یک California county غیر معمول طول می کشد گام به آهسته coronavirus گسترش; دولت پرانتز برای پرش در موارد

نگران افزایش coronavirus موارد Riverside County, گرفته, مرحله بی سابقه ای از سفارش همه ساکنان به پوشش چهره خود را زمانی که خانه را ترک مارک چشمگیر تشدید توسط مقامات شهرستان در تلاش خود را به سرعت گسترش coronavirus.

با وجود قبلی درخواست از مقامات شهرستان برای ساکنان به لحاظ اجتماعی فاصله خود را پوشش چهره و ماندن در خانه “بیشتر و بیشتر” ساکنان آلوده شدن با ویروس “هر کسی را گرفتن پیام” دکتر کامرون قیصر شهرستان بهداشت عمومی افسر گفت: روز شنبه در صدور سفارش.

“ما از تغییر و گفت که شما باید گفت که شما باید” قیصر گفت: در تهیه بیانیه منتشر شده توسط این شهرستان است. همانطور که از شنبه رودخانه شهرستان گزارش شده 665 موارد تایید شده از عفونت کروناویروس در حالی که 18 نفر فوت کرده اند از COVID-19, مقامات گفت.

لس آنجلس و منطقه خلیج قبلا در خواست ساکنان خود را برای پوشش دهان و بینی و سن دیگو شهرستان در روز شنبه دستور داد همه کارگران ضروری برای انجام همان بخشی از یک تلاش گسترده در میان دولت های محلی و دولت برای پهن کردن منحنی همه گیری قبل از بیمارستان های غرق شده با COVID-19 بيمار.

تبلیغات

اما Riverside County جدید دستور است به مراتب سخت تر و نیاز به هر کسی که خانه را ترک می کند به پوشش است.

این منظور نیز ممنوعیت تجمع از مردم به جز اعضای خانواده ساکن در همان صفحه اصلی با توجه به شهرستان ها را از انتشار اخبار. به شدت دقت کنید در انتشار اخبار گفت که افسران پلیس باید قدرت اجرای دستورات “به عنوان آنها را لازم بدانند.”

“ما در حال حاضر از دست داده و دو نفر از نمایندگان ما به این ویروس است. من از همه شما به آنها افتخار با ماندن در خانه و گفت:” Riverside County Sheriff چاد بیانکو.

جراح عمومی جروم آدامز در روز یکشنبه نیز خواست آمریکایی ها به دنبال اجتماعی-فاصله دستورالعمل و به پوشیدن پوشش صورت در عمومی برای کمک به کاهش سرعت گسترش گاهی اوقات ویروس مرگبار است. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در هفته گذشته به نام آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در شلوغ اماکن عمومی اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: “من آن را نمی بینم برای خودم.”

تبلیغات

“رئیس جمهور این است که ساخت یک انتخاب است که مناسب برای او را گفت:” جراح عمومی “فاکس نیوز یکشنبه.” آدامز منتشر کرده است یک ویدیو نشان میدهد که چگونه برای ایجاد یک ساده در خانه صورت پوشش با پارچه و نوارهای لاستیکی. پوشیدن ماسک او هشدار است نه یک جایگزین برای اجتماعی فاصله.

آدامز همچنین منحرف سوال در مورد نیاز به سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش دهید. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او ترجیح میدهد برای ترک تصمیم به فرمانداران و نه از آنها و نه با صدور چنین بخشنامه در کشورهای خود را.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-متخصص بیماری های هفته گذشته گفت: او نمی فهمم چرا هیچ کشور stay-در-خانه سفارش. آدامز گفت: در این روباه که دولت فدرال دستورالعمل که داوطلبانه بودند “اصل” ملی سفارش.

“بیش از 90 درصد از کشور را به ماندن در منزل,” او گفت:.

آدامز گفت: هفته آینده است که برای رفتن به “سخت ترین و غم انگیزترین بیشتر آمریکایی زندگی” تشبیه بینی تلفات COVID-19 به “ما پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه.”

بیش از 310,000 موارد coronavirus بیماری گزارش شده در سراسر کشور و مرگ و میر در حال نزدیک شدن است 8,500.

Coronavirus مربوط به مرگ و میر در سراسر کالیفرنیا افزایش یافت گذشته 300, با لس آنجلس روز شنبه در گزارش خود بزرگترین واحد-روز افزایش مرگ و میر به عنوان مقامات مشغول به کار به منظور بهبود تست و نگه داشتن مردم در داخل برای کند کردن گسترش ویروس.

این شهرستان اعلام کرد 28 اضافی مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس به مقامات هشدار داد دوباره که آنها در حال آماده سازی برای چند دشوار هفته آینده. همچنین گزارش شده 711 موارد جدید آوردن مجموع به بیش از 5,300 با 119 مرگ و میر.

تبلیغات

“متاسفانه امروز افزایش قابل توجهی در تعداد افرادی که فوت کرده اند برگ های بسیاری از خانواده ها در جوامع ما رو غیر قابل تصور از دست دادن و غم و اندوه گفت:” باربارا فرر, مدیر L. A. County وزارت بهداشت.

از افرادی که فوت کرد, 17 شد مسن تر از 65 سال و 21 تا به حال شرایط بهداشتی اساسی, مقامات گفت.

اورنج کانتی گزارش اضافی coronavirus مرگ شنبه و 75 مورد جدید در مجموع از 14 کشته و 786 مورد ثبت شده. از کسانی که تشخیص داده 112 در بیمارستان بستری شدند و 71 شد در بخش مراقبت های ويژه, مقامات گفت.

کالیفرنیا ثبت بیش از 13,000 موارد کلی و مقامات بر این باورند که اعداد را به شدت افزایش یابد به عنوان تست در ادامه به گسترش است.

در یک شنبه در کنفرانس خبری Gov. گاوین Newsom گفت: کالیفرنیا را به طور قابل توجهی افزایش coronavirus تست قابلیتاضافه کردن که او مسئول تست لغزش در دولت است که باید آن را دشوار برای پیگیری گاهی اوقات-ویروس مرگبار است.

Newsom اعلام کرد یک نیروی کار است که او گفت: کار خواهد کرد نسبت به پنج برابر افزایش روزانه تست در کشور با شناسایی تامین کمبود و اضافه کردن تست مکان.

“ما در حال حاضر در یک موقعیت که در آن من می توانم با اطمینان بگویم این یک روز جدید,” او گفت:.

اعلام می آید کالیفرنیا همچنان به افزایش قابل توجهی در افراد بستری شده با این ویروس با 2,300 بیماران در دولت است. اضافی 3,267 نفر در بیمارستان بستری هستند مظنون به داشتن COVID-19 اما منتظر نتایج آزمون.

تبلیغات

از جمعه شب تا شنبه صبح تعدادی از coronavirus بیماران در کالیفرنیا تخت ICU افزایش نزدیک به 11 درصد به 1,008 نفر است.

در همه Newsom گفت 126,700 افراد آزمایش شده اند در کالیفرنیا یک دولت حدود 40 میلیون نفر است. از کسانی که آزمایش شده 13,000 منتظر نتایج.

“آزمایش فضایی شده است یک چالش برای ما و من خود را که” او گفت:. “و من باید مسئولیت خود را به عنوان فرماندار به انجام بهتر و انجام تست های بیشتر در دولت است.”

کارشناسان بهداشت عمومی میگویند گسترده آزمایش بسیار مهم است به وزارت امور خارجه تلاش های خود را به دقت ارزیابی چگونه بسیاری از افرادی که آلوده می شوند و در جایی که این ویروس در حال گسترش است.

Newsom گفت که او مطمئن است به تازگی اعلام کرد نیروی کار ساخته شده تا از عمومی و خصوصی رهبران را در مقابله با تست چالش ها در دولت است.

او گفت: دولت با همکاری دانشگاه ها و بیمارستان و آزمایشگاه و تست شرکت ها به افزایش تست مکان در سراسر ایالت کاهش حجم کارهای عقب افتاده و اطمینان بیشتری وجود دارد اطلاعات دقیق و به موقع در تعدادی از coronavirus موارد است.

نیروی کار خواهد بود به رهبری پل markovich را رئیس جمهور و رئیس اجرایی از Blue Shield of California, و دکتر خیریه Dean, دستیار مدیر California Department of Public Health.

مقامات دولتی باید مشغول به کار شده است برای اضافه کردن بیشتر در بیمارستان و ICU تخت برای رسیدگی به افزایش انتظار می رود در coronavirus بیماران. دولت مدلسازی نشان می دهد کالیفرنیا نیاز 50,000 جدید تخت بیمارستان در اواسط ماه مه. برای دیدار با این تقاضا از دولت خواسته است برای به تازگی بازنشسته ارائه دهندگان خدمات پزشکی کسانی که با مجوز از کشورهای دیگر و پزشکی دانش آموزان برای پیوستن به تازگی ایجاد شده کالیفرنیا بهداشت و درمان سپاه.

Newsom گفت که “سرسام آور تعداد افراد” — برخی از 79,000 مردم — را امضا کرده اند تا از طریق دولت بهداشت و درمان سپاه سایت.

در ضمن سرکوب coronavirus-سفارش scofflaws را تشدید کرده در روزهای اخیر با غیر ضروری کسب و کار است که حاضر به تعطیل و همچنین به عنوان کسانی که سرپیچی از دستور به ماندن در خارج از آبپیدا کردن خود را در تیررس.

لس آنجلس دادستان روز جمعه پرونده اتهامات جنایی علیه دو دود مغازه های کفش فروشی و تخفیف خرده فروش الکترونیک آنها را متهم به امتناع از تعطیل با وجود سفارشات تحمیل شده به مبارزه با کروناویروس. این نخستین بار در این شهرستان ثبت شده است اتهامات نقض “امن تر در خانه” که نیاز به کسب و کار تلقی غیرضروری به بستن درهای خود را به سرعت گسترش coronavirus.

شهرستان Atty. مایک Feuer روز جمعه گفت: چهار فروشگاه تلقی می شد غیر ضروری کسب و کار تحت شهردار اریک Garcetti اجرایی سفارش.

Garcetti گفت: این فروشگاه شدند و قرار دادن زندگی در خطر است. در یک فروشگاه افسران پلیس به آنها گفته شد: “‘شما را فراموش کرده ام’ — احتمالا نه به عنوان واژه های زیبا — “ما در حال رفتن به آن را انجام دهد’ ” شهردار گفت.

در ضمن برنامه به خانه افراد بی خانمان با کروناویروس در یک هتل در نزدیکی دردار اورنج کانتی بازنشستگی جامعه موجب خشم و انزجار در میان برخی از همسایگان آن است.

مقامات شهرستان به تازگی وارد شده به یک توافق برای استفاده از دو بوتیک Ayres هتل ها به عنوان مسکن موقت برای کسانی که بدون سرپناه در میان coronavirus بیماری همه گیر. یک هتل است که فقط در خارج لاگونا وودز ایجاد یک جامعه با هزاران نفر از ساکنان مسن تر از 55.

شهرستان مقامات می گویند آنها باید چند گزینه را به عنوان آنها سعی کنید به سرعت حرکت مردم در داخل خانه که نگرانی شیوع در میان جمعیت بی خانمان می تواند فشار بیشتر سیستم های بهداشتی. آنها می گویند این تاسیسات خواهد شد قفل شده است و با بیماران قادر به بازدید کنندگان و یا ترک آزادانه.

ساکنان جامعه بازنشستگی که در آن سن متوسط حدود 78 می گویند آنها از ترس داشتن بی خانمان بیماران یا کارکنان که برای مراقبت از بیمار در این نزدیکی هست به این دلیل که جامعه دستياران سن می گذارد و آنها را در معرض خطر مرگ ناشی از ویروس است.

بعد از ظهر روز شنبه ده ها تن از شهروندان با تجمع در مقابل ساختمان هتل در زمان فریاد “don’t kill us” در حالی که دیگران دور نزدیک در اتومبیل های خود را بوق می زدند.

شهرستان لاگونا وودز مقامات گفته اند که آنها عمیقا نگران این شهرستان تصمیم گیری و در حال بررسی اقدام قانونی.

یکی Riverside County رسمی اشاره کرد که برای مسیحیان یکشنبه آغاز هفته دفاع مقدس هفته قبل از عید پاک است و این زمان مناسبی برای نشان دادن عشق خود را برای همسایگان خود را با تمرین های اجتماعی فاصله و با ماندن در خانه.

“یکشنبه نخل, عید فصح و عید پاک مقدس روز. بهترین راه برای تمرین عشق ما به خدا است دوست داشتن همکار ما همسایه. که به معنی ماندن در منزل و با توجه به تعطیلات در خانه” گفت: شهرستان هیئت ناظران رئیس V. مانوئل پرز.

Wigglesworth, Elmahrek و Esquivel گزارش از لس آنجلس گوتیرز گزارش از ساکرامنتو و پادشاه گزارش از واشنگتن است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im