چیز در مورد او این است, مربوط به اینده,” توضیح داد AfroFuturist Krewe عضو میشل سیمور.

“من نمی بینم خودم را در جنگ ستارگان” اضافه شده همکار krewe عضو مروارید Ricks “و کل ایده AfroFuturism است که برای ایجاد یک جهان است که فراتر از آنچه ما در حال حاضر.”

یکی از جدیدترین زیر krewes است زنان mentality mag: کسانی که شدید رزمندگان از سال 2018 مگا ضربه, فیلم, پلنگ سیاه. عضو Sonita سینگ که در راهپیمایی روز شنبه در یک glow-in-the-dark بستر و loincloth توصیف هیجان رژه: “زیبا و قدرتمند و مستقل زنان سیاه پایین آمدن خیابانها فریاد ‘mentality mag برای همیشه لطفا برای!’ لرز. من خشکم فقط فکر کردن در مورد آن است.”

بزرگنمایی این تصویر

زنان mentality mag عضو Sonita سینگ با این نسخهها کار با فیبر نوری تعبیه شده در پارچه است که او را وصل کنید به او لباس. L. Kasimu هریس برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

L. Kasimu هریس برای NPR

این Krewe از Chewbacchus یک پیاده روی krewe که به معنی وجود دارد هیچ از مردم سوار بر شناور کشیده توسط کامیون و تراکتور.

آنها رژه با “پ” — wildly استادانه ساخته دست سازه های که تحت فشار قرار دادند و یا pedaled در سه چرخه چرخ دستی های خرید rickshaws و یا هر آنچه که می تواند رول.

این krewe ساخته شده یک بیگانه در یک سفینه فضایی غول پیکر معلق در هوا بیش از یک مدل در مقیاس نیواورلئان.

بزرگنمایی این تصویر

جو اماتو تنظیم چراغ های در فضای بیهوده 4242 که ویژگی های یک بیگانه در یک سفینه فضایی غول پیکر معلق در هوا بیش از نیواورلئان. L. Kasimu هریس برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

L. Kasimu هریس برای NPR

قدیمی مورد علاقه: BAR2D2. وجود دارد یک چیز قابل داخل.

و البته وجود دارد krewe بت: Chewbacchus شش مسلح Wookiee ساخته شده از پلی استایرن. در این سال او مجسمه در پر سر و صدا نشسته در بالای کشتی فضایی Millennium Falcon.

“Chewbacchus مقدس مستی Wookie که ما عبادت” گفت: ارباب Strangelover ریچارد Riggs. “او است که ما الوهیت.”

Aryanna قمار, نام ارباب فضای الهه Snackagawea شده است راهپیمایی در Chewbacchus نه سال. گمبل می گوید: این رژه های مورد علاقه او است بعد از این سال است. L. Kasimu هریس برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

L. Kasimu هریس برای NPR

یکی دیگر از ویژگی های متمایز از این krewe است که همه از پرتاب آنها بازی شیر یا خط به جمعیت با دست ساخته شده است. هیچ ارزان, پلاستیک, مردی گراس, دانه های این دسته; در عوض, آنها افتخار بزرگی در ایجاد مینیاتوری آثار هنری تبدیل شده اند که آرزو جمع اقلام است. در میان بسیاری از ارائه این ماه: mentality mag گوشواره کوچک Yoda انگشت عروسک با ظرافت نقاشی شده bandolier بلوک و sparkly, bejeweled ری اسلحه.

“وجود دارد این بورس و این لحظه ای است که بسیار شخصی است که شما نمی توانید زمانی که شما فقط با پرتاب دانه از یک شناور” گفت: Aryanna قمار ارباب فضای الهه Snackagawea.

“خارج از نیواورلئان وجود دارد این درک که مردی Gras است مشروب الکلی و خیابان بوربن و سینه ها” قمار گفت. “این واقعیت است که همه ما می دانیم این است که مردی Gras ساخته شده است در غارها و زندگی در اتاق و پارکینگ در سراسر شهرستان. این برای همه ما است و آن را برای ساخته شده توسط ما. این جامعه ساز است.”

بزرگنمایی این تصویر

اعضای Chewbacchus خروج خود را در کارگاه پس از یک شب آماده سازی برای رژه. L. Kasimu هریس برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

L. Kasimu هریس برای NPR

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de