خواهد کرد این بود که لحظه ای از حساب و مسابقه است که طول می کشد?

بزرگنمایی این تصویر یک مجسمه از Confederate States جمهور Jefferson Davis نهفته در خیابان پس از معترض

توسط MINERALNEWS در 24 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک مجسمه از Confederate States جمهور Jefferson Davis نهفته در خیابان پس از معترضان کشیده و آن را در Richmond, Va., در روز چهارشنبه. پارکر Michels-Boyce/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پارکر Michels-Boyce/خبرگزاری گتی ایماژ

در سال 2020 همه چیز اتفاق می افتد که هرگز اتفاق افتاده است قبل از. و در حال حاضر به نظر می رسد اتفاق می افتد همه در یک بار.

بالای جهانی همه گیر و در نتیجه رکود اقتصادی در ماه ژوئن به ما داده است یکی دیگر از ابعاد سر-چرخش حوادث. پس از دو هفته از گسترده تظاهرات خیابانی بیش از پلیس با قتل جورج فلوید یک تغییر نگرش به نظر می رسد که جاروب در سراسر فرهنگ ملی مانند یک باد ناگهانی.

طولانی جنجالی مجسمه های مؤتلفه جنگ داخلی قهرمانان شده اند شکست سر بریده و یا کشیده به زمین. جایی که آنها هنوز هم ایستاده مقامات منتخب و دادگاه های توزین آینده خود را دوباره. جایی که آنها در حال پایین چند انتظار می رود آنها را به افزایش است. خود به خود عمل غیر قانونی ممکن است به عنوان پایدار به عنوان مراحل قانونی از مقامات.

عمل به عنوان نمایشی به عنوان sledgehammers در برنز شد مطمئن شوید که برای تسلط بر داستان در تلویزیون. اما شاید بیشتر خیره کننده بود و آینده نگر نبود از یکی دیگر از جنوب آیکون. این مؤتلفه نبرد پرچم شناخته شده به عنوان "ستاره ها و میله های زندان" بوده و ممنوع از مسابقات نسکار که در آن پرچم شده است تا مشترک به عنوان سمبل. تغییر پیشنهاد شد سال پیش اما رد کرد.

رئیس لیگ ملی فوتبال است و معکوس آن ایستادن بر روی بازیکنان زانو طول سرود ملی. و جمهوری خواه-اجرای نیروهای مسلح سنا کمیته برکت یک فرآیند به نام عمده ایالات متحده امکانات نظامی در ایالت های جنوبی که در حال حاضر افتخار مؤتلفه ژنرال از جنگ داخلی. این ایده تا به حال ترویج شده است در اقیانوس اطلس توسط ژنرال بازنشسته جنرال دیوید پترائوس فرمانده سابق نیروهای آمریکایی در عراق و افغانستان است.

برنامه تلویزیون واقعیت نشان می دهد به نام "پلیس" لغو شد و در سال 1939 فیلم بر باد رفته بود به طور خلاصه توقیف در HBO حداکثر قبل از آمدن battened با "بافت تاریخی." طولانی در حال اجرا فن های مورد علاقه (رئیس جمهور تهمت به تازگی گفت که او آرزو وجود دارد بیشتر فیلم مانند آن) جنگ داخلی حماسه خیالی پیش از جنگ کشت و زرع و زندگی پس از جنگ vigilantism در گرجستان در حالی که توهین آمیز آمریکایی های آفریقایی تبار در هر دو دوره.

ناگهان ما با داشتن یک لحظه جدید حساب در مورد مسابقه. و مانند همه گیر است که با آن همزمان آن را دارای پیامدهای جهانی. در بسیاری از نقاط جهان به معترضان پاره کردن نمادهای مملو از نژادی نفرت و بیزاری. به عنوان دور به عنوان نیوزیلند معترضان در همیلتون حذف مجسمه فرمانده نیروی دریایی بریتانیا برای آنها نامگذاری شد (او در 1860s مبارزه با قبیله ای مردم این جزیره است).

به پایین کشیدن مجسمه رایج بود در آفریقا از نیم قرن پیش به عنوان قدرت های استعماری اروپا decamped و چپ خود را به آثار تاریخی ، بیشتر به یاد ماندنی خشم پشت سر هم جلو با سقوط اتحاد جماهیر شوروی یک نسل بعد. پس از آن وجود دارد که بسیار زیاد (اگر توخالی) مجسمه ای از صدام حسین که آمد پس از سقوط بغداد در سال 2003.

این قطعا قابل اعمال مارک مشروع پیشرفت برای این مردم. خود را تشدید ناگهانی در امریکا خوانده شده را علامت مشابه دستیابی به موفقیت?

"من فکر می کنم این کشور نیاز به یک حساب می گوید:" میچ تقبیح این شهردار سابق نیواورلئان که حذف مؤتلفه مجسمه از شهر خود را پارک سال پیش. "جمعی فرضی است که آنچه که ما در گذشته انجام داده اند اشتباه است که آنچه که ما در گذشته تا به حال عواقب و ایجاد تعهد برای تغییر."

ما ایستاده در حال حاضر در یک لحظه مکث و حیرت. بسیار صورت گرفته در دو هفته. چه خواهد شد که اثرات طولانی مدت خواهد بود ؟

بسیاری از تغییرات در حال وقوع در حالی که قابل توجه و حتی قابل انتشار می توان گفت که بیشتر نمادین از واقعی است. یک تغییر نام فورت براگ نمی خواهد افزایش دستمزدها برای سیاه پوستان در ایالت کارولینای شمالی یا افزایش رای خود را در قدرت است. تغییر نام یک چهار راه برای مارتین لوتر کینگ جونیور و یا یک پارک برای مالکوم ایکس را کاهش شانس خشونت پلیس هدف قرار دادن افرادی که با استفاده از آن خیابان و یا پارک.

که گفت: این غیر قابل انکار است که نام و پرچم نمادهایی است که انتقال ارزش های تاریخی. این نمادها به معنای تایید به مردم زمانی که آنها ایجاد شده و انتقال آنها بسیار که همان معنی در حال حاضر.

مطمئنا کسانی هستند که با ماشین از مؤتلفه پرچم – آیا در یک انبار مسابقه ماشین و یا بر روی یک کامیون برای آن درجه از یاغی سرد است. اما آنچه که نشانه در اینجا به یک آمریکایی آفریقایی تبار است که بیشتر از یک بازی گاه به گاه دلبستگی به مؤتلفه علت در زمان حال و گذشته است. مردم نمی چسبیدن به نمادهای از گذشته است که نشان دهنده چیزهایی که آنها لغات.

مجسمه ها و پرچم نمی ممکن است آسیب فیزیکی به کسی یا سرکوب هر کسی رای بدهند. اما آنها به معنای چیزی است که به افرادی که آنها را قرار داده و آنها را به معنای برای کسانی که امروز آنها را ببینیم. آنها دلالت ضمنی یک نظم اجتماعی فرهنگی سلسله مراتب برگزاری از قدرت است. در نهایت آنها دلالت سفید برتری.

نژادی و فرهنگی در تاریخ ملت ما است maddeningly پیچیده و متناقض است. بر باد رفته از قضا تولید اولین اسکار برای یک آمریکایی آفریقایی تبار (هتی مک دنیل که بازی لله). آن را یک پیروزی شخصی و مورد ستایش قرار داد به عنوان دستیابی به موفقیت. اما شکستن این چرخه از نوع ریخته گری که نگه داشته McDaniel یک خدمتکار در طول حرفه بازیگری خود را. آن را تغییر دهید هالیوود و یا انتظار مخاطبان است. آن را منجر به گسترش بخش برای مردم رنگ.

اهمیت دیوان عالی کشور تصمیم گیری و عمده قطعه از قانون به تداوم به جنبش حقوق مدنی از 1950s و 1960s. باراک اوباما دو بار رئیس جمهور انتخاب شد. در عین حال مفهوم "جامعه پس از نژادی" باقی مانده یک رویا است.

فقط سه سال پیش یک دیوانگی به دنبال نژادی متهم مبارزه خیابانی در Charlottesville, Va.. که زشت و مرگ یک ضد تظاهر کنندگان آغاز شد و با یک نئو نازی مارس در مورد حفظ مؤتلفه مجسمه. از آن پس بسیاری از بناهای تاریخی حذف شده اند – اما دیگران نصب شده اند و هفت متحده را به تصویب قوانین به آنها بیشتر حمایت می کند.

دو سال قبل از Charlottesville چشمان ما در چارلستون, S. C., که در آن یک جوان مرد سفید پوست کشته شدن نه نفر دعا در این شهر تاریخی مادر Emanuel کلیسا. رئیس جمهور اوباما صحبت کرد و خواند در مراسم تشییع جنازه. همه ما آمد به دانستن نام Trayvon Martin, Tamir برنج والتر اسکات و بسیاری دیگر.

آن لحظات آمد توجه پرداخت شد. و سپس زمان نقل مکان کرد.

اما نباید بی ارزش این لحظه و یا آنچه در آن مجموعه جدا. آن ممکن است وجود COVID-19 همه گیر و نامتجانس سلامت اقتصادی و اثرات آن بر رقابت است. آن ممکن است اثر تجمعی از رئیس جمهور تهمت را خواستار معترضان را "اراذل و اوباش" و پشتوانه همه اقدامات توسط پلیس.

این بار پای صندوقهای رای مانند NPR/PBS/Marist نظرسنجی بزرگ نشان داد که اکثریت این کشور در حمایت از معترضان بیش از پلیس. بیشتر چه, در یک ناگهانی روان از اطلاعیه یک سازمان پس از دیگری که ممکن است انتظار می رود به سرپا ایستادن کردن و سوار کردن طوفان به جای پاسخ با حرکات که گسترش چشم ما.

آنها تنها حرکات و تغییرات در سیاست و یا عمل است. اما آنها بدون وزن است. آنها را تغییر عناصر مهم مشترک ما زندگی ملی است که باید گسترده مردمی تجدید نظر شود. ورزش ضروری برای زندگی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. فیلم و تلویزیون توجه به احساس ما از خودمان است. و بناهای تاریخی حکایت باورها. زمانی که این عناصر را از ما زندگی می تواند تغییر بیشتر می توانید تغییر دهید.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب