U-نوبه خود عجله برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن یک روز از تنش و تعجب

واشنگتن – وزیر دفاع علامت Esper شد سه بلوک از FBI در واشنگتن زمینه ، او برنامه ریزی شده بود به مشورت وجود دارد در امنیت فرماندهی مرکز اما قصد دارد با تغییر غیر منتظره تماس برای منحرف کردن بلافاصله.

رفتن به کاخ سفید است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواستم یک جلسه از او و ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک ارتش در مورد نحوه نظامی بود و دست زدن به امنیت به عنوان تظاهرات بزرگ در خیابان های پایتخت کشور است.

Esper راننده کشیده U-نوبه خود در وسط خیابان و بدبختانه در چراغ قرمز چشمک می زنند و آنها با عجله به 1600 خیابان پنسیلوانیا.

آن را در اواخر بعد از ظهر روز یک شنبه, ژوئن 1 — یکی از مهم روز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری, زمانی که او مجبور شد به روی چیزی حساب کردن با سرعت در حال تورم تظاهرات در پی جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس افسران پلیس.

این حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری بر اساس یک مقام ارشد دفاع رسمی و همچنین چندین نفر دیگر در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه می دهد بینش چگونه رئیس جمهور شد فشار برای ترین اقدامات شدید در حالی که مشاوران در پنتاگون در تلاش برای متقاعد کردن او را که متوسط بیشتر روش کار می کنند.

مقامات خواسته است که نام خود را نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای توصیف حساس مذاکرات.

در دفتر بیضی جلسه اواخر صبح روز دوشنبه طبع بودند خیره کننده است. مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از دستیاران ارشد می خواستم فدرال آمريکا در خیابان و سریع است.

برخی از واشنگتن کسب و کار شده بود تخریب یکشنبه شب و کلیسای جان در نزدیکی کاخ سفید تا به حال متحمل خسارت آتش. مغلوب ساختن پیشی جستن ناراضی بود. برخی از فرمانداران دولت و مقامات محلی در منطقه کلمبیا بودند انجام نمی دهد به اندازه کافی برای متوقف کردن خشونت و تهمت معتقد بودند.

توسط صبح روز دوشنبه او با توجه به یک حرکت نمایشی — با استناد به قیام عمل می کنند به طوری که او می تواند با استفاده از نیروهای فدرال برای اجرای قانون.

به گفته یک مقام ارشد دفاع رسمی تهمت می خواستم 10,000 فدرال آمريکا بلافاصله در خیابان برای کنترل وضعیت برخی از مشاوران معتقد تشدید می شود خطرناکی.

Esper و Milley اما در برابر استدلال خواستار فعال-وظیفه نیروهای ترس است که آن را militarize یک مشکل است که باید توسط غیر نظامی و اجرای قانون است. خشونت عناصر در میان اعتراض جمعیت این دو نفر معتقد بودند بیش از حد کوچک و قابل توجیه خواستار نظامی است.

کاخ سفید نه اختلاف و یا تایید 10,000 شکل است. یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی به یاد می آورد در روز شنبه که تهمت بود خواست Esper و Milley برای دریافت به عنوان بسیاری از سربازان به عنوان مورد نیاز برای ایمن سازی این شهر است. رئیس جمهور تاکید کرد که یکشنبه شب ناآرامی را نشان داده است که امنیت ناکافی است.

با رئیس جمهور خواسته در ذهن و امید آنها می تواند غرفه حرکت خود را به استفاده از فدرال نیروهای Esper و Milley نقل مکان کرد و به سرعت به سعی کنید به فرمانداران دولت برای ارسال به عنوان بسیاری از سرباز گارد ملی به عنوان ممکن است به مکمل حدود 1,300 منطقه کلمبیا از اعضای گارد ملی و یک چیز درهم و برهم از پارک پلیس, سرویس مخفی و دیگر فدرال مأموران اجرای قانون در برخورد با معترضان.

چرا که از ناحیه کلمبیا را وضعیت خاص و گیج کننده ترکیبی از حوزه های قضایی, FBI زمینه دفتر انتخاب شده و به عنوان یک پست فرماندهی به هماهنگی جنبش ها و نقش های مختلف نیروهای امنیتی. دادستان کل ویلیام بار در اتهام شد. به همین دلیل Esper بود و رهبری وجود دارد از پنتاگون روز دوشنبه در بعد از ظهر زمانی که او تلفن کردم به دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره.

Milley رفته بود به مرکز فرماندهی ، و بدانند او دیده بود گذشته از کاخ سفید برای او یک تصمیم او بعدها پشیمان تغییر از خود لباس لباس است که استاندارد برای کاخ سفید دیدار به نبرد خستگی پوشیدن روزمره در پنتاگون و در هنگام مخلوط کردن با نیروهای. Milley که او را یک شب طولانی از جمله زمان با نیروهای نظامی در خیابان.

یکی دیگر از شگفتی در فروشگاه برای Esper و Milley زمانی که آنها به کاخ سفید است. پس از جلسات مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و به باغ گل رز, که در آن او اشاره کرد آمریکایی ها نفرت در Floyd مرگ و اعلام کرد خود را به “رئيس جمهور از قانون و نظم است.”

“در روزهای اخیر ملت ما شده است گریبانگیر حرفه ای توسط حرفه ای و آنارشیست ها و خشونت اوباش های انجام غارتگران مجرمان مهاجم, Antifa و دیگران” او گفت:. “تعدادی از دولت های ایالتی و محلی نتوانسته اند به اقدام لازم را برای حفاظت از ساکنان خود را.”

که شکست در مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده ساخته شده آن را فوری به دریافت بیشتر امنیت در خیابان حتی اگر آن را به معنای استفاده از فعال وظیفه نیروهای حدود 1,300 که تا به حال منتقل شده به پایگاه های نظامی فقط در خارج از واشنگتن فقط در مورد.

Esper و Milley پیوست با بار مخالف استفاده از نیروهای فدرال که در آن نقطه. به Esper یک شکست برای دریافت بیشتر سرباز گارد به معنی وجود خواهد داشت فعال-سربازان وظیفه در سراسر کشور مقابله با معترضان یک صحنه او و Milley دیدم غیر عاقلانه و قابل دفاع است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید سخنان خود در باغ گل رز او جمع مشاوران و مقامات از جمله Esper و Milley برای یک پیاده روی در سراسر پارک لافایت به سنت جان کلیسا. رئیس جمهور برگزار شد تا یک کتاب مقدس مطرح برای عکاسان.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

منتقدان را با شدت بهم زدن هر دو Esper و Milley خود را برای حضور در این عکس op — به خصوص با Milley در نبرد خستگی. صحنه تغذیه درک که Milley بود به معنای ملموس به تهمت و تهدید به استفاده از ارتش در خیابان های شهر و Esper شد اجازه می دهد خود را به استفاده برای پیشبرد یک دستور کار سیاسی است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Zeke میلر کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>