عربستان نیروهای آمار یمن پس از حمله موشکی

ارومیه - عربستان سعودی رهبری ائتلاف نظامی حملات هوایی در یمن را شورشی سرمایه در دوشنبه ائتلاف و مقامات امنیتی

توسط MINERALNEWS در 11 فروردین 1399

ارومیه - عربستان سعودی رهبری ائتلاف نظامی حملات هوایی در یمن را شورشی سرمایه در دوشنبه ائتلاف و مقامات امنیتی یمن گفت: تنها دو روز پس از کشف و خنثی شورشی هواپیماهای بدون سرنشین و موشک حمله با هدف قرار دادن عربستان سرمایه است.

به رهبری عربستان سعودی حملات به نظر می رسد سیگنال تشدید در ائتلاف برای بمباران در یمن.

ائتلاف شده است مبارزه با ایران و حمایت از حوثی ها وجود دارد از ماه مارس 2015.

Zwnj گفت در یک بیانیه کوتاه که آنها در حال شروع یک عملیات به "از بین بردن مشروع اهداف نظامی" برگزار شده توسط شورشیان. آن را نداد بیشتر است.

مقامات گفت: بیش از 12 نفر در حملات ضربه شورشیان یمن روز دوشنبه از جمله شش حمله در یک آکادمی نظامی در شمال پایتخت و چهار بر یک نظامی هوایی است که در فرودگاه بین المللی صنعا. بیشتر حملات هوایی بودند گزارش شده در شمال غربی عمران استان.

وجود دارد هیچ گزارش فوری از صدمات اما ساکنان گفت: آمبولانس عجله به مناطق که در آن حملات هوایی صورت گرفت.

عربستان سعودی دفاع هوایی نیروهای شنبه ره و تخریب یک موشک بالستیک بیش پایتخت ریاض حدود نیمه شب, با توجه به رسانه های دولتی. موشک دیگر نیز ره و تخریب بیش جنوب عربستان شهر جیزان که مرزهای یمن.

حوثیها غالبا پرتاب موشک در سراسر ایران به مرز عربستان سعودی اما موشک به ندرت رسیدن به پایتخت. ریاض در حدود 620 کیلومتر (1000 کیلومتر) شمال مرز با یمن.

در جای دیگر در یمن, مقامات نظامی و رهبران قبیله ای گفت: درگیری شدید بین یمن نیروهای دولتی و شورشیان در مناطق کوهستانی شمال استان جوف و همسایه مأرب کشته شدن بیش از 45 نفر از جنگجویان از هر دو طرف در دو روز گذشته.

به گفته مقامات این کشور در تلاش برای به دست گرفتن کنترل Sirwah منطقه در مأرب اما نیروهای دولتی با کمک حملات هوایی از سوی ائتلاف به رهبری عربستان سعودی دفع این کشور حمله کند.

همه مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به کوتاهی رسانه ها و ساکنان و رهبران قبیله ای برای ترس از اقدامات تلافی جویانه.

سازمان ملل فرستاده ویژه یمن مارتین گریفیتس روز یکشنبه ابراز نگرانی در مورد تشدید مبارزه در مأرب و شورشی حملات عربستان سعودی است.

"من به شدت نگران و نا امید با این اقدامات در زمانی که یمن عمومی خواست برای صلح در حال اتفاق آرا و بلندتر از همیشه قبل از," او گفت:.

به نام او برای تمرکز باید بر "جلوگیری و کاهش بالقوه عواقب فاجعه بار" از coronavirus بیماری همه گیر.

اخیر تشدید مبارزه در جهان عرب به فقیرترین کشور آواره شده و بیش از 40 ، 000 نفر از ژانویه اضافه کردن به حدود 3.6 میلیون که فرار کرده اند خانه های خود را پس از جنگ آغاز شد و پنج سال پیش.

تعدادی از کسانی که در حال فرار در هفته های اخیر از جمله زنان و کودکان فرار با پای پیاده برای روز بدون آب و غذا در بیابان با توجه به بیانیه اخیر سازمان ملل متحد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

یمن و جنگ داخلی در گرفت در سال 2014 زمانی که شیعیان حوثی تصرف صنعا, همراه با بسیاری از کشور, شمال, برکناری رئیس جمهور رویترز عبد ربه منصور هادی ، ماه بعد از عربستان و ائتلاف مداخله کرده و سعی در بازگرداندن هادی را در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است.

این جنگ به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر توسط عربستان. آن منجر به بدترین بحران انسانی ترک میلیون ها نفر مبتلا به مواد غذایی و پزشکی کمبود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب