A $4.6 میلیارد دلار طرح به طوفان ضد میامی

بزرگنمایی این تصویر

طوفان ایرما می فرستد یک طوفان خروش توفنده بیش از یک دیوار یا سد دریایی در دهان از رودخانه میامی در فلوریدا. سپاه مهندسان ارتش است پیشنهاد یک شبکه بیشتر دریا دیوارها و موانع دیگر برای محافظت از اسکله میامی از طوفان و طوفان. Wilfredo لی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Wilfredo لی/AP

سیزده-پا-بالا floodwalls می تواند خط بخشی از میامی اسکله تحت یک پیشنهاد Army Corps of Engineers طرح در حال توسعه برای حفاظت از این منطقه از موج طوفان. دلار 4.6 میلیارد دلار طرح یکی از چندین پیش نویس توسط سپاه مهندسین برای حفاظت از مناطق ساحلی در U. S است که در صورت افزایش ریسک سیل دامن زده توسط تغییر آب و هوا. پروژه های مشابه در حال حاضر در جریان است در نورفولک و چارلستون ،

این طرح برای شهرستان میامی-Dade است که باز برای اظهار نظر عمومی در نظر گرفته شده است برای محافظت از 2.8 میلیون نفر از مردم که زندگی می کنند وجود دارد از ساحلی سیل و طوفان افزایش طول گرمسیری طوفان و طوفان. بسیاری نگران هستند که این سیستم از floodwalls پمپ و افزایش موانع نمی کند به طور مستقیم آدرس یک تهدید بسیاری در جنوب فلوریدا در حال حاضر در برخورد با بیشتر از طوفان: افزایش سطح دریا. مزمن و جاری شدن سیل است یک مشکل برای برخی از محلات در میامی-Dade شهرستان در طول باران های سنگین, حوادث و فصلی پادشاه جزر و مد.

گرمایش جهانی نیز ساخت طوفان قوی تر با توجه به یک مطالعه اخیر توسط سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره. میامی است که در میان شهرستانها بیشتر در معرض افزایش سطح آب در سطح جهانی به این معنی که طوفان موج رانده شده توسط طوفان خواهد بود و حتی بالاتر و به طور بالقوه مخرب تر از در گذشته است.

در سال 1992 17, پا, موج طوفان از طوفان اندرو ایجاد می شود بیش از 500 میلیون دلار ضرر و زیان به یک منطقه در جنوب میامی. میامی-Dade County جمعیت رشد کرده است یک میلیون نفر از آن. توسعه مسکونی در مناطق مرکز شهر و در ساحل میامی در معرض بسیاری از مردم و سازه به خطر طوفان خروش.

سپاه مهندسین طرح خواستار طوفان خروش دروازه به نصب بر روی سه آبراه که باز بر روی Biscayne خلیج از جمله رودخانه میامی. که مهم تجاری آبراه با محموله پایانه ها و امکانات تعمیر.

رئیس انعطاف پذیری افسر Miami-Dade County جیم Murley می گوید: “شما باید مسائل مربوط به ناوبری ما باید مسائل مربوط به زهکشی و آب با کیفیت مسائل که همه باید میان به طراحی نهایی از هر نوع دروازه.”

این طرح همچنین خواستار یک سری از پمپ ها و floodwalls همراه میامی اسکله. در شمال مرکز شهر به floodwalls خواهد بود در هر نقطه از یک پا به 13 پا بالا بسته به محل. از رودخانه میامی در قلب مرکز شهر—کشش جنوب در امتداد خط ساحلی یک موج طوفان مانع به عنوان بالا به عنوان 36 پا خواهد افزایش از کف Biscayne خلیج.

مدیر پروژه برای Corps of Engineers, Holly نجار می گوید دقیق ابعاد و طراحی موج سد هنوز مشخص شده است. “این قطعا در یک سطح مفهومی,” او می گوید. “ما نگران بیشتر در مورد امکان سنجی نوع اقدامات توصیه می شود.”

تحت این طرح در حال حاضر که دیوار یا سد دریایی به احتمال زیاد بلوک نمایش آب و مانع دسترسی به خلیج برای افرادی که زندگی و کار در میامی Brickell محله پر رونق تجاری و مسکونی در منطقه است. راشل سیلوراستاین با میامی Waterkeeper می گوید: “این برای من سخت است تصور کنید که این جامعه در حال رفتن به قبول یک یا سد دریایی به پایین اسکله در Brickell.”

این طرح همچنین خواستار ارتقاء و سیل تصحیح هزاران نفر از خانه کسب و کار و ساختمان های عمومی در محله های آسیب پذیر.

سیلوراستاین موافق است که میامی نیازهای زیرساخت برای محافظت از آن را از موج طوفان اما معتقد است سپاه مهندسان ارتش نمی دهد به اندازه کافی توجه به راه حل های طبیعی مانند بازگرداندن صخره های مرجانی و یا “زندگی در سواحل.”

“این پروژه واقعا بازتابی از یک سازمان است که دارای یک چکش و همه چیز را می بیند به عنوان یک ناخن” سیلوراستاین می گوید. “ما می دانیم که وجود دارد این است که واقعا با ارزش حفاظت از موج طوفان داده شده توسط زیرساخت های طبیعی مانند صخره های مرجانی, حرا, تپه های شنی و چیزهایی مانند آن.”

سپاه’ خواستار طرح به صورت گسترده کاشت حرا در امتداد خط ساحلی در یک منطقه مسکونی در جنوب این شهرستان است. سوزان لیتون که نظارت بر این پروژه می گوید: Army Corps of Engineers نگاه راه حل های طبیعی مانند صدف صخره های دریایی و سواحل زندگی برای سایر نقاط شهرستان است. اما او می گوید: “بسیاری از این ویژگی ها آن را بسیار دشوار است برای گرفتن قابل توجهی طوفان موج کاهش و یا ساحلی طوفان مزایای.”

موج طوفان ابتکار عمل طول می کشد را به حساب پیش بینی سه و نیم پا در افزایش سطح دریا در میامی بیش از 60 سال است.

آن را نمی ارائه هر گونه راه حل برای افزایش جاری شدن سیل در این شهرستان می بیند در طول جزر و مد بالا و باران حوادث. اما میامی انعطاف پذیری افسر جیم Murley می گوید: در طول یک طوفان بالاتر از سطح دریا مطرح و حتی بیشتر را انتخاب کنید. “اگر شما از یک طوفان خروش آن را بالاتر موجب این واقعیت است که آب خود را افزایش یافته است. افزایش سطح دریا نقش مهمی در همه چیز کار می کنیم.”

برنامه ریزی برای میامی طوفان خروش پروژه کامل نخواهد بود تا سال آینده. که در آن نقطه, پروژه وابسته است تصویب و بودجه از مقامات محلی و از کنگره است. مشابه اما بسیار بزرگتر پروژه پیشنهاد شد پس از طوفان سندی برای محافظت از شهر نیویورک و نیوجرسی از موج طوفان. آن را در انتظار قرار داده شد توسط سپاه در اوایل سال جاری رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی مخالفت خود را به آن.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>