شلوغ اولیه به صورت سابق تشکر. کتی هیل کنگره منطقه در معرض حزب شکاف

در هر نقطه دیگری در انتخابات ویژه برای پر کردن مانده از سابق کنگره ایالات متحده کتی هیل دوره اول ممکن است ساده و در مسابقه برگشت بین جمهوری خواه ضرب و شتم او در سال 2018 و حزب دموکرات های مورد علاقه خود را به عنوان جانشین.

اما در کالیفرنیا 25th کنگره منطقه نادر باز رقابتی صندلی در لس آنجلس رسانه های بازار کشیده شده التقاطی زمینه نامزدها — از جمله مترقی تلویزیون ستاره بازنشسته نیروی دریایی خلبان و تاجر و جورج پاپادوپاولوس سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستیار بود که به جرم دروغ گفتن به اف بی آی — باعث اختلافات عمیق در هر دو احزاب سیاسی.

پس از آن وجود دارد خطر از سردرگمی در میان رای دهندگان در لبه شمالی L. A. در حومه خاطره که خواسته خواهد شد که بازیگران آراء دو بار در مارس 3 — یک بار در انتخابات ویژه و دوباره به معرفی یک نامزد برای یک دوره جدید شروع در ژانویه سال 2021.

در به احتمال زیاد در صورتی که هیچ یک از این 12 نامزد در حال اجرا در ویژه انتخابات برنده اکثریت آرا دو نامزد پیشرفت خواهد کرد و به یک مارس 12 رواناب. بالا دو نامزد 13-فرد اصلی را دوباره در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

تبلیغات

صندلی یکی از 41 جمهوریخواه برگزار مناطق حزب بدبختانه در سال 2018 یک پتانسیل bellwether برای انتخابات نوامبر و دموکرات توانایی برای حفظ کنترل از خانه.

Rep. Katie Hill Delivers Final Floor Speech Before Resigning From Congress

کتی هیل پاسخ پرسش های خبرنگاران پس از نهایی سخنرانی در مجلس نمایندگان در Oct. 31. هیل اعلام کرد که استعفا از کنگره است.

(برنده McNamee / گتی ایماژ)

تپه, که را شکست داد و دو دوره نماینده کنگره استیو نایت در انتخابات گذشته اعلام کرد استعفای او از کنگره در اکتبر. 27. او تصمیم پس از یک محافظه کار وب سایت در پست های سابق کمپین مشاوران به شوالیه, انتشار عکس های برهنه از خود را بدون رضایت او و متهم کردن او به داشتن رابطه با یک کنگره دستیار یک تخلف از قوانین خانه. تپه محروم داشتن رابطه با یک میلیون کارمند. نایت که در حال اجرا است به پس گرفتن صندلی رد هر گونه دخالت در سابق دستیاران’ posts.

گروه دموکرات و رهبران بسیج در سراسر دولت Assemblywoman کریستی اسمیت به عنوان بهترین شانس خود را برای نگهداری به کنگره صندلی. او شده است با حمایت ده ها تن از دولت محلی و رهبران ملی از جمله مجلس نانسی پلوسی (D-سان فرانسیسکو) و کالیفرنیا سن. کامالا هریس است که در مبارزه با او را در روز یکشنبه. دموکرات کنگره کمیته کمپین نیز پشت اسمیت و صرف $468,000 حمله به یکی از رقبای جمهوری خواه با توجه به مرکز سیاست پاسخگو.

تبلیغات

“در حالی که من قدردانی از حمایت گسترده که آمده از فقط در مورد هر موسسه که من ارزش وزن در این مسابقات من اصلا تا به حال هر انتخابات برای اعطا” اسمیت گفت.

خانه کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان یک شلوغ در صنعت هوا فضا و اجرای قانون در جامعه, کالیفرنیا 25th کنگره منطقه بود و یک جمهوری خواه دژ. این شامل سانتا کلاریتا, Simi دره و بخش هایی از دره آنتلوپ.

اما این منطقه جمعیتی را تغییر داده اند در سال های اخیر به افزایش قیمت خانه در لس آنجلس فرستاده بیشتر خانواده های شمال, افزایش, این منطقه جمعیت و تنوع آن است. در سال 2018 که شیفت کمک تپه ضرب و شتم شوالیه نه درصد است. دموکراتها ثبت نام رای دهندگان استفاده بیش از جمهوری خواهان تنها به رشد کرده و پس از چهار نقطه به شش.

اسمیت مونتاژ صندلی که او نیز بدبختانه در 2018, همپوشانی با 58 درصد از منطقه از جمله به طور سنتی محافظه کار Simi Valley. سابق وزارت آموزش و پرورش و تحلیلگر خود توصیف “عملی policymaker” نوشته است هشت سیاست لوایح که به قانون تبدیل شد پس از او وارد شده در ساکرامنتو در سال گذشته از جمله قوانین در مدرسه منشور پاسخگویی و جبران خسارت برای قربانیان قاچاق انسان است.

او را نیز گرفته و برخی از آرا و موقعیت است که او را در تقابل با جناح مترقی حزب در بهداشت و درمان مقرون به صرفه مسکن و عدالت کیفری.

“من به صراحت می توان گفت که من نمی پشیمان از رای که من در اولین جلسه قانونی” اسمیت گفت. “من بسیار سنجیده و بسیار اندیشمندانه در مورد هر تک رای و نمی توانست آن را تغییر.”

دو هفته پس از اسمیت اش را راه اندازی کمپین Cenk Uygur بنیانگذار و شرکت میزبان از مترقی آنلاین نمایش اخبار “ترکان جوان” اعلام کرد او می خواهد اجرا شود. خود را نشان می دهد راه اندازی شد در سال 2002 نزدیک به 4.7 میلیون پیروان در یوتیوب.

تبلیغات

Uygur تازه بدوران رسیده مبارزات انتخاباتی شده است hobbled توسط عوامل مختلف — او نمی کند, زندگی در منطقه, تاریخچه خود را از اظهارات توهین آمیز در مورد زنان و اقلیت های مطرح در اوایل مبارزات و او اقدام به غرفه یک پیشنهاد برای داشتن اتحادیه در شرکت خود را.

اما پلت فرم بزرگ و یک پایگاه قوی از هواداران به او داده اند یک آستین ، صدای در اصلی. که آشکار بود در اخیر نامزد فروم در CSU نورتریج که خشن و بی ادب مشروط Uygur طرفداران بسیاری پوشیدن “Cenk 2020” پیراهن تشویق برای او در طول شب و هو مخالفان خود را.

Uygur انتقاد اسمیت برای پذیرش کمپین کمک های مالی از شرکت های بزرگ اهدا کنندگان مخالف سیاست های مانند “مدیکر برای همه” و ابراز تمایل به همکاری با جمهوری خواهان. اسمیت پذیرش شرکت ها سهم در طول اجرا می شود برای دولت و مجلس است اما متعهد به قبول آنها را در حالی که در حال اجرا برای کنگره مبارزات انتخاباتی او گفت:.

“من می خواستم به رای دهندگان انتخاب” Uygur روز سه شنبه گفت. “اگر آنها واقعا می خواهید دموکرات ها برای کار با [رهبر اکثریت سنا] میچ مک کانل و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها می گویند که این. من نامزد این کریستی اسمیت.’ در صورتی که می خواهید یک پیشرو نامزد که رفتن برای مبارزه با مانند جهنم به دریافت پول از سیاست و مبارزه برای دموکرات ها که من و این قطعا او نیست.”

اسمیت گفت: Uygur کمپین یک شیرین کاری. “من باور دارم که تا آنجا که او می خواهد به خود را به عنوان یک نامزد مناسب را اینجا سرگرم کننده در حال اجرا باهم. او نیاز به ایجاد و حفظ شخصی خود را به پلت فرم به منظور موفقیت در بازار رسانه ای که او را, در,” او گفت:. “بزرگترین حسرت من این است که این مایه تاسف است او را انتخاب کرد این منطقه است.”

مشابه تنش بوجود آمده اند در ایران با طرف. مایک گارسیا, یک صاحب کسب و کار و خلبان سابق نیروی دریایی آمریکا و Raytheon اجرایی شد یکی از چند خواهان که وارد این میدان در اوایل سال 2019 به چالش وقت.

سرسخت تهمت حامی اعلام کرد پیشنهاد خود را در ماه آوریل آغاز شد و racking تا تاییدیه از جمله از سابق کنگره ایالات متحده هوارد “باک” McKeon که شده بود این منطقه را طولانی ترین خدمت کنگره. در زمان شوالیه روشن ساخته است که او تا به حال هیچ علاقه ای در حال اجرا است.

“من به [Knight] دوباره قبل از اینکه من تایید مایک و او به من گفت که او علاقه مند بود و قرار بود برای اجرای” او گفت:. “من تایید مایک چون من فکر کردم که او یک نامزد را بزرگ کنگره.”

تبلیغات

سپس تپه استعفا داد. شوالیه ارتش کهنه که صرف 18 سال با اداره پلیس لس آنجلس رسما وارد مسابقه کمتر از دو هفته بعد.

“تاییدیه بزرگ من مانند داشتن تاییدیه اما رای هستند چه می شود شما را به دفتر” گفت: شوالیه که خدمت در پالم دیل شورای شهر و در هر دو مجلس قوه مقننه ایالتی قبل از انتخاب شدن به کنگره در سال 2014.

در مصاحبه ای شوالیه ایستاده بود با رکورد خود در کنگره که در آن او با تمرکز بر روی veteran مراقبت و صنعت هوافضا; او تحت فشار قرار دادند در برابر اتهامات که او غایب بود از این منطقه در طول زمان خود را در اتاق. یک مسئله ای است که به او صدمه دیده است در سال 2018 به او گفته شد توجه گسترده رسانه ها تپه انتخاباتی دریافت کرده و منابع مالی حزب دموکرات قرار داده و پشت سر او.

“کتی هیل بود و همه به صحبت کردن به او بود و او در این خبر و این همه و من فقط کار من,” او گفت:.

گارسیا نشان شوالیه رشد خود راضی. “این پول برای کتی هیل نمی آمد تا پس از آنها به رسمیت شناخته شده وجود دارد که یک فرصت بود,” او گفت:. “سرمایه گذاری ساخته شده توسط حزب دموکرات بودند محصول از آنها دیدن ضعف آنها را به دیدن کسی که واقعا کار نمی کند سخت به نگه داشتن صندلی.”

گارسیا مطرح شده 1.2 میلیون دلار از آوریل. نایت مطرح شده در مورد $209,000 کمتر از هر یک از این چهار نامزد. حتی پس از شوالیه رو به مسابقه گارسیا برنده حمایت از لس آنجلس و Ventura County جمهوری خواه ، نایت برجسته ترین حامی خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی Bakersfield.

پاپادوپاولوس که نمی زندگی می کنند در منطقه مطرح است فقط $124,000. در سال 2017, او التماس کرد گناه را به دروغ به ماموران فدرال بررسی روسی دخالت در انتخابات 2016. او به مدت 12 روز در زندان است و پس از تبدیل شدن به یک ثابت در رسانه های محافظه کار. خوراک توییتر خود مخلوطی از کمپین ترویج و توییت در روسیه تحقیقات اخیر خود کتاب و رسانه ظاهر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im