2020 نامزد بریس برای وار نهایی آخر هفته در آیووا

DES MOINES, آیووا - دموکرات نامزد ریاست جمهوری لگد نهایی اتشی آخر هفته از مبارزات جمعه پیش از آیووا قفقاز که ش

توسط MINERALNEWS در 12 بهمن 1398

DES MOINES, آیووا - دموکرات نامزد ریاست جمهوری لگد نهایی اتشی آخر هفته از مبارزات جمعه پیش از آیووا قفقاز که شروع نبرد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, بازگشت اد به مبارزات انتخاباتی یک روز پس از ضربه زدن به یکدیگر و مترقی رقیب ایالت ورمونت برنی ساندرز. ساندرز همراه با سنسور. Elizabeth Warren, ctq و مایکل بنت که گیر شد در واشنگتن برای مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جرم دادگاه می تواند در نهایت بازگشت به خواستگاری رای دهندگان پس از سنا تحت فشار قرار دادند نهایی رای گیری در رئيس جمهور در سرنوشت تا روز چهارشنبه.

وارن یک سناتور ماساچوست بود پرواز به آیووا اواخر جمعه شب و رفتن مستقیم به یک Des Moines, آبجوسازی. که آمد ساعت پس از شوهرش بروس مان, به عنوان او در سخنرانی قبل از 700 حامیان در خود جای دعوت هر کسی که علاقه مند به عبور از خیابان و در اواخر شب شب آبجو با او.

وارن همچنین شروع به پخش تلویزیونی و تبلیغات آنلاین استدلال او را بیشتر electable نامزد در شلوغ اولیه field — قادر به متحد کردن حزب و شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که خاموش کردن شک و تردید است که تبعیض جنسی می تواند به جلوگیری از یک زن از برنده شدن در کاخ سفید است.

ساندرز' کمپین در ضمن میزبان کنسرت های موسیقی از گروه Bon Iver به عنوان بخشی از تلاش خود را به انرژی رای دهندگان جوان و به نام او به این رویداد از واشنگتن است. او پیش بینی کرده است که اگر مشارکت مردم بالا است در طول روز دوشنبه حزبی او برنده خواهد شد.

صحبت کردن در کاپیتول هیل قبل از استیضاح محاکمه پیچیده برای هفته Klobuchar گفت: مبارزات انتخاباتی او را به جلو حرکت می کند حتی اگر او نمی تواند در آیووا در روز قفقاز.

"من فقط می گویند آن را در" Klobuchar یک سناتور ایالت مینه سوتا گفت. "از آنجا که من فقط باید ایمان مردم این کشور به واقع می خواهید کسی با تجربه ایستاده."

تمام چهره در یک مسابقه که بسیار سیال است. Sanders, بایدن, Buttigieg و وارن مفتول در کویل در بالا ترین نظرسنجی آیووا و Klobuchar نشان داده است نشانه هایی از قدرت در هفته های اخیر. هر کس به دنبال یک پایان قوی در اینجا است که می تواند آنها را بلند می زنیم به بعد مسابقات کمک خواهد کرد که تصمیم به نامزدی حزب دموکرات.

در یک مسابقه چندپاره و فاقد تأثیرگذاری این رقابت است که به شدت در میان نامزدها به حداقل ظهور از آیووا به عنوان رهبر ایدئولوژیک خود را در خطوط. برای ساندرز و وارن در این جلسه نشان دهنده یک فرصت برای تحکیم حمایت از ترقی خواهان. آنها هر دو به عقب اولویت جمله, جهانی, دولت تامین مالی مراقبت های بهداشتی تحت "مدیکر برای همه" و پاک کردن تقریبا تمام بدهی های دانشجویی. اما نه هنوز کشیده دور به عنوان رهبر بلامنازع حزب چپ پهلو.

"تنها راه برای این مسئله این است که یکی برنده و دیگری از دست دادن" گفت: ربکا کاتز لیبرال دموکراتیک استراتژیست مستقر در نیویورک است. "من فکر می کنم آنچه شما می بینید مترقی بال بسیار بزرگ است و بسیاری از نیازهای. این چیزی است که در آن همه ناگهانی یکی می شود پیشرو مترقی و همه در خط سقوط. به خصوص اگر آنها در پایان یکی-دو (در آیووا). آن را قطع و خشک."

متوسط خلال این حزب نیز در تلاش برای متحد کردن پشت گزینه های است که شامل بایدن Buttigieg و Klobuchar.

به عنوان یک معاون سابق رئیس جمهور است که رقابت در آیووا قفقاز برای بار سوم بایدن یک از چهرههای شناخته شده در کشور و حمایت از چندین پیشرو فعلی و سابق انتخاب رهبران. اما حضور در تظاهرات بوده است نسبتا کوچک در روزهای اخیر . فوق العاده PAC تراز وسط قرار دارد با مبارزات انتخاباتی خود را در حال حاضر ریخت $7.6 میلیون به آیووا — معنی آن را نمی ممکن است قادر به ارائه کمک های اضافی در کشورهای دیگر اگر بایدن نتواند انتظارات را برآورده.

هنوز بایدن روز جمعه گفت او انتظار کارهای بزرگ در آیووا.

"من شده است گفت: از همان ابتدا من فکر می کنم ما در حال رفتن به انجام به خوبی در اینجا. من فکر می کنم آن را برای رفتن به واقعا تنگ مهم نیست که چگونه آن را با این نسخهها کار خارج" معاون سابق رئیس جمهور گفت:.

بایدن است به تازگی تشدید حملات خود را در ساندرز سوال که آیا سناتور واقعا یک دموکرات با توجه به ایدئولوژی سوسیالیستی و دموکراتیک. ساندرز' اردوگاه دارای شانه ای بالا انداخت که گفت آن کار نمی کند برای هیلاری کلینتون در سال 2016 دموکراتیک اولیه و آن را نمی خواهد طنین انداز در حال حاضر.

در روز جمعه هر چند معاون سابق رئیس جمهور معکوس البته, اذعان, "برنی است که یک دموکرات است."

"ما باید دیدگاه های مختلف در یک کل بسیاری از چیزهای. او را شایسته مرد" بایدن گفت: ABC.

در حالی که مبارزات انتخاباتی در فورت مدیسون, آیووا, بایدن استدلال کرد که او نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن حداقل می خواهد به چهره در پاییز. وی با اشاره به توجه او را بدست از جمهوری خواهان در طول استیضاح محاکمه و در آیووا که در آن تهمت و تمسخر خود را کوچک و جمعیت اندازه طول سفر خود به دولت در روز پنج شنبه.

"آنها نمی خواهند من به نامزد. من تعجب می کنم که چرا" او گفت:. "از آنجا که آنها می دانند که اگر من ما در حال رفتن به او را ضرب و شتم."

38 ساله Buttigieg پرده برداری از یک ویدئو جمعه تاکید حزب وحدت. اما در مبارزات انتخاباتی او به طور خاص به 78 سال ساندرز به عنوان بیش از حد غیر قابل انعطاف در او و نظراتش و 77 ساله بایدن به عنوان آلوده با گذشته سیاسی brawls در طول زندگی حرفه ای طولانی در واشنگتن است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

"معاون رئیس جمهور می گویند که ما نمی تواند یک خطر بر کسی جدید" Buttigieg گفت: در حالی که مبارزه در کانسیل بلوففس آیووا نقشه کشی تضاد بین خود و بایدن. "ما نمی توانیم خطر ابتلا به تلاش برای سقوط در playbook."

ساندرز گفت: صحبت می کند به "اهداف است که من فکر می کنم همه سهام در حالی که ارائه آن در یک فروم سیاسی است که می گوید شما هم مجبور به انتخاب بین انقلاب و یا وضعیت موجود است."

در حالی که ساندرز و وارن قادر به تصمیم نهایی خود را تجدید نظر در فرد همه هفته به دلیل استیضاح که افسار به واشنگتن ممکن است خسته کننده به خصوص برای Klobuchar. او تا به حال شده است به ظاهر به دست آوردن زمین در آیووا اما می بینیم که حرکت محو شدن با زمان از دست رفته در دنباله.

"من از شما درخواست برای اجرای, برای من, برای کمک به من," Klobuchar گفت: در یک تلفن تاون هال با نیوهمپشایر رای دهندگان.

در یک یادداشت به خبرنگاران گفت او به کمپین گفت که او تنها نامزد انتخاباتی در همه 99, آیووا, شهرستان می تواند افزایش Klobuchar در جوامع کوچکتر که در آن آستانه حمایت مورد نیاز را انتخاب کنید تا نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها پایین تر است.

"دستیابی به زنده ماندن در مناطق روستایی و متوسط حوزه خواهد شد و ما حرکت رو به جلو در نمایندگی شمارش" مدیر کمپین جاستین Buoen و ارشد حزبی مشاور هنجار Sterzenbach نوشت.

بنت کلرادو سناتور اقدام به ارائه خود را در مقایسه با بقیه رشته با رونمایی جدید تلویزیون آگهی پخش در نیوهمپشایر که رای پس از آیووا.

یک رشته که زمانی بزرگترین در تاریخ مدرن نیز از دست داده و یکی دیگر از اعضای زمانی که John Delaney خارج شد مسابقه جمعه. سابق مریلند کنگره ریخت و میلیون ها دلار از پول خود را به مسابقه اما هرگز به دست آورده کشش.

"در این لحظه در زمان این است که هدف خدا برای من" Delaney سی ان ان گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Margery بک در کانسیل بلوففس, آیووا, Alexandra Jaffe در فورت مدیسون, آیووا, Thomas Beaumont در Des Moines, آیووا, سارا برنت در شیکاگو و مری کلر Jalonick در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست "زمین بازی است."tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب