4 زندانی تست مثبت برای COVID-19 در شیوع بیماری در جنوب استان انتاریو زندان زنان

چهار زندانی باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در Grand Valley موسسه برای زنان — با تست های بیشتر در انتظار — مارک آنچه که انتظار می رود برای شروع از شیوع بیماری در زندان جمعیت و استانی زندان های سراسر کشور است.

این اداره خدمات تادیبی کانادا ارسال شده در اطلاعات جدید در عملیات تست به وب سایت خود را در روز شنبه نشان می دهد که سه زندانی در کیچنر زندان در حال حاضر آزمایش مثبت است. اولین تست مثبت در تاسیسات ارسال شده در دوشنبه.

به گزارش وب سایت است که می گوید: داده ها از آزمون دقیق است تا پنج شنبه گراند دره موارد تنها مثبت آزمون در فدرال زندانها در انتاریو است. شده اند وجود دارد 17 تست منفی در زندان که ظرفیت 215 زندانیان با یکی دیگر از 10 آزمون در حال بررسی است.

در مجموع 106 فدرال زندانیان در سراسر کشور بوده و تست شده برای COVID-19 و هفت مثبت تا کنون و 29 نتایج آزمون در حال بررسی است.

سه زندانی دیگر که آزمایش مثبت در کبک: دو در Port-Cartier موسسه و یکی در ژولیت نهاد.

همانطور که از دوشنبه نه کارکنان نیز آزمایش مثبت در Port-Cartier, یک کنترل از راه دور تاسیسات حدود 600 کیلومتری شمال شرق شهر کبک.

Grand Valley, که در آن زندانیان بیشتر در زندگی جمعی در آپارتمان به سبک خانه شده است و این مستند برای چند هفته.

با توجه به یک زندانی کارکنان را آغاز کرده اند که با پوشیدن دستکش و ماسک خود را دور. در ضمن زندانيان مواد غذایی است که تحویل داده و خود را در مقابل ایوان.

زنان نیز فاصله خود را تا آنجا که آنها می توانند به زندانی گفت: ستاره.

“این سخت است چرا که ما در حال زندگی در یک خانه با 10 نفر,” او گفت:.

“مردم در حال تلاش برای مقابله” کارکنان “در تلاش خود را به بهترین و سرپرست ما را نگه می دارد آگاهانه در همه زمان ها و او حتی بازدیدکننده داشته است خانه را به مطمئن شوید که همه چیز خوب و راحت و اگر شما هر گونه مسائل,” او گفت:.

“آنها در حال انجام یک کار خوب و تلاش برای نگه داشتن همه امن و انجام آنچه آنها را به انجام,” او گفت:.

این اداره خدمات تادیبی کانادا بلافاصله پاسخ به ستاره سوالات صبح جمعه.

آن کلی کمیسر فدرال اصلاحات تشکر کارکنان در آنلاین پست این هفته.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“ما در حال قوی مشکل حل, اختصاص داده شده به نگه داشتن کانادا جوامع امن” او نوشت. “ما مانند یک ماشین به خوبی روغن ماشین به خصوص در زمان بحران.

“زمانی که از ما خواسته کانادایی به خدمت ما بلافاصله جلو و هم به عنوان یک واحد منسجم به خدمت می کنند. شده است وجود دارد هرگز یک زمان در من 37 سال که از ما خواسته شده است برای خدمت به بیش از در حال حاضر.”

Jim Rankin

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im