که ایجاد ‘سردرگمی در مورد بدون علامت گسترش یافته است. در اینجا چیزی است که ما می دانیم

Asymptomatic GIF

این هفته موضوع بدون علامت انتقال COVID-19 موجب شده است تا سردرگمی و موجب یک بحث پر جنب و جوش در توییتر.

آن آغاز شده دوشنبه زمانی که سازمان بهداشت جهانی در مورد زمان درک بدون علامت انتقال در یک کنفرانس مطبوعاتی.

(“بدون علامت” اشاره به افرادی که آلوده رمان coronavirus اما هرگز هیچ نشانه توسعه.)

“از اطلاعات ما آن را هنوز هم به نظر می رسد نادر است که بدون علامت در واقع انتقال بعد به ثانویه فرد گفت:” ماریا ون Kerkhove فنی منجر شود که برای بهداشت و درمان اضطراری برنامه. به عبارت دیگر, آن بعید به نظر می رسد که افرادی که آلوده به ویروس اما نمی توسعه علائم گسترش این ویروس به دیگران است.

این بیانیه گزارش شده توسط رسانه های خبری و منجر به نگرانی در میان محققان است که که گیج کننده است.

“این @که موجب سردرگمی قابل توجهی امروز (بدون دیتا) در مورد افراد بدون علائم انتقال #SARSCoV2 ایم” دکتر اریک جابجا یک دانشمند در موسسه تحقیقات — یک نماینده از جامعه پژوهش دوشنبه.

دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی استاد دکتر Ashish Jha تکرار کرد.

در روز سه شنبه برگزار شد که رسانه های اجتماعی Q+A برای روشن شدن نظرات. “من در پاسخ به یک سوال در کنفرانس مطبوعاتی. من در بیان سیاست از کسی یا چیزی شبیه به آن” ون Kerkhove گفت. “من فکر می کنم که یک سوء تفاهم به دولت است که بدون علامت انتقال در سطح جهان بسیار نادر است.”

با توجه به ون Kerkhove آنچه او به معنای انتقال است که او دیده نمی شود شواهد نشان می دهد که انتقال از افراد بدون علامت گسترده است. “آنچه که ما نیاز به درک بهتر این است که چگونه بسیاری از مردم در جامعه ندارد و علائم ؟ و به طور جداگانه چگونه بسیاری از افراد در رفتن برای انتقال به دیگران است؟”

در اینجا چیزی است که ما در حال حاضر می دانم و نمی دانم در مورد بدون علامت انتقال:

1. چگونه بسیاری از افرادی که آلوده به این ویروس هرگز توسعه علائم ؟

هیچ کس خاصی است. “برآوردها نشان می دهد که در هر نقطه بین 6% و 41% از جمعیت ممکن است آلوده اما باید علائم” ون Kerkhove روز سه شنبه گفت. برخی از تحقیقات مانند ممکن است نوشتن در مجله BMJ قفسه سینه از قطب جنوب کروز که 81 درصد از افرادی که آزمایش مثبت نشان داد هیچ نشانه ای برای سفر 21 روزه مدت نشان می دهد شیوع می تواند حتی بالاتر است. بدون علامت موارد به نظر می رسد بیشتر شایع در میان افراد جوان و کسانی که بدون شرایط بهداشتی است که می تواند آنها را بیشتر در معرض این ویروس مانند دیابت یا آسم شدید.

موجود در داده ها پر از لکه به دلیل به اصطلاح سکوت پخش یک مشکل جمعیت برای پیدا کردن و مطالعه — مردم معمولا نمی توانید آزمایش مگر اینکه آنها فکر می کنم آنها ممکن است آن را داشته باشد.

بدون علامت موارد COVID-19 برای اولین بار کشف شد توسط آزمایش اعضای خانواده زندگی می کردند که با شناخته بیماران ون Kerkhove گفت.

“در حال حاضر” او گفت: “افراد بدون علامت هستند که در بر داشت در شیوع” در جوامع بسته مانند زندان بسته بندی گوشت می آمد گیاهان خانه های پرستاری و کشتی های کروز با عفونت فعال. در چنین مکان مقامات بهداشت و درمان باید انجام تست توده به درک که تا چه حد این ویروس گسترش یافته است و برای کمک به آن را تحت کنترل.

یک موضوع را با تعیین افراد بدون علامت است که دسته متکی به خود-گزارش گفت: تارا اسمیت متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی کنت. “شما با تکیه بر مردم به در لحن به اندازه کافی با بدن خود را که آنها می دانند اگر این احساس هر گونه متفاوت,” او گفت:. بدون داشتن علائم می تواند در چشم بیننده است. کسی بدون تب یا سرفه ممکن است هنوز احساس خستگی و ممکن است در نظر “احساس خستگی” به گزارش نشانه است.

و یا آنها ممکن است آگاه باشید که مواد غذایی است که مزه های مختلف و یا که بوی کاهش یافته اند.

ون Kerkhove گفت که در پیگیری برخی گزارش بدون علامت در بيماران توصیف احساس “کمی ناخوش کمی زیر آب” است که نشان می دهد که آنها خفیف بیماری است. و در برخی از موارد افرادی که گزارش احساس خوب و بدون علامت نشان می دهد نشانه هایی از آسیب ریه در اشعه ایکس.

شناسایی افراد بدون علامت نیز نیاز به پیگیری اسمیت گفت. مردم آزمایش مثبت بدون علائم می تواند “presymptomatic” به معنی آنها را توسعه علائم در روزهای آینده. تحقیقات نشان می دهد که presymptomatic افراد