12 ساکنان که تست مثبت برای coronavirus مرگ در منطقه خلیج پرستاری خانه

یازده نفر از ساکنان یک منطقه خلیج پرستاری که تست مثبت برای coronavirus فوت کرده اند با توجه به آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت.

علاوه بر این 40 ساکنان و 25 کارکنان در دروازه مراقبت و توانبخشی در مرکز هیوارد باید آزمایش مثبت در COVID-19 شیوع فاکتورها باعث ایجاد پلاک تسهیلات با توجه به سازمان بهداشت.

در یکی دیگر از امکانات East Bay پس از حاد از کاسترو دره یکی از ساکنان که تست مثبت شده است. بیست و سه نفر از کارکنان و 22 ساکنان وجود دارد که تست مثبت از شنبه.

“ما بیان ما عمیق ترین همدردی برای خانواده ها تحت تاثیر این وضعیت” Neetu Balram, Alameda County بهداشت عمومی سخنگوی وزارت گفت: در یک ایمیل. “ما درک عمومی علاقه مداوم در مورد اعداد و ما گزارش این امکانات’ تعداد روزانه. این بستگی به امکانات مورد تایید شماره های روزانه است.”

تبلیغات

به دلیل شیوع بیماری های متعدد در خانه های سالمندان رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هفته گذشته اعلام کرد برخی از ساکنان سالم در بیاورد و امکانات خواهد شد انتقال به بیمارستان نیروی دریایی کشتی رحمت در لس آنجلس برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

دولت نیز اعزام 600 نفر از پرستاران آموزش دیده در بیماری های عفونی کنترل برای کمک به خانه های سالمندان و دیگر مراقبت از بزرگسالان امکانات با کند کردن روند گسترش این ویروس در خود امکانات و quarantining ساکنان که تست مثبت است.

روی عرشه کشتی بیمارستانی است که اسکله سمت در بندر لس آنجلس از اواخر ماه مارس دریایی مقامات بهداشت در حال مبارزه با شیوع رمان coronavirus در میان خدمه.

تبلیغات

San Diego Union-Tribune کارکنان نویسنده اندرو دایر و بار کارکنان نویسندگان فیل Willon جک دولان و Maura دولان کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.detny.im