مانیل فیلیپین — حتی قبل از coronavirus وارد مانیل گفت: در پایتخت آلاینده سن رقو زاغه — “هیچ کس می میرد و از تب” — متبلور بسیاری از تهدیدات است که ساکنان آن مواجه شده در زندگی روزانه خود را.

دارو و سوخت خرده جنایت. کمبود مواد غذایی. ازدحام بیش از حد و بهداشت ضعیف. تب و بدن درد و سرفه عادی شد قبل از این ویروس در آمد.

رئیس جمهور رودریگو Duterte را مستند لوزون فیلیپین’ بزرگترین جزیره و خانه به مانیل در حال حرکت است به آن ماه دوم ياوه سن رقو مردم حتی عمیق تر به فقر به عنوان ویروس همچنان به خشم. در عین حال محدودیت های اعمال شده اند و آبریزش بینی کودکان از بازی کردن برچسب در زاغه را در دخمه پرپیچ و خم از کوچه به عنوان پدر و مادر فریاد بی علاقگی نکات برای دور ماندن از یکدیگر است.

صفحه اصلی به حدود 6,000 خانواده — محافظه کارانه در مورد 35,000 مردم — San Roque, در مانیل در حومه شمالی از کسون شده برای سال است خانه را به برخی از فقیرترین مردم در حاشیه فیلیپین جامعه است.

بسیاری از مردان هستند که کارگران در روز است که کار در سایت های ساخت و ساز در جهان همیشه در حال گسترش کلان شهر. دیگران استانی مهاجران که سفر در زمان آنها را به زاغه را کثیف shanties ساخته شده از ویران مقوا و زنگ زدن آهن ورق بام.

“در حال حاضر آن را یک کابوس است برای افرادی مانند ما” گفت: سوزانا Baldoza مادر بزرگ چهار که زندگی می کردند تقریبا نیمی از او 59 سال در سن رقو پاینده در شغل های عجیب و غریب. “در حال حاضر وجود دارد که یک مستند ما نمی توانیم در خارج به دنبال شغل برای زنده ماندن.”

او گفت که او شک نیست که این ویروس یک قاتل است اما معتقد است که بسیاری از مردها به مرگ از گرسنگی چرا که دولت کمک کند بوده است به قطره ای در. در حال حاضر همسایگان در حال کمک به همسایه ها به عنوان جامعه تبدیل می شود به سمت داخل به خوراک فقیرترین ساکنان.

سرخوردگی بیش از این مستند به تازگی منفجر شد به خشونت است. یک آوریل 1 جمع آوری در سن رقو شد بداهتا تجمع با در نظر گرفتن ده ها تن به خیابان ها خواستار پاسخ از دولت در مورد زمانی که آنها را دریافت وعده داده شده را تسکین می دهد.

افسران پلیس ضد شورش و خستگی در پاسخ با نیروی scuffling با معترضان و ارسال 21 نفر به زندان است. Duterte متهم Kadamay یک گروه است که طرفداران برای فقرا از تحریک به خشونت و هشدار داد که دولت او نمی خواهد گذشت نسبت به کسانی که آن را به چالش کشید.

“در حال حاضر زمان برای تنظیم یک مثال برای همه” Duterte گفت:, گفتن پلیس به “ساقه آنها را مرده” اگر آنها بر این باور بودند معترض بودند و به خطر انداختن زندگی خود را. “من استفاده می شود به چالش کشیده است. نه من. اجازه بدهید این یک هشدار برای همه است.”

تا کنون وجود داشته است هیچ تایید موارد coronavirus در سن رقو اگر چه Baldoza است که تقریبا مطمئن است که ساکنان آلوده شده اند.

“من به خدا دعا می کنم که وجود خواهد داشت نه هر گونه اما چگونه می تواند وجود داشته باشد هیچ کدام است؟,” او گفت:.

همانطور که از چهارشنبه 349 نفر مردهاند در فیلیپین از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و 5,453 عفونت شده بود تایید کرد. اما این رقم به احتمال زیاد به افزایش به شدت با دولت فیلیپین با داشتن فقط شروع تست توده این هفته است.

