عمل در حال حاضر: حقوق خود اشتغالی اتحادیه اروپا سوئیس و شهروندان ترکیه در انگلستان تحت تهدید

به روز رسانی: سوم واگذار قوانین کمیته ملاقات روز دوشنبه 21 اکتبر 2019 طبقه بالا در مجلس عوام به بحث در مورد ای

توسط MINERALNEWS در 16 دی 1398

به روز رسانی: سوم واگذار قوانین کمیته ملاقات روز دوشنبه 21 اکتبر 2019 طبقه بالا در مجلس عوام به بحث در مورد این موضوع. کار و SNP نمایندگان مجلس مطرح نگرانی خود را از ترکیبات the3million و قانون عمومی پروژه.

بحث در کمیته به عنوان ثانویه قانون این است که یک گام مقدماتی برای تایید قبل از آنچه که معمولا یک فرآیند ساده از تکان آن را از طریق اتاق. مقررات ذکر شده برای تصویب توسط مجلس امروز, اما چیزهای دیگری هستند که در جریان و اگر وجود دارد هر گونه مخالفت با این بحث خواهد بود به تعویق افتاد.

به بحث در کمیته خود را, شما می توانید بررسی دقیقه اینجا.

شما خواهید بود رها به شنیدن این که کار و SNP نمایندگان مجلس مشغول به کار با هم به جمع آوری برخی بسیار مهم اعتراض. یکی از کلیدی اعتراض است که به آنها در اجتناب از بحث در مجلسی با پوشش است که تاثیر خواهد بود "حداقل" ساخت که و هر گونه ارزیابی تاثیر غیر ضروری.

محافظه کار مجلس تحت-وزارت کار و امور کسب و کار و انرژی و استراتژی صنعتی (Nadhim Zahawi) ساخته شده تکرار اطمینان داد که کسانی که در حال حاضر ساکن در انگلستان خواهد بود تحت تاثیر قرار توسط این قانون. او اظهار داشت دلایل خود را برای تصویب این قانون تقریبا به عنوان اگر آن را خیلی بی معنی است که آن را نمی باید به تصویب رساند که در این صورت چرا پیشنهاد آن ؟ من اصلا تخصص به نظر در آن و از آن استقبال خوانندگان افکار که من می توانید استفاده کنید برای به روز رسانی این پست و یا به سادگی به انتشار زیر کلیک کنید.

من نگرانی کلیدی است که حفظ موجود و حقوق به نظر می رسد بر لولا بسیار بسیار ناقص حل و فصل طرح: همه ما شنیده داستان در مورد مردم عدم اهدا می شود حل و فصل وضعیت و اینکه قبل از حل و فصل وضعیت به طور پیش فرض هنگامی که در واقع واجد شرایط برای حل و فصل وضعیت. خود اشتغالی به عنوان همه ما می دانیم که می تواند به ویژه پیچیده در یک محدوده مناطق – اقامت مطمئن شوید که به یکی از آنها خواهد بود.

SNP و کار نمایندگان متهم به نابود رود به اعتماد این مبهم اطمینان و بدون توضیحات روشن چرا چیزی که به شدت تحت تاثیر بسیاری از مردم است که پیشنهاد شده و از طریق این مسیر به جای بحث به عنوان بخشی از چیزی است که در اثر تغییر قانون مهاجرت 2016.

این پیشنهاد تصویب شد توسط کمیته عمدتا با سکوت اعضای محافظه کار که کمک کم و یا هیچ چیز به بحث.

این وضعیت هنوز مشخص نیست و نیاز به نظارت نزدیک. بنابراین من همچنان به درخواست همکاران را پیشنهاد اقدامات زیر را برای لابی کردن با نمایندگان مجلس است.

برخی از نمایندگان مجلس در این کمیته گفت: آنها تنها از این آگاه ساخته توسط موکلین خود و مطرح ترکیبات' نگرانی های خاص در این نشست. در حال حاضر لابی و نوشتن نامه به نمایندگان مجلس واقعا که ساخت یک تفاوت.

--

شما بر اساس در انگلستان ؟ آیا شما یک شهروند بریتانیا? اگر من در نوشتن این وبلاگ پست امروز به درخواست شما اقدام به حفاظت از حقوق خود و/یا حقوق همکاران خود.

تحقیق توسط بنیاد خیریه این قانون عمومی پروژه و به اشتراک گذاشته شده توسط 3 میلیون آن پدید آمده در اواخر هفته گذشته – زمانی که بسیاری از ما در حال آماده شدن برای ماه مارس در لندن در روز شنبه و یا به طور کلی پریشان هرج و مرج است که سیاست انگلستان در حال حاضر – که دولت بریتانیا پیشنهاد کرده است که قانون به اتحادیه اروپا ترکیه و سوئیس شهروندان این حق را برای کسب و کار خود و یا خود اشتغالی/توان مستقل و حرفه ای در انگلستان است.

به طور خلاصه دولت در نظر دارد برای تصویب قانونی به غیر UK شهروندان از این حقوق اساسی است. عدم تصویب این دولت با هدف تصویب این این هفته.

این به خصوص بر ترجمه و تفسیر میکنند ، دومی به طور خاص می تواند پیامدهای جدی برای سیستم عدالت به عنوان بسیاری از ما با بهترین مترجمین نه شهروندان بریتانیا.

اصل متقابل حقوق به معنی استرالیایی در اروپا نیز می تواند در صورت درمان فقیر در اقدامی تلافی جویانه.

یک همکار در اسکاتلند به نام شهروندان اتحادیه اروپا تلفنی در 0800 916 9847 و مطمئن بود که هر چه اتفاق می افتد شهروندان اتحادیه اروپا با حل و فصل وضعیت (نه قبل از حل و فصل وضعیت به نظر میرسه؟؟) خواهد بود قادر به ادامه به عنوان قبل از. اما آب هنوز نه تیره...

این کاملا وحشتناک. ما دیده ایم چنین محرومیت و حتی خلع ید چند بار در تاریخچه و آن را هرگز به پایان رسید.

خواهش میکنم من خوانندگان را به برخی از عمده سر و صدا در مورد این موضوع.

لطفا لینک های به اشتراک گذاشته شده در ستون سمت راست و اقدام به عنوان پیشنهاد شده در زیر.

لطفا توجه داشته باشید که من یک وکیل نیست و تنها واقعا قادر به مقایسه و تطبیق آنچه که من در جای دیگر و بلافاصله فکر می کردم. اگر شما لینک های مهم و یا اطلاعات لطفا آنها را در نظرات و یا مرا و من اصلاح این مقاله درآمده است. با تشکر در پیشبرد!

لطفا بهانه هر گونه غلط املایی – من می خواستم برای دریافت این asap!

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitly
آخرین مطالب