5 یو اس اس روزولت ملوانان تست مثبت برای COVID-19 دوباره

نیروی دریایی ایالات متحده می گوید پنج ملوانان از ناو یو اس اس تئودور روزولت بود که ظاهرا بهبود از coronavirus

توسط MINERALNEWS در 27 اردیبهشت 1399

نیروی دریایی ایالات متحده می گوید پنج ملوانان از ناو یو اس اس تئودور روزولت بود که ظاهرا بهبود از coronavirus را آزمایش مثبت برای بار دوم پس از ابتدا منفی دریافت نتایج آزمون.

در بیانیه نیروی دریایی گفت: ملوانان "ملاقات دقیق بهبود معیارهای بیش از CDC دستورالعمل" از جمله آزمایش منفی برای این ویروس حداقل دو بار اما در حال حاضر دوباره آزمایش مثبت است. در این بیانیه گفت: ملوانان شده است نظارت بر سلامت خود و رعایت اجتماعی فاصله پروتکل در حالی که در هیئت مدیره روزولت است که لنگر انداخت در گوام پس از شیوع آلوده کردن صدها نفر از خدمه.

"این پنج ملوانان توسعه آنفولانزا مانند علائم بیماری بود و درست به گزارش پزشکی برای ارزیابی" بیانیه ای گفت:.

نیروی دریایی گفت: ملوانان از حذف کشتی قرار می گیرد و در انزوا و در حال دریافت مراقبت های پزشکی. یک "تعداد کمی" از ملوانان که می شده است در تماس با آنها را نیز حذف شد دوباره تست شده و قرنطینه, مقامات گفت.

در یک ایمیل به NPR یک سخنگوی نیروی دریایی گفت: پنج ملوانان با تست مثبت در حال دریافت حمایت های پزشکی در پایگاه نیروی دریایی گوام و هیچ کدام در حال حاضر روی عرشه کشتی.

کارشناسان بهداشت عمومی در حال تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد به همین دلیل بیماران گاهی اوقات تست مثبت جدید کروناویروس پس از ظاهر شدن به بهبود می یابند. به عنوان NPR گزارش کرده است, مقامات در کره جنوبی مستند کرده اند و تعداد فزاینده ای از موارد. مقامات بهداشت گفته اند آنها بر این باورند که ویروس ممکن است قادر به تبدیل شدن به خفته و بعد فعال در برخی افراد سیستم ایمنی بدن.

استنلی پرلمن یک استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه آیووا به تازگی گفته NPR Nell Greenfieldboyce که بیمارانی که بهبود یافتن از این ویروس ممکن است حداقل برخی از سطح از حفاظت از آن در آینده اما بسیار ناشناخته باقی مانده است.

"بر اساس عفونت های دیگر که در آن شما می توانید یک عمق ریه عفونت معمولا از شما محافظت در برابر دوم عفونت است. اگر شما فقط یک خفیف COVID-19 عفونت است که شامل راه هوایی فوقانی شاید آن رفتار خواهد شد مانند یک سرماخوردگی coronavirus و شاید شما می تواند reinfected دوباره" پرلمن گفت. "ما فقط واقعا نمی دانم. آن را حتی سخت به حدس و گمان."

به گزارش NPR دیوید Welna این ناو یو اس اس روزولت بود که در مرکز یک جنجال بر شلیک کشتی جنگی را کاپیتان سروان. برت Crozier که شکایت کرده است که نیروی دریایی که به اندازه کافی در پاسخ به شیوع بیماری روی عرشه کشتی. یک ملوان اختصاص داده شده به کشتی درگذشت در ماه آوریل از عوارض مربوط به COVID-19 و دیگران در بیمارستان بستری شد.

به گزارش NPR تام بومن, نیروی دریایی شده است با توجه به درخواست برای بازگرداندن Crozier. در اواخر ماه آوریل اقدام وزیر نیروی دریایی جیمز مک فرسون به نام "عمیق تر بررسی" حادثه.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب