پس از یک مزاحم شیر کوه کشته و دو L. A. شهرستان رهبران می خواهید برای پایان دادن به عمل

دو لوس آنجلس اعضای شورای شهر در حال هل دادن برای پایان دادن به مجاز کشتار mountain lions پس از یکی از این گربه های بزرگ قرار داده شد در کوه های سانتا مونیکا در ماه گذشته.

همراه با به دنبال توقف depredation مجوز است که اجازه می دهد کشنده علیه خانمها بالغ Councilmen پل Koretz و دیوید ریو اعلام کرد آنها درخواست شد که در این شهرستان حمایت از لیست کالیفرنیای جنوبی و مرکزی ساحل, ديد کوه, شیرها به عنوان تهدید تحت کالیفرنیا گونه های در معرض خطر عمل می کنند. شهرستان رهبران همچنین می خواهید برای ایجاد یک صندوق برای جبران هر کسی که حیوانات خانگی یا دام در حال کشته شدن توسط حیوانات.

اگر چه دولت اجازه می دهد تا مالکان را مرگبار علیه یک گربه بزرگ است که کشته و یا مجروح حیوانات دیگر اگر عامل بازدارنده شکست خورده اند و مردان گفت: کوه شیر در حال حاضر با آن مواجه نامشخص آینده به دلیل تهدید قابل توجهی از جمله overbuilding تخریب حیات وحش راهروها و قرار گرفتن در معرض سم موش.

تبلیغات

“وجود دارد همچنان به مجنون قطع ارتباط بین مهم حفاظت کار ما در حال انجام در یک زمان هنگامی که ما در حال مسابقه با زمان برای حفاظت از گونه های بومی و زیستگاه” Koretz در بیانیه ای گفت.

وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش, او اضافه کرد: “تضعیف کار ما با توزیع depredation مجوزها در یک apex predator فقط تلاش برای زنده ماندن در زیستگاه طبیعی خود را. ما می توانیم بهتر انجام دهید و ما باید.”

Ryu به نام کوه شیر “نماد L. A. حیات وحش” اما گفت که آنها در معرض خطر انقراض در سانتا مونیکا و سانتا آنا کوه.

“آن را در آمریکا به پایان depredation و برای حفاظت از این گونه یاد امروز نه فقط برای جنوب کالیفرنیا mountain lions اما برای لس آنجلس وحشی ما می دانیم و عشق” او در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

Koretz و Ryu خود پرده برداری کرد پیشنهاد قطعنامه — که برای اولین بار رفتن به شورای قوانین انتخابات و کمیته روابط بین دولتی — روز بعد از مقامات اعلام کرد که 4 یا 5 ساله نر شیر کوه شناخته شده به عنوان P-56 کشته شده بودند در نزدیکی کرمان در اواخر ماه ژانویه است.

صاحب ملک در این منطقه گزارش شده بود نه حملات بیش از دو سال است که منجر به از دست دادن 12 حیوانات عمدتا گوسفند و بره با وجود تلاش برای حفظ اموال با توجه به ماهی ها و حیات وحش است.

شیر کوه های ذکر شده به عنوان تهدید یا خطر انقراض در کالیفرنیا اگر چه آنها طبقه بندی شده به عنوان یک “در خصوص حفاظت شده” گونه — به معنی آن است که غیر قانونی به آنها را بکشند “مگر در مواردی که برای حفاظت از زندگی دام و یا سایر اموال” گفت: Tim Daly, یک افسر اطلاعات با ماهی و حیات وحش است. شیر کوه شکار ممنوع اعلام شده است, در دولت پس از سال 1990 است.

صاحبان املاک می توانید درخواست depredation اجازه اما قبل از آژانس دولتی را در نظر بگیرید اعطای یکی از ساکنان باید نشان دهد آنها به انجام همه آنها می توانند برای محافظت از زمین های خود را و حیوانات و دلسرد یک درنده بازگشت دالی گفت.

در سانتا مونیکا و سانتا آنا کوه مالکان نیز باید اجازه می دهد برای یک “سه اعتصاب” سیاست قبل از مصرف کشنده عمل است.

“ما نمی مانند گرفتن حیوانات از وجود خود را, اما مواقعی وجود دارد که آیا آن را یک شیر کوه در جنوب کالیفرنیا و یا یک خرس در شمال کالیفرنیا گاهی اوقات آنها را نگه دارید هل دادن و هل دادن و پیام ها برای تضعیف بازدیدکننده داشته است خود را دیگر به کار” دالی گفت: در اوایل این هفته.

از سال 2015 تا 2018, ماهی ها و حیات وحش صادر 1,010 mountain lion depredation مجوز ایالتی و 423 حیوانات کشته شدند, سازمان آمار نشان می دهد. P-56 اولین طوقه mountain lion کشته در سانتا Monicas تحت دولت قانون که در سال 2014 خلق شد.

تبلیغات

کشته وحشی شده بود نظارت توسط سازمان خدمات پارک ملی پس از سال 2017 شد و زندگی در جنوب 101 بزرگراه در منطقه غرب کوه های سانتا مونیکا. شیر کوه در آن محدوده شده است بخشی از یک نزدیک به 18 سال در پارک ملی مطالعه هر چند تعداد نامعلومی از uncollared ساله در منطقه زندگی می کنند نیز هست. دالی گفت 4000 تا 6000 mountain lions تماس کالیفرنیا خانه.

در حالی که به طور معمول در ارتباط با زمین ناهموار است که به آنها نام برخی از mountain lions شده اند شناخته شده برای سرمایه گذاری به مناطق مسکونی مرز زیستگاه خود.

آخر هفته گذشته, ماهی ها و حیات وحش دستگیر و نقل مکان از یک شیر زن که دیده می شد در یک درخت در یک Simi دره حیاط خلوت. که به دنبال چند برخورد در منطقه از دسامبر, که در طی آن مقامات و ساکنان گفت: mountain lions حمله دو سگ, کشتن یک; mauled حداقل سه بز و کشته شدن چندین جوجه ها در قفس حیاط خلوت.

در عین حال یکی دیگر از کوه شیر کشف شد در 5000 بلوک از لیدز خیابانی روز یکشنبه با توجه به Simi Valley اداره پلیس. ساکنان توصیه به نگه داشتن خود را از راه دور و تماس با مقامات در (805) 583-6950 اگر آنها را به حیوانات.

بار نویسنده کارکنان کالین Shalby کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>