3 افسران پلیس لس آنجلس به اتهام بیش از ادعاهای آنها دروغ شناسایی اعضای باند

سه لس آنجلس افسران پلیس روبرو هستند به اتهام جعل سوابق و انسداد عدالت بیش از این اتهام که آنها به اشتباه شناسا

توسط MINERALNEWS در 21 تیر 1399

سه لس آنجلس افسران پلیس روبرو هستند به اتهام جعل سوابق و انسداد عدالت بیش از این اتهام که آنها به اشتباه شناسایی افراد به عنوان اعضای باند لس آنجلس دفتر دادستان منطقه در روز جمعه اعلام کرد.

در 59-تعداد شکایت پلیس لس آنجلس افسران Braxton Shaw, مایکل Coblentz و نیکولاس مارتینز اتهام به اشتباه مشخص شده ده ها تن از مردم به عنوان داشتن باند وابستگی در زمینه مصاحبه کارت های مورد استفاده توسط افسران وظیفه.

با استناد به بدن دوربین تصویری, دادستان ها می گویند ماموران شناسایی افراد به عنوان اعضای باند حتی زمانی که ماموران موفق به پرسیدن سوال و یا فرد آشکار آن را تکذیب کرد.

شاو است که متهم پرونده 43 زمینه مصاحبه کارت با اطلاعات نادرست است. Coblentz است متهم به جعل هفت و مارتینز است که متهم به جعل دو.

افسران بودند که اختصاص داده شده به مترو را بدست آورد در آن زمان به اتهام توطئه برای مانع عدالت و چندین فقره پرونده کاذب گزارش پلیس و آماده سازی نادرست شواهد مستند است.

با توجه به دادستان اگر محکوم شاو می تواند تا 31 سال و هشت ماه در زندان شهرستان, Coblentz بیش از هفت سال و مارتینز فقط بیش از چهار سال است.

اتهامات ناشی از یک سوء رفتار پلیس لس آنجلس تحقیقات این اداره گفت. به لس آنجلس تایمز گزارش گروه راه اندازی این تحقیقات در سال گذشته پس از یک ون نویس ساکن مطلع شد پسر خود را در یک باند. بدن فیلم دوربین و دیگر شواهد یافت اشتباهی توسط افسر درگیر با توجه به این مقاله است.

در علاوه بر این به شاو Coblentz و مارتینز, 21: ماموران پلیس تحت بررسی بیشتر با هم در حال حاضر اختصاص داده شده به صفحه اصلی و یا وظایف اداری. پلیس لس آنجلس گفت که دو متهم ماموران اختصاص داده شده در صفحه اصلی و دیگر بوده است رها از وظیفه و چهره ممکن است حذف. بخش مشخص نکرد که کدام یک از این سه افسر در صورت حذف.

در بیانیه رئیس پلیس میشل مور گفت که این گروه متعهد شد تا در ادامه تحقیقات خود را.

"اعتماد عمومی است که بستر جامعه محور و این اتهامات لرزش است که پایه و اساس. اقدامات این چند لکه نشان همه ما می پوشند" مور گفت.

این زمانs یادداشت های مترو نخبگان بخش در پلیس لس آنجلس است که بارها و بارها آمده و تحت بررسی برای تاکتیک های آن است. این مقاله گزارش می دهد که تجزیه و تحلیل آن یافت می شود این بخش را متوقف سیاه رانندگان در سرعت پنج برابر سهم خود را از جمعیت شهر است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب