که تغذیه فیونا? Cincinnati Zookeepers مطمئن شوید که هیچ گرسنه و اسب آبی

بزرگنمایی این تصویر

فیونا 3 سال از 1300 پوند کرگدن و او در حال رشد ، او حافظ, Jenna Wingate است سپاسگزار قادر به کار در طول coronavirus بحران: “احساس خوبی به نیاز” او می گوید. لیزا هوبارد/باغ وحش سینسیناتی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

لیزا هوبارد/باغ وحش سینسیناتی

اسب آبی می تواند گرسنه است. بسیار گرسنه است. بنابراین زمانی که باغ وحش بسته درهای خود را به عموم مردم به دلیل coronavirus zookeepers نمایش نگه دارید تا کار را به مطمئن شوید که هر کس در تغذیه است.

جینا Wingate تغذیه فیونا سینسیناتی باغ وحش 3 سال از 1300 پوند کرگدن. فیونا متولد شد و زودرس و Wingate شده است به دنبال پس از او پس از دو ساعت پس از او متولد شد.

“او متولد شد و درست در ساعت 3 صبح من و آمد به محل کار در ساعت 5 که از روز است.” Wingate به یاد می آورد. “و همکار من بود همه حق است. آیا شما می خواهید به سوئیچ ؟ نوبت spooning شود چون ما به معنای واقعی کلمه نگه گرم او با بدن خود ما گرما و پتو و حوله و همه چیز.”

با تعداد زیادی از مراقبت فیونا ضرب و شتم شانس — او شش هفته زودرس — و تبدیل به یک ستاره در باغ وحش سینسیناتی. Wingate می گوید فیونا را دوست دارد اما او هنوز هم “می داند که چگونه به عمل مانند یک قدیس” — یک “ترکیب کامل.”

YouTube

اما هیچ مردم وجود دارد در باغ وحش در حال حاضر صرفه جویی برای 100 اختصاص داده شده zookeepers, دامپزشکان و کارکنان پشتیبانی که بعد از 500 گونه و هزاران فرد حیوانات.

“ما در حال قطع غیر ضروری کارکنان در حال حاضر و تقسیم بخش های ما به تیم و کار در گروه های کوچک تر به نوعی محدود کردن قرار گرفتن در معرض بین کارکنان در سراسر باغ وحش و حیوانات ما می گوید:” Keri ان Bolerjack که با این نسخهها کار در باغ وحش تفسیری گروه. هدف او می گوید: برای حفظ کارکنان امن است.

اما کارکنان واقعا می خواهید به وجود دارد.

“آنها از صمیم قلب عاشق حیوانات و مراقبت از آنها از طریق ضخیم و نازک می گوید:” سینسیناتی مدیر باغ وحش خان مینارد.

YouTube

Bolerjack که فقط خود را جشن پنج سال “zooversary” طول می کشد مراقبت از ریکو یک prehensile دم برزیلی, جوجه تیغی. ریکو ممکن است کامل حیوانات استعاره اجتماعی فاصله اما Bolerjack می گوید: او هرگز گیر شده توسط ریکو قلمپرها — و او را دوست دارد به او غذا.

“او این واقعا طولانی تیز دندان است که او با استفاده از به بحران تمام انواع چیزهای مختلف” او می گوید. “او واقعا دوست دارد, هویج, سیب زمینی شیرین. او دوست دارد در زردآلو خشک شده. آنها نوع چسبنده. بنابراین او به نوعی باعث می شود یک آلت صدا هنگامی که او می خورد کسانی که … همه را دوست دارد به تماشای او را بخورند.”

بزرگنمایی این تصویر

Bolerjack کار کرده است در باغ وحش سینسیناتی برای مدت پنج سال. او می گوید: او دوست دارد تغذیه ریکو جوجه تیغی — و او هرگز بدست برخوردی خشن روبرو. باغ وحش سینسیناتی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

باغ وحش سینسیناتی

مثل فیونا ریکو آنلاین زیر است. در واقع 700,000 جدید بینندگان را به گوش باغ وحش رسانه های اجتماعی خوردها پس از coronavirus رسید. (شما می توانید باغ وحش در Instagram, Facebook, Twitter و YouTube.)

“این واقعا سرد انجام این زندگی صفحه اصلی سافاری و شاهد حمایت و چگونه شاد شما مردم با انجام آنها” Wingate می گوید.

اما zookeepers هنوز هم دست بهار جمعیت.

“من دیده ام هرگز پس از آن آرام و بنابراین خالی” Bolerjack می گوید. او فکر می کند با داشتن بازدید کننده مهم است برای نگه داشتن روحیه کارکنان. حیوانات از سوی دیگر احتمالا مهم نیست خیلی.

“ما می توانیم نوع استراحت کمی و تمرکز 110% در حیوانات” Wingate می گوید. “فیونا به طور کلی او بزرگ او زندگی خود را به طور منظم زندگی … و گرفتن تن از توجه از ما.”

و Wingate می افزاید: او فوق العاده خوش شانس است که او هنوز قادر به کار بیایند.

“من نیاز,” او می گوید. “این احساس خوب می شود مورد نیاز است.”

بزرگنمایی این تصویر

وينگيت و فیونا نگاهی به عکاسی از خود. باغ وحش سینسیناتی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

باغ وحش سینسیناتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly