ان پی آر

با تابستان فیلم به تعویق افتاد, AMC Theatres قرار می دهد خاموش ایالات متحده بازگشایی

بزرگنمایی این تصویر

بعد از آن فیلم سینمایی را منتشر کرده اند تحت فشار قرار دادند AMC Theatres برای به تاخیر انداختن آن مرحله به مرحله بازگشایی تا ژوئیه 30. امی Sussman/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

امی Sussman/گتی ایماژ

به روز شده در 9:31 p. m. ET

این کشور بزرگترین تئاتر فیلم های زنجیره ای است که تاخیر در آن ایالات متحده بازگشایی تا پایان ماه ژوئیه به دلیل شرکت های فیلم به تعویق افتاد تاریخ انتشار دو پیش بینی فیلم های پرفروش.

AMC Theatres اعلام کرد که در دور اول حدود 450 مکان خواهد سرگیری عملیات دو هفته بعد از ابتدا برنامه ریزی شده همزمان با به روز رسانی مرداد تاریخ انتشار از برادران وارنر’ شعار و دیزنی مولان.

“تئاتر ما به طور کلی مدیران در سراسر ایالات متحده شروع به کار تمام وقت دوباره امروز و در خود تئاتر دنده به ساختمان های خود را به طور کامل آماده است فقط چند هفته از هم اکنون برای علاقمندان به سینما” مدیر عامل آدم آرن گفت: در تاریخ 29 ژوئن در بیانیه ای. “این روز مبارک که ما می توانیم خوش آمدید مهمان را به بسیاری از ما ایالات متحده تئاتر خواهد بود دوشنبه, جولای 30.”

این شرکت گفت که انتظار آن بیش از 600 ایالات متحده تئاتر به “اساسا به بهره برداری کامل” در اوایل ماه اوت است.

AMC Theatres عناوین ساخته شده در اوایل این ماه اعلام کرد کاربران را ملزم به پوشیدن ماسک معکوس البته در بحث بازگشایی طرح که تا به حال تنها آنها را تشویق به انجام این کار.

“ما به طور مداوم نظارت بر جامعه علمی آخرین تفکر به عنوان اثر ماسک استفاده” آرون گفت: در ژوئن 19. “ما نیز خواهد بود و به دنبال تغییر شرایط بهداشتی خاص در محلات اطراف ما تئاتر در سراسر کشور است. این به ما کمک خواهد کرد تا تعیین کند چه ما ماسک سیاست خواهد بود که ما رفتن به جلو و همچنین به ایجاد هر گونه تغییرات مورد نیاز به این سیاست است.”

این شرکت نیز منتشر شده دقیق ایمنی و بهداشت مراحل که شامل کاهش ظرفیت سالن های پیشرفته روش های تمیز کردن و ساده منوها با هیچ پر کردن مجدد.

هنوز هم چهره ماسک و اسپری ضد عفونی کننده ممکن است به ارمغان بیاورد علاقمندان به سینما بازگشت یکهو حتی در کشورهای که در آن تئاتر باز هستند. این شرکت اذعان کرد در براده که COVID-19 همه گیر است به طور قابل توجهی مختل کسب و کار خود و تاثیر منفی آن در آینده ،

“حتی زمانی که COVID-19 همه گیر فروکش ما نمی تواند تضمین نماید که ما را بهبود می یابند به عنوان به سرعت به عنوان دیگر صنایع یا این که ما را بهبود می یابند به عنوان به سرعت به عنوان دیگران در صنعت با توجه به قوی ما ردپا در مناطق پرجمعیت” آن را گفت.

به عنوان coronavirus موارد افزایش نقاط کشور برخی از کشورهای در حال بازنگری رویکرد خود را به بازگشایی سینما.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو حذف سینما از فهرست موسسات مجاز به باز کردن در فاز 4 از دولت بازگشایی طرح و آریزونا دولتی mlb اعلام کرد روز دوشنبه یک ماه وقفه در عملیات سینما و کسب و کارهای دیگر. همچنین در روز دوشنبه شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti تاخیر سینما دهانه در شهرستان.

آمریکا AMC Theatres ” آخرین منطقه برای شروع یک مرحله به مرحله بازگشایی. این شرکت در 14 اروپایی و کشورهای خاورمیانه و گفت: تئاتر وجود دارد یا در ماه ژوئن افتتاح شد و یا در حال انتظار برای باز کردن در ماه جولای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول