یکی مرده بعد از پلیس و سربازان گارد ملی بازگشت آتش اعتراض در کنتاکی

LOUISVILLE, Ky. - لویی رئیس پلیس اخراج شد دوشنبه پس از شهردار آموخته است که افسران درگیر در یک تیراندازی که من

توسط MINERALNEWS در 13 خرداد 1399

LOUISVILLE, Ky. - لویی رئیس پلیس اخراج شد دوشنبه پس از شهردار آموخته است که افسران درگیر در یک تیراندازی که منجر به کشته شدن محبوب صاحب کباب نقطه موفق به فعال کردن دوربین های بدن در طول هرج و مرج ،

دیوید McAtee شناخته شده برای ارائه وعده های غذایی برای, افسران پلیس, درگذشت اوایل دوشنبه در حالی که ماموران پلیس و سربازان گارد ملی بودند اجرای حکومت نظامی در میان امواج اعتراضات قبلی تیراندازی پلیس در کنتاکی بزرگترین شهرستان. پلیس گفت: آنها در پاسخ به تیراندازی از جمعیت.

آمریکا وکیل گفت: مقامات فدرال ملحق خواهد شد پلیس ایالتی در تحقیق در مورد تیراندازی منجر به مرگ.

لویی شهردار گرگ فیشر نشان داد که مقامات فاقد بدنه دوربین برای بررسی تنها چند ساعت پس از کنتاکی فرماندار خواستار انتشار پلیس تصویری.

"این نوع از نهادی عدم تحمل نخواهد شد" فیشر گفت. "بر این اساس من باید رها استیو کنراد از وظایف خود به عنوان رئیس لویی مترو اداره پلیس است."

رژیم صهیونیستی. اندی Beshear بعد گفت: کمبود بدن تصاویر و فیلم های غیر قابل قبول بود.

"این است که کل دلیل است که ما باید آن دوربین" دموکراتیک فرماندار گفت: در دولت و کنگره آمریکا در فرانکفورت. "و هر افسران دوربین باید بررسی شود و اگر آنها اسیر هر بخشی از صحنه های آن را باید منتشر شود."

Beshear دولت مجاز پلیس به طور مستقل بررسی تیر اندازی. او متعهد پروب انجام خواهد شد در یک "صادقانه و شفاف در راه است که خواهد شد نه ماه به درازا بکشد."

آمریکا وکیل راسل کلمن اعلام کرد که مقامات فدرال خواهد بود بخشی از این بررسی است.

"ما درک می کنیم این جامعه نیاز به پاسخ و ما در حال بررسی تمام اطلاعات را به هر گونه اقدام مناسب است که موجه حقایق و قانون است." کلمن را گفت.

فرماندار گفت که او تا به حال شمارش در بدن دوربین فیلم برای کمک به تعیین "حقیقت در راه است که صحبت های خود در زمانی که اعتماد دشوار است و افراد شایسته را قادر به مشاهده و ارزیابی است."

این shakeup در بالای این شهرستان در اداره پلیس آمد و یک ماه زودتر از انتظار می رود. کنراد قبلا اعلام کرده بود استعفای خود را که به اثر را در پایان ماه ژوئن. معاون رابرت شرودر را در مرحله بلافاصله به عنوان رئیس فیشر گفت.

شهردار همچنین گفت: این شهر مقررات منع رفت و آمد بود که تمدید تا ژوئن 8.

پلیس هم بازیابی تصویری از جنایت مرکز دوربین است که نشان داد چگونه عکسبرداری گشوده شرودر گفت.

"از آن گرفته شده است از راه دور, اما آن را می دهد یک مرور کلی از صحنه و به وضوح نشان می دهد افسران واکنش به تیراندازی," او گفت:.

دو لویی افسر و دو گارد سربازان بازگشته آتش, او گفت:. دو افسر نقض سیاست پوشیده نیست و یا فعال کردن بدن, دوربین شرودر گفت آنها که قرار است در مرخصی اداری.

McAtee که یایا BBQ کلبه نزدیک است که در آن تیراندازی رخ داده بود و سوگواری توسط صدها نفر از مردم که در بازگشت به سایت ساعت پس از آن.

کریستوفر 2X ضد خشونت فعال و مدیر اجرایی گروه تعویض بازی گفت: McAtee بود دوست خوب.

"من هرگز او را شناخته به تهاجمی در هر نوع راه," او گفت:.

شرودر توافق کردند که McAtee دوستانه بود به افسران پلیس. "در طول سال ها او شده است یک دوست خوب به افسران پلیس ... غالبا مطمئن شوید افسران ما تا به حال یک وعده غذایی خوب در شیفت خود," او گفت:.

قبل از اخراج او کنراد تایید تیراندازی در اطراف اتفاق افتاد 12:15 صبح دوشنبه در خارج از بازار مواد غذایی در غرب برادوی که در آن پلیس و گارد ملی به نام شده بود به شکستن یک گروه از مردم نقض این شهر مقررات منع رفت و آمد.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

کسی اخراج یک شات در اجرای قانون مقامات و سربازان و افسران به آتش گفت. چند "افراد مورد علاقه" بودند که مصاحبه او گفت:.

رسانه های خبری حاکی از ویدئو های گرفته شده توسط کسی که در یک ماشین پارک شده در یک ایستگاه گاز. آن را ثبت و صدای گلوله به عنوان اخراج گروه از پلیس و سربازان گارد را پشت ماشین.

کریس اسمیت گفت که او در یک رستوران — "فقط در خارج با داشتن یک زمان خوب داشتن, نوشیدنی, غذا خوردن کباب" — هنگامی که سربازان وارد شده است.

"به محض این که من راه رفتن به ماشین من آنها پرش با چوب, پلیس پرش با چوب و سپر خود را و چیزهای در" اسمیت گفت. "آن نگاه مانند چیزی از یک فیلم. آن نگاه مانند یک ناجور جنگ منطقه."

او شنیده صدای بلند و چند دقیقه بعد گلوله, او گفت:.

اسمیت که سیاه است گفت: این گروه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با تظاهرات.

"هرگز فکر نمی کردم من می خواهم تجربه ای که اینجا در امریکا," او گفت:.

هفته گذشته قبل از گارد ملی شد, بسیج, هفت نفر زخمی شدند که شلیک شد و ورزشگاه در طول یک تظاهرات در مرکز شهر لوئیزویل. پلیس گفت: هیچ یک از هفت که در دوره نقاهت بودند به ضرب گلوله توسط پلیس. آنها اعلام نشده هر گونه بازداشت.

معترضان شده اند و خواستار عدالت برای Breonna تیلور یک زن کشته و در خانه اش در لوئیزویل در ماه مارس است. 26-در سال EMT به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر که زدم پایین درب جلو او به عنوان آنها در تلاش برای اجرای یک حکم جستجو. بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه است.

پس از تیلور مرگ شهردار گفت: لویی پلیس مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن بدن دوربین. فیشر اخیرا گفته است که ماموران لباس شخصی واحد مانند است که در خدمت یک حکم در تیلور را در صفحه اصلی در حال حاضر می پوشند دوربین در حکم جستجو.

تیلور مادر Tamika پالمر مجدد او درخواست صلح روز شنبه در حالی که خواستار عدالت برای دخترش.

___

آسوشیتد پرس همکاران شامل Rebecca Reynolds همجنس باز در لوییویل. Tulp گزارش از آتلانتا.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب