مین جمهوری خواهان می خواهند به سهولت محدودیت برای افزایش گردشگری

پورتلند مین - مین جمهوری خواهان و مهمان نوازی و گروه های کسب و کار گفت: دولت باید سهولت محدودیت در ورود به دول

توسط MINERALNEWS در 6 مرداد 1399

پورتلند مین - مین جمهوری خواهان و مهمان نوازی و گروه های کسب و کار گفت: دولت باید سهولت محدودیت در ورود به دولت به تلاش برای نجات چه مانده از فصل گردشگری تابستانی.

بسیاری از مین جوامع به شدت وابسته به گردشگری و ماساچوست شده است یک راننده گردشگری دلار به دولت است. مسافران از ماساچوست باید در حال حاضر در قرنطینه به مدت دو هفته و یا ارائه اسناد و مدارک از یک منفی coronavirus تست اگر آنها مراجعه مین است.

مین قانونی جمهوری خواهان گفت: دولت باید اضافه ماساچوست و رود آیلند به لیست کشورهای معاف از محدودیت. این لیست شامل استراحت جدید انگلستان و همچنین نیویورک و نیوجرسی.

"بدون شانس در محور بخشی از فصل گردشگری کسب و کار و معیشت در حال تخریب" گفت: جمهوری خواه مجلس سنا رهبر دانا داو از لینکلن.

جمهوریخواهان نیز نامیده می شود برای افزایش جمع آوری حداکثر اندازه در کشور از 50 به 150. آنها گفت: دولت همچنین باید رها قرنطینه محدودیت برای بازدید کنندگان از کشورهای که مثبت تست میزان 5 درصد یا کمتر است.

دفتر لیبریا جانت میلز نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر در روز دوشنبه. مین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر Nirav شاه اخیرا گفته است که مقامات دولتی در حال نظارت بر وضعیت همه گیر در کشورهای دیگر و هنوز هم اعتقاد دارم که آن را مناسب برای حفظ محدودیت در ماساچوست و رود آیلند.

در خبری دیگر مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس در مین:

موارد جدید

مین مقامات بهداشتی گزارش 18 بیشتر موارد این ویروس در روز دوشنبه. دولت را مورد مجموع بالاتر از 3,800. مین تعداد مرگ و میر ناشی از ویروس باقی مانده در 119.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و ناتوان از آن می تواند باعث بیماری شدید و می تواند منجر به مرگ شود.

--

شات درمانگاه

مین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و راه اندازی رایگان واکسیناسیون کلینیک های برای کودکان پیش از سال تحصیلی جدید به دلیل تاثیر این بیماری همه گیر در حال کودکان بازدیدکننده داشته است.

این سازمان گفت: این بیماری همه گیر باعث شده بسیاری از خانواده ها در کشور به جست و خیز خوبی فرزند بازدیدکننده داشته است و این بدان معنی است که برخی از کودکان پشت افتاد روی واکسن. آن را باز بگیر تا کلینیک های سراسر کشور شروع در روز دوشنبه.

این درمانگاه در حال برنامه ریزی به گذشته از طریق حداقل تا پایان ماه اوت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"COVID-19 است مختل زندگی ما از بسیاری جهات از جمله ارائه چالش های جدید در رسیدن به سلامتی و مراقبت های پیشگیرانه بازدیدکننده داشته است" گفت: شاه, مدیر, مین, CDC.

این واکسن در دسترس هستند برای کودکان از سن 18 سالگی یا جوان بدون هیچ هزینه ای مین CDC گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب