برای کمک به مبارزه با کروناویروس بار منتشر شده در پایگاه داده از کالیفرنیا موارد

در تلاش برای کمک به دانشمندان و محققان در مبارزه با COVID-19 بار منتشر کرده است پایگاه داده خود را از کالیفرنی

توسط MINERALNEWS در 18 فروردین 1399

در تلاش برای کمک به دانشمندان و محققان در مبارزه با COVID-19 بار منتشر کرده است پایگاه داده خود را از کالیفرنیا coronavirus موارد ،

به دنبال این ویروس گسترش بار در حال انجام بررسی مستقل از ده ها تن از محلی آژانس های بهداشت در سراسر کشور. تلاش و اجرا به طور مداوم در طول روز تامین داده های اساسی برای این سایت coronavirus ردیاب.

آن برگه می توانید وارد روز پیش از شماره های منتشر شده توسط California Department of Public Health. رای گیری سازمان های محلی این بار پایگاه داده نیز جمع آوری برخی از اطلاعات ارائه شده توسط دولت است. سیستم برنده ستایش از مقامات بهداشت عمومی که اختلاف آن روش جمع آوری داده ها.

تبلیغات

در هفته های اخیر کارشناسان خواسته اند برای دسترسی به سوابق خود را به مطالعه همه گیر. از امروز شروع به پایگاه داده در دسترس است در Githubیک وب سایت محبوب برای میزبانی داده ها و کد کامپیوتر. فایل ها خواهد شد روزانه به روز شده در github.com/datadesk/california-coronavirus-data.

این بار اطلاعات در حال حاضر در حال استفاده قرار می. دانشکده پزشکی در دانشگاه سان فرانسیسکو, امروز راه اندازی یک وب سایت جدید برای بررسی COVID-19. این سایت به نام UCSF بهداشت و درمان اطلس در healthatlas.ucsf.edu.

این اجازه می دهد تا به کاربران برای عبور-مرجع محل coronavirus موارد با عوامل دیگر مانند سن و نژاد و درآمد. این عمل مشترک در زمینه بهداشت عمومی که در آن دانشمندان صیقلی داده ها برای شناسایی زمینه نیروهایی که درایو گسترش بیماری.

"Coronavirus چیزی است که ما می دانیم که توانایی بر هر کس گفت:" کیرستن Bibbins-Domingo صندلی از گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی در UCSF. "ما همچنین می دانیم که تاثیر COVID است که نمی توان به صورت یکنواخت در سراسر کشور."

تبلیغات

Bibbins-Domingo می گوید آن را بیش از حد به زودی به طور کامل درک نیروهای شکل دادن به شیوع کروناویروس به همین دلیل است که او می گوید آن را حیاتی نزدیک به نظارت بر داده ها به عنوان آنها می رسند.

"این بیماری همه گیر نقش ما را ببینید بسیاری از الگوهای ظهور" او گفت:. "شما قادر به دیدن COVID موارد تزیین با عوامل دیگر کمک خواهد کرد که همه ما را بهتر درک کنند."

Bibbins-Domingo گفت که او امیدوار است این سایت جدید می توانید تکنیک های مورد استفاده توسط کارشناسان در دسترس به یک گروه وسیع تری از مردم از جمله روزنامه نگاران سیاست گذاران دانش آموزان و عموم مردم.

این بار اطلاعات رایگان برای استفاده شخصی و غیر تجاری استفاده کنید هر چند برخی از محدودیت های اعمال می شود. مثلا با فروش اطلاعات خام ممنوع است. از نظر استفاده از املای در Github.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب