89 درصد از L. A. خانه های پرستاری با شیوع کروناویروس که سابقه عفونت مشکلات

اکثریت قریب به اتفاق پرستاری ماهر امکانات مبارزه با شیوع رمان coronavirus در لس آنجلس شده اند ذکر شده در سال های اخیر برای فدرال نقض قوانین ایمنی در جلوگیری از عفونت های, با توجه به یک بار تجزیه و تحلیل از خانه سالمندان داده است.

روزنامه را بررسی متوجه شد که 89 درصد از امکانات با کروناویروس به حال قبلی کنترل عفونت نقض حقوق بشر که در بازه زمانی از نادرست بیماران با عفونت های باکتریایی بسیار مسری به درستی تمیز کردن هواکش و تجهیزات دیگر.

داده های جمع آوری پرسش های جدید در مورد چگونگی آماده خانه های پرستاری و تنظیم کننده بودند برای مقابله با این بیماری همه گیر.

مراقبت دراز مدت امکانات را تبدیل به کانون coronavirus در سراسر کشور. غلظت خود را از افراد سالمند با مشکلات اساسی آنها را فوق العاده آسیب پذیر به شیوع بیماری.

تبلیغات

در کالیفرنیا این ویروس تا به حال بیمار بیش از 1200 ساکنان و کارکنان در خانه های سالمندان که از جمعه. از بعد از ظهر دوشنبه 29 درصد از 320 نفر در لس آنجلس که مرده بود از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس شد و ساکنان خانه های سالمندان شهرستان خبر داد.

حتی بیشتر بسیار دارای خانه می تواند طعمه به این ویروس است که می تواند گسترش حامل بدون علامت که به نظر می رسد کاملا سالم است. زندگی مرکز مراقبت در کرکلند بشویید. تا به حال پنج ستاره امتیاز — بالاترین ممکن است — از مدیکر هنوز زخم با دو سوم از ساکنان آن و 47 کارگران سقوط بیمار و بیش از سه ده نفر کشته شدند.

بسیاری از کارشناسان هشدار داده اند برای ماه ها در مورد بالا بودن تلفات آنها انتظار می رود در خانه های سالمندان به خصوص کسانی که با تاسیس سابقه عفونت کنترل کمبود.

“من شگفت زده گفت:” شارلین Harrington استاد بازنشسته در دانشگاه سان فرانسیسکو دانشکده پرستاری و وقتی گفت از زمان ” يافته است. این مشکل ناشی از اجرای ضعیف تنظیم کننده و مزمن understaffing در خانه Harrington گفت.

تبلیغات

“این understaffed خانه انجام نمی شستن دست و لازم نیست که زمان برای کنترل عفونت,” او گفت:. “آنها همچنین به اندازه کافی ندارد RNs برای نظارت بر کنترل عفونت.”

در حالی که کنترل عفونت کمبود شایع ترین موارد نقض برای خانه های پرستاری و امکانات است که باید با تلاش دستورالعمل در گذشته تسلط لیست کسانی که با شیوع بیماری در لس آنجلس.

این بار به بررسی سوابق ایمنی از 66 پرستاری ماهر امکانات است که شهرستان های ذکر شده در روز جمعه به گزارش حداقل یک COVID-19 عفونت در میان کارکنان و یا ساکنان. این تجزیه و تحلیل نشان داد که 59 خواهان کنترل عفونت و مشکلات پس از 2017.

وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که این یافته ها منحصر به فرد به لس آنجلس که یکی از معدود حوزه های قضایی در کشور است که علنا به نام خانه با مثبت COVID-19 موارد ساخت چنین تجزیه و تحلیل ممکن است.

کالیفرنیا آژانس بهداشت عمومی را منتشر کرده است نام خانه های با شیوع بیماری های ایالتی اما لس آنجلس وزارت بهداشت لیست امکانات محلی با حداقل یک تست مثبت و مشخص است که از آن باید حداقل سه مورد. در علاوه بر این به پرستاری ماهر خانه لیست شامل امکانات کمک زندگی, زندان, زندان و سایر امکاناتی که شامل نمی شد در زمان ” تجزیه و تحلیل.

Harrington گفت: کالیفرنیا مقامات بهداشت عمومی ساخته شده مشکل بدتر در مارس 30, زمانی که آنها چشم پوشی نیروی انسانی مورد نیاز برای پرستاری ماهر امکانات در طول COVID اضطراری و محدود بازرسی و نظارت است.

Michael Connors سخنگوی کالیفرنیا طرفداران پرستاری در خانه, اصلاحات گفت: تنظیم کننده باید شناخته شده است که شیوع بیماری مرگبار شد “به خصوص به احتمال زیاد در خانه های سالمندان که هرگز, توجه به ایمن کنترل عفونت شیوه است.”

تبلیغات

“دولت می داند که خانه های پرستاری دارای سوابق ضعیف کنترل عفونت شیوه های غفلت و understaffing,” او گفت:. “چرا آن اختصاص داده شده یک بازرس به انجام بر روی سایت نظارت در هر یک از این امکانات به صورت روزانه؟”

یک سخنگوی وزارت کالیفرنیا بهداشت اذعان کرد که بازرسی های معمول از خانه های پرستاری در حال برگزاری است که نقشه برداران هستند که توصیه به انجام شکایت تحقیقات “از طریق مجازی صوتی یا الکترونیکی روش.”

این سخنگو گفت: دولت “شده است و ادامه خواهد داد به ارسال اعتصاب تیم از پرستاران با همکاری استان ها به امکانات با COVID-19 شیوع است. CDPH همچنین در ادامه برای انجام کار در سایت بازرسی برای هر گونه شکایت از ‘فوری معرض خطر از آسیب رساندن به ساکنان است.”

ویندزور تراس مرکز بهداشت و درمان در وان Nuys شود تا به حال چهار کنترل عفونت نقض پس از سال 2017, سوابق نشان می دهد.

در سال گذشته تنظیم کننده یافت می شود که پرستار مشاوران موفق به شستن دست های خود و یا قرار دادن بر روی لباسهای محافظ و دستکش قبل از ورود به اتاق یکی از ساکنان که قرار داده شده بود در انزوا در طول درمان برای مسری C. diff باکتری است که می تواند تهدید کننده زندگی اسهال و التهاب روده بزرگ است. که و دیگر موارد نقض قرار داده 122 ساکنان در معرض خطر عفونت با توجه به فدرال کمبود سوابق.

سال قبل از پرستاران در صفحه اصلی ارسال یک بیمار که برای جدا C. diff به خارج از آزمایشگاه برای یک CT اسکن بدون هشدار کارکنان در آزمایشگاه است که بیمار بود و در بخش “تماس با احتیاط.”

درباره تلفن دوشنبه, ویکتور Carpio اصلی را مدیر خدمات پرستاری گفت: Windsor تراس “پس از حل و فصل آن چیزهایی است.”

Carpio گفت که او در حال کار در سراسر ساعت است و در تماس روزانه با بخش عمومی وزارت بهداشت برای دیدار با کنترل عفونت مورد نیاز است.

“من فقط می خواهم برای تشکر از [کارکنان] در واقع برای شستن دست های خود را و پس از [تجهیزات حفاظتی] پروتکل” Carpio گفت. او کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از ساکنان و کارکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

تبلیغات

یکی دیگر از خانه سالمندان در L. A. شهرستان لیستی که تا به حال چهار کنترل عفونت کمبود پس از سال 2017 با توجه به سوابق است بیچوود پس حاد & نوتوانی در سانتا مونیکا.

بیچوود به طور معمول بیش از این ایالت به طور متوسط برای این تعداد شکایت و کمبود با توجه به کالیفرنیا وزارت بهداشت و دارای تنها با یک ستاره در مدیکر را در مقیاس.

در ماه نوامبر سال 2019 در طی یک بررسی پس از شکایت یک تنظیم کننده متوجه شده است که یک کارمند نیست پاک کردن یک صندلی و یک قابل حمل استفاده می شود برای کمک به یک بیمار استحمام. صندلی و ونتیلاتور — دستگاه در تقاضای بالا در حال حاضر به دلیل آنها کمک به مردم در زجر تنفسی — چپ بودند در راهرو. هر دو مورد باید تمیز شده است به “جلوگیری از آلودگی متقاطع بین ساکنان” با توجه به بیانیه ای از کمبود از فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات.

در ماه های ژوئیه و سپتامبر رگولاتور در بر داشت بیچوود کارکنان ترک ظروف نوشیدنی در چرخ دستی های کتانی پاک: یک فنجان قهوه بطری آب می توانید از کک یک جعبه شیر است. کنترل عفونت نقض قرار دادن “39 از 197 ساکنان در معرض خطر آلودگی متقاطع,” تنظیم کننده اشاره کرد.

“این بسیار معمول است برای کنترل عفونت کمبود نظارتی در طول بازدیدکننده داشته است” گفت: آنتون Novitsky مدیر در بیچوود که کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از موارد از COVID-19 کشف شده در صفحه اصلی. “با تعدادی از خانه های سالمندان که COVID موارد من فکر نمی کنم که هیچ همبستگی شما می توانید قرعه کشی.”

بستگان برخی از سابق بیچوود ساکنان کمتر و آمرزنده است.

آیلین کلی-گندم گفت: او خواهر کتی قرار داده شد در بیچوود پس از یک سکته مغزی. کتی دچار تکرار تب و عفونت در حالی که در خانه کلی-گندم گفت. “هر هفته او را به یک عفونت است.”

نزدیک به پایان زندگی خود کتی منتقل شد به بیمارستان. هنگامی که درمان او به پایان رسید: “من مبارزه دندان و ناخن به نگه داشتن او در بیمارستان” کلی-گندم گفت: بنابراین او نمی تواند به عقب فرستاده به بیچوود. “من نمی توانستم اجازه کتی تصویب دور در تیره و غم انگیز uncaring تسهیلات است.”

علی Iravani پدر بود که اساسا فلج از گردن به پایین توسط مولتیپل اسکلروزیس به پایان رسید تا در بیچوود پس از کشمکش با ذات الریه. خانه فقط پایین خیابان از مرکز پزشکی UCLA که در آن پدر خود را درمان شده بود.

“من با خودم فکر آن را نمی تواند که بد نیست آن را در سانتا مونیکا” Iravani گفت: “مثل یک کابوس از یک روز.”

Iravani گفت: پدر او در بیچوود برای 60 روز اما “آن را احساس مانند 60 سال است. هر روز بود و مستقیم, اضطراب,” او گفت:.

“اگر من می دانستم که من عضو خانواده در یک محل مانند بیچوود در طول این همه گیر — من به یاد داشته باشید که چگونه من احساس با هیچ بیماری همه گیر — من حتی نمی فکر می کنم من می توانم خواب” Iravani گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de