رهبران جامعه در سن رقو شده اند ضمیمه کردن مقوا نشانه های یادآوری به مردم نه به تف. برخی از مردم شروع به پوشیدن ماسک صورت, اما بیشتر نیست. پوشیدن آنها را در این شهر خفقان گرما می شود خفه کننده برخی گفت: دیگران گفتند که به جای صرف پول کمی آنها بر روی مواد غذایی است.

Yumi Castillo داوطلب مددکار اجتماعی با Kadamay گفت: آن را سخت به توضیح مفهوم اجتماعی فاصله به افرادی که زندگی خود را صرف کهنه به کوچک و موقت فضاهای.

گروه او تا به حال چاپ کردن اطلاعات در مورد ویروس برای داوطلبان برای توزیع. اما قضاوت از بسیاری از کودکان در حال بازی در تراکم کوچه و خیابان پیام به نظر نمی رسد از طریق گرفتن.

“وجود دارد عملا هیچ خدمات بهداشتی و درمانی در اینجا. هیچ یک از آنها را می آموزد,” Castillo گفت: در یک مرکز که در آن برنج و مواد غذایی و آب آشامیدنی و الکل طبقه بندی شده اند شد و ذخیره می شود.

Baldoza مادر بزرگ چهار بود داوطلبانه به عنوان یک آشپز برای یک جامعه آشپزخانه در سن رقو خدمت شاه ماهی سرخ شده با برنج حسن نیت ارائه میدهد از کلیسای کاتولیک و مدنی گروه شده است که در کمک به ساکنان آب و بحران است.

“مردم در اینجا بسیار ضعیف به عنوان شما می توانید ببینید” گفت: Baldoza سرخ کردن ماهی در خارج از منزل در یک wok. “ما پول ندارم و لوکس از رفتن به سوپر مارکت. ما نمی دریافت کمک از دولت بدون کمک از خارج به جز کمک های مالی است که آنها به ما. و مردم نمی توانند کار کنند.”

او همسایه Analyn Mikunog شد انتظار برای مواد غذایی به خدمت گرفته شود. Mikunog شریک هیچ کار دائم, اگر چه گاهی اوقات او به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن کار در سایت های ساخت و ساز. او فقط استخدام شده به عنوان یک روز کارگر که Duterte تحمیل مستند.

در حال حاضر آینده خانواده تلخ است. با چهار فرزند جوان برای تغذیه نحیف به دنبال Mikunog, 28, گفت که او در پایان عقل در تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها را برای زنده ماندن.

“گاهی اوقات ما بحث و تعجب می کنم که چگونه این مستند آخرین,,” او گفت:. “ما مرگ گرسنه است؟”

کشیش در روحانیت قلاده و ناهموار, جین, شد, شدت, ساخت ناهار اما رفاقت را تكذيب و به شدت از این وضعیت است. به عنوان وعده های غذایی بودند در حال آماده شورش افسران پلیس منتقل به شکستن تغذیه برنامه. آنها را متهم به چپ سازمان با استفاده از آن برای جذب مردم به مبارزه علیه دولت است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

افسران برخی در لباس های سیاه و سفید و دیگران در مبارزه با خستگی انجام باتوم و سلاح گرم است. آنها مصادره نشانه هایی است که خواندن “به زندان است.” پس از زمان مذاکرات یک فرمانده که حاضر به شناسایی خود در نهایت کوتاه آمد. اما او هشدار داد که این گروه به استراحت پس از غذا توزیع شد و به تمرین های اجتماعی فاصله.

“ما فقط خدمت به مردم گفت:” پادشاه گارسیا 39 ساله کشیش.

“دولت را ترک کرده است و آنها را در حاشیه در زمانی که آنها نیاز به کمک بیشتر,” او گفت:. “اگر ویروس نمی کشتن آنها گرسنگی خواهد شد.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im