یک پسر در ووهان می خواهد لحظه ای به تنهایی با پدرش باقی مانده است. دولت می گوید هیچ

بزرگنمایی این تصویر

ژانگ چینگ های ایستاده بر روی یک پل که در آن او در زمان پدر او را برای قدم زدن تنها حدود چهار ماه قبل است. پدرش درگذشت رمان coronavirus در فوریه. 1. “مناظر است که هنوز هم در اینجا اما این فرد از بین رفته است” او آه. او می گوید: او اغلب می آید به این پارک “به دنبال خاطرات.” امی Xiaomeng چنگ/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

امی Xiaomeng چنگ/NPR

بیش از دو ماه پس از او را تماشا پدرش بمیرد جدید coronavirus ژانگ چینگ های هنوز به دفن او. 50 سال ووهان بومی می خواهد به پرداخت آخرین جهات تنهایی — اما که در حال حاضر علیه دولت قوانین.

“[پدرم] واحد کار نامیده می شود و آن را بسیار روشن است که من به همراه زمانی که من بازیابی خاکستر” ژانگ به یاد می آورد. “شاید آنها با حسن نیت اما من فقط می خواهم به جمع آوری پدر من خاکستر به تنهایی قبل از دفن او. من نمی خواهم به غریبه ها در اطراف.”

بیش از 3300 نفر از COVID-19 در چین; بیش از سه چهارم از کسانی که مرگ و میر در شهر ووهان. به عنوان موارد جدید رسید و قرنطینه محدودیت سهولت این شهر خسته ساکنان امید به عموم سوگواری مرده خود را تنها به صورت جدید محدودیت.

از آنجا که این بیماری همه گیر و یک شهر گسترده مستند ووهان crematoriums آغاز نشده آزاد باقی مانده از عزیزان که درگذشت تا اواخر ماه مارس است. صاحبان فروشگاه ها در اطراف Hankou و نانچانگ crematoriums دو شهر بزرگترین NPR گفت که آنها را دیدم خانواده در انتظار در ماشین بسته بندی خیابان ها در روزهای منتهی به آرامگاه فراگیر, تعطیلات, در مارس 4 در این سال هنگامی که مردم پرداخت خود را احترام به مرده است. این خانواده ها تشکیل صف های طولانی در انتظار انتخاب کنید تا به خاکستر.

هر کسی که در طول درگذشت COVID-19 شیوع در ووهان بود سوزانده و به صورت رایگان در هزینه های دولت صرف نظر از اینکه آیا آنها فوت کرده از ویروس. قبر توطئه که به طور متوسط در حدود RMB40 000 یا $5,660 نیز یارانه; برخی از آنها در حال حاضر 30 درصد ،

اما با شروع مارس 3, درست قبل از تعطیلات بزرگداشت مرده ووهان مقامات ممنوع مردم از آزادانه تجمع در گورستان و crematoriums تا پایان ماه. علاوه بر این خانواده در حال حاضر باید رزرو زمان با محله مقامات و یا محل کار سرپرستان را انتخاب کنید تا یک دوست خاکستر. این مقامات نیز باید همراه اعضای خانواده به طرح دفن.

بر روی کاغذ این شهر می خواهد برای جلوگیری از تجمعات عمومی که در آن خطر ابتلا به ویروس انتقال بالا است. در عین حال بسیاری در ووهان در نظر گرفتن این اقدامات به عنوان وسیله ای برای کنترل عبارات عمومی از غم و اندوه به خصوص که نا امیدی بر چگونه مقامات محلی در ابتدا تحت پوشش شیوع همچنان به roil.

که خشم ساکنان مانند ژانگ چینگ های که می گویند خود را در لحظات پایانی با یک دوست در یک باقی می ماند باید در امور خانواده است.

بزرگنمایی این تصویر

ژانگ Linfa پدر ژانگ چینگ های در ووهان پارک سال گذشته است. او چندین سال را صرف شرکت در چین برنامه سلاح های هسته ای در دهه 1960 و رنج زندگی طولانی و سلامت عواقب ناشی از قرار گرفتن در معرض تابش به عنوان یک نتیجه. او از coronavirus این سال است. ژانگ چینگ های پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ژانگ چینگ های

در اواسط ژانویه ژانگ در زمان 76 ساله پدر ژانگ Lifa از خانه خود در جنوب چین به ووهان, جایی که آنها استفاده می شود به زندگی می کنند به دنبال درمان های پزشکی برای شکستگی استخوان. او را به ناشناخته, مقامات بهداشت و درمان در این شهرستان در حال حاضر نظارت بر شیوع شامل ده ها تن از موارد مرموز سارس-مانند ذات الریه.

“اگر ووهان دولت تا به حال فاش بیشتر در مورد این ویروس هرگز رانده پدر من برگشت” پسر گفت: NPR در ووهان پارک که در آن او اغلب به ارمغان آورد پدرش برای پیاده روی است.

سالمند ژانگ قرارداد COVID-19 در ووهان مرکزی تئاتر فرمان بیمارستان ویژه بیمارستان نظامی. او در 5 p. m. در فوریه 1 با پسرش در کنار او.

ژانگ چینگ های که موفق به جداسازی واحد که در آن پدر خود را صرف آخرین لحظات قادر به حذف پدرش فولاد لباس شب و لباس پدرش بدن از سر تا پا در لباس جدید به عنوان سنت نیاز به پس از مرگ است. “حداقل من باید بازگرداندن شأن و منزلت خود را قبل از او برگ جهان است. او یک انسان بعد از همه گفت:” ژانگ.

سنت های دیگر به حال خود رها شوند.

مانند هر کس در ووهان را دیدم که یکی از اعضای خانواده و مرگ در طول شیوع ژانگ گفته شد به ترتیب زمان به بلند کردن و دفن پدرش خاکستر در این ماه در حالی که همراه با مردم از کار پدرش واحد — جایی که پدرش شاغل در طول سال زندگی او در این شهر است.

ژانگ خودداری کرد: “وجود چند کلمه من می خواهم برای گفتن به پدر من در خصوصی.”

بنابراین در حال حاضر بیش از دو ماه پس از مرگ او بزرگتر ژانگ خاکستر هنوز نشستن در ووهان را هاربین کوره های جسد سوزی, خاک سپرده نشده بودند در حالی که پسرش دادخواست برای نهایی خصوصی, لحظه به تنهایی با پدرش باقی مانده است.

“مردم چین کاملا محفوظ است. زمانی که پدرم زنده بود, من نمی تواند بیانی از عشق من برای او مثل غربی ها” پسر گفت. “این است که چگونه من دوست دارم. من نمی توانم فقط آن را می گویند با صدای بلند.

در آرامگاه جارو روز شنبه گذشته چین مشاهده سه دقیقه سکوت در سراسر کشور برای بزرگداشت کسانی که مرده بود از ویروس. اما مقامات حساس باقی می ماند در مورد باز کردن صفحه نمایش از عزاداری و نارضایتی.

تصاویر غم انگیز از اعضای خانواده انتظار در خط به انتخاب کنید تا بستگان خود را’ خاکستر خارج ووهان را crematoriums رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی چینی در اواخر ماه مارس شد اما به سرعت حذف شده است. تصاویر دامن زده بحث های عمومی آنلاین در مورد اینکه آیا چین آمار تا به حال به شدت undercounted تعداد مرگ و میر به علت COVID-19 — اتهام مقامات را به شدت تکذیب کرد.

روز بعد از ژانگ ملاقات با NPR دو مقامات دولتی در بازدید از خانه خود را در ووهان. او دریافت ثابت تماس از محله مقامات یادآوری او را به صحبت کردن با رسانه ها و خواستار به دانستن محل سکونت خود را. او معتقد است تلفن خود را در حال نظارت.

یکی دیگر از خانواده ها که از دست یک عضو جدید کروناویروس حاضر به ملاقات با NPR خبرنگاران به دلیل محله مقامات نصب یک دوربین در خارج از درب خانه خود را به نظارت بر هر زمان که آنها به سمت چپ. یک سوم خانواده که ایجاد یک گروه چت برای دیگر عزاداری خانواده ها مواجه شد توسط پلیس و مجبور به حذف این گروه است.

تصویری از برخورد با NPR نشان می دهد دو ووهان افسران پلیس مقابله با این خانواده که بارها و بارها توضیح داده شده که آنها تا به حال هیچ “انگیزه های نهان” در ایجاد این گروه است. “من در حال حاضر گفت: آن زمانی که شما بچه ها به نام آخرین بار. گروه ما کاملا قانونی و منطقی” یکی از اعضای خانواده می گوید.

ژانگ چینگ های معتقد است پدرش سزاوار مناسب sendoff خور دیرین حزب کمونیست عضو. از سال 1962 تا 1968 بزرگتر ژانگ خدمت در چین, سلاح های هسته ای پروژه در دهه 1960 و رنج زندگی سلامت عواقب از جمله ناشنوایی در گوش یک, با توجه به قرار گرفتن در معرض تابش.

“این است که تنها پس از عبور من متوجه چقدر مهم او بود که به من” ژانگ گفت: گریه بی سر و صدا. “هنگامی که یک دوست از دست رفته است که احساس می شود بسیار قوی است. زمانی که من فکر می کنم او در مورد من بسیار عاطفی. من فقط یک پدر است.”

دیگران نیز تلاش برای ایجاد حس از مرگ است که جاروب دور بسیاری به سرعت در یکی از شهرستان.

ووهان ساکن دونگ بو درگذشت پدر از یک ذات الریه-مانند بیماری قبل از او می تواند آزمایش می شود. دونگ مسلم است او coronavirus چون دونگ خواهر بعد از تایید شد به COVID-19 و در نهایت درمان در یکی از 16 موقت بیمارستان بنا در ارتفاع شیوع در ووهان.

هفته گذشته او در نهایت قادر به بازیابی پدرش خاکستر همراه با محله های رسمی. او سپس محفوظ و متعلق به یک زمان برای دفن پدرش. لحظه ای به او یک اندازه گیری کمی از بسته شدن.

“خلق و خوی من با ثبات تر است. بهار خواهد آمد و در نهایت” دونگ گفت. “همه چیز برای دریافت بهتر در پایان.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de