سوریه می گوید 2 جنگنده ازطریق ترکیه به عنوان تنش افزایش می یابد

KASTANIES یونان - سازمان ملل متحد روز یکشنبه گفت که حداقل از 13000 نفر فراوان در ترکیه مرز مشترک با یونان پس ا

توسط MINERALNEWS در 11 اسفند 1398

KASTANIES یونان - سازمان ملل متحد روز یکشنبه گفت که حداقل از 13000 نفر فراوان در ترکیه مرز مشترک با یونان پس از ترکیه رسما اعلام کرد مرزهای غربی آن بودند باز به مهاجران و پناهندگان به امید سر به اتحادیه اروپا است.

تصمیم ترکیه برای باز کردن مرز با یونان آمد در میان یک تنش نظامی در سوریه و شمال غربی که منجر به رشد مستقیم درگیری بین ترکیه و سوریه نیروهای.

در سوریه آمده است: دولت بسته شدن حریم هوایی خود را برای هر پرواز یا هواپیماهای بدون سرنشین در سراسر این کشور در شمال غربی منطقه است. آن گفت: هر هواپیما که نفوذ سوریه حریم هوایی برخورد خواهد شد به عنوان دشمن و شلیک.

وی پس از دو روز از حملات هواپیماهای بدون سرنشین در استان ادلب است که فعالان سوریه گفت: باعث تلفات سنگین به نیروهای حکومت سوریه. این درگیری اضافه شده به افزایش تنش بین ترکیه و روسیه که از حمایت طرف مخالف از جنگ داخلی سوریه.

"هر جت که ما را نقض حریم هوایی برخورد خواهد شد به عنوان یک دشمن هدف است که باید به ضرب گلوله و مانع از دستیابی به اهداف خود" ارتش سوریه در بیانیه ای گفت:. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا این بیانیه با اشاره به دوستانه روسیه جت در علاوه بر این به ترکی هواپیما.

در این بیانیه آمد و مدت کوتاهی پس از ارتش سوریه و سرنگونی یک هواپیماهای بدون سرنشین بیش از شهر Saraqeb در ادلب با توجه به نظامی-اجرای رسانه ها.

ترکی دفاع Minsiter Hulusi Akar صحبت از مقر نظامی در نزدیکی مرز سوریه گفت: ترکیه با هدف مقابله با نیروهای دولتی سوریه به جای نیروهای روسی. به نام او در مسکو برای متقاعد کردن رئیس جمهور سوریه بشار اسد برای خروج تا سال 2018 آتش بس در خطوط در لبه های یمن است.

با اشاره به ضرر و زیان وارده در سوریه گفت: ترکیه به "خنثی" بیش از 2,200 سوریه نیروهای 103 مخازن و هشت هلیکوپتر.

"بهار سپر عملیات بود که راه اندازی زیر ناپسند حمله در ادلب سوریه ، 27, ادامه موفقیت" Akar گفت: با اشاره به حملات هوایی که به کشته شدن 33 سرباز ترک.

عملیات ترکیه چهارم در کشور جنگ زده پس از سال 2016.

این مبارزه سنگین در شمال غربی سوریه نیز باعث یک فاجعه انسانی و بزرگترین موج جابه جایی در نه سال جنگ داخلی سوریه.

آنکارا نگران است آن را ممکن است تحت تمدید فشار بین المللی برای باز کردن آن در حال حاضر مهر و موم شده در مرز با سوریه و ارائه پناه به صدها هزار نفر بیشتر شهروندان سوری. ترکیه در حال حاضر میزبان 3.6 میلیون پناهجوی سوری است.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان تصمیم به باز کردن خود را در مرزهای کشور با اروپا ساخته شده خوب در طولانی مدت تهدید به اجازه پناهندگان به این قاره است. او اعلام مشخص چشمگیر خروج از سیاست های فعلی و یک تلاش آشکار برای فشار اروپا به ارائه ترکیه حمایت بیشتر در برخورد با عواقب جنگ سوریه به جنوب آن.

سازمان ملل است و سازمان بین المللی مهاجرت روز یکشنبه گفت که شب قبل آن کارکنان مشغول به کار در طول ترکی-یونانی مرز زمینی "تا به حال مشاهده شده حداقل 13000 نفر جمع آوری شده در مراسم رسمی عبور از مرز نقاط در Pazarkule و کشان و متعدد رسمی گذرگاه های مرزی در گروه از بین چند ده و بیش از 3000."

مقامات یونانی شلیک گاز اشک آور و نارنجک از طریق پنج شنبه برای جلوگیری از تلاش های مکرر با جمعیت بیش از 4000 نفر فراوان در عبور از مرز در Kastanies برای عبور و مبارزه یک موش و گربه بازی با گروه های برش سوراخ در یک حصار مرزی در امتداد مرز به خزیدن را از طریق.

اردوغان ارتباطات مدیر Fahrettin Altun بعد گفت: ترکیه در حال تغییر تمرکز خود را به آماده شدن برای امکان ورود افراد جدید از سوریه "به جای جلوگیری از پناهندگانی که قصد مهاجرت به اروپا است."

"اروپا و دیگران باید قوی عمل به این آدرس به یاد ماندنی چالش" Altun گفت. "ما نمی تواند انتظار می رود برای انجام این کار در خود ما است."

او متهم به منتقدان ترکیه, پناهندگان سیاست "شایع نفاق."

او ادعا کرد 80,888 ترک کرده بود ترکیه برای اروپا "در گذشته چند روز" نامیده می شود و در اروپا برای به اشتراک گذاشتن بار به دنبال پس از پناهندگان است. اما هیچ مدرکی برای حمایت از ادعای خود را. یونان بسته آن مرز وجود دارد و چند ده دستگیری از افرادی که موفق به عبور از طریق مرز یونانی مقامات گفته اند.

یونانی معاون وزیر دفاع Alkiviadis Stefanis گفت: محلی پخش Skai وجود دارد در اطراف 9,600 تلاش برای غیر قانونی عبور یونان از مرز در طول شب شنبه به یکشنبه. Stefanis گفت: تمام شد با موفقیت خنثی شد. قبلا چند ده مهاجران به حال موفق به آن را از طریق.

مقامات یونانی گفت: آنها دستگیر 66 مهاجران جمعه, 17 از آنها محکوم به 3.5 سال زندان برای ورود به کشور غیر قانونی است. تمام افغانها آنها اولین مهاجران محکوم برای ورود غیر قانونی پس از 2014. روز شنبه, یونان بازداشت یکی دیگر از 70 نفر که در تلاش برای عبور از مرز زمین به طور غیر قانونی.

Stavros Zamalides رئيس جمهور از جامعه محلی در Kastanies گفت: سربازان ترکیه به طور فعال کمک به مردم صلیب یونانی مرز مخفیانه.

"سرباز ترک با برش در دست آنها برش سیم حصار منجر به مهاجران غیر قانونی" به عبور از مرز ، "تلاش داشت مانع از مداخله از خود ما گشت که اتفاق افتاده است به عبور از آن منطقه در حال گشت زنی در زمان و آن را تعمیر آسیب در حصار," او اضافه شده است.

بیست ساله افغان Ayamuddin عظیمی ساخته شده آن را به یونانی مرز روستای Nea Vyssa همراه با یک هموطن. او گفت: ترکیه باز کرده بود آن مرز "برای نجات پناهندگان" اما هنگامی که آنها را به مرز آنها یافت یونانی طرف بسته شده است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

او با عبور مخفیانه, او گفت:. "چه می توانم انجام دهم ؟ ما باید چیزی برای انجام. این زندگی ما است."

دیگران بودند ساخت کوتاه اما اغلب خطرناک دریا عبور از سواحل ترکیه به جزایر یونان.

اولیه آمار و ارقام جمع آوری شده توسط یونان تجاری دریایی وزارت از گارد ساحلی در اطراف جزایر دریای اژه شرقی نشان داد روشن افزایش و در تعداد زیادی از مردم از ورود با dinghies از نزدیکی سواحل ترکیه.

ظهر یکشنبه وزارت اولیه گفت: آمار و ارقام نشان داد 390 مردم وارد شده بود از صبح روز یکشنبه در چندین قایق. اکثریت قریب به اتفاق وارد جزیره لزبوس با اعداد کوچکتر در خیوس و ساموس. بیشتر معتقد بودند به تلاش برای رسیدن به جزایر.

در موازات این مبارزه سنگین در شمال غرب سوریه تحت فشار قرار دادند تا حدود 950,000 آواره سوریه غیر نظامیان به فرار به سمت مرز با ترکیه است.

ترکیه قوی حامی شورشیان در سوریه را در استان ادلب. اما حضور هزاران نفر از نیروهای ترکیه وجود دارد انجام می شود کمی برای متوقف کردن بشار اسد را بی امان کمپین برای به دست گرفتن آخرین شورشی سرزمین.

ده ها تن از سربازان ترکیه کشته شده اند توسط روسیه و حمایت نیروهای دولتی سوریه در اطراف ادلب در روزهای اخیر.

اردوغان هشدار داده است که "قریب الوقوع" عملیات علیه نیروهای اسد مگر اینکه آنها عقب نشینی از خطوط در سوریه تا پایان ماه فوریه.

همانطور که مهلت گذشت شنبه شب ترکیه هواپیماهای بدون سرنشین بمباران کردند دولت سوریه را در استان ادلب و ترکیه-حمایت شورشیان پوسته ارتش سوریه مواضع. مبارزه خروشان در نزدیکی شهر استراتژیک Saraqeb به عنوان نیروهای دولت به دنبال به آن را به عقب از شورشیان مخالف و دولت سوریه-رسانه ها گفت. شهر نهفته است که در دمشق-حلب بزرگراه دست تغییر کرده و چندین بار در ماه گذشته است.

ترکیه از دست داده است 55 سربازان در ادلب در ماه فوریه از جمله 33 کشته در یک حمله هوایی در روز پنج شنبه و در حال حاضر احساس نیاز به شدت پاسخ می دهد. مذاکرات میان ترکیه و روسیه قدرت اصلی کارگزاران در سوریه تا کنون موفق به خنثی کردن تنش است.

در روز شنبه اردوغان گفت: ترکیه دیگر نمی خواهد در راه ایستاده از پناهندگان و مهاجران در حال حاضر در کشور که امید به سر به اروپا است.

"ما نمی خواهد نزدیک دروازه به پناهندگان" او گفت:. "اتحادیه اروپا به نگه داشتن وعده های خود را. ما موظف به جستجو و خوراک بسیاری از پناهندگان است."

در زیر 6 میلیارد یورو معامله در سال 2016 ترکیه توافق کردند که به ساقه جزر و مد از پناهندگان به اروپا در ازای کمک های مالی پس از بیش از یک میلیون نفر وارد اروپا در سال 2015. این متهم پس از اتحادیه اروپا از عدم به افتخار این توافقنامه است. اردوغان بارها تهدید به "باز کردن دروازه" و اجازه می دهد تا پناهندگان و مهاجران به اروپا مگر اینکه بیشتر حمایت بین المللی ارائه شد.

____

Wilks گزارش از آنکارا ، آلبرت Aji در دمشق, سوریه, النا Becatoros در آتن و زینه Karam در بیروت کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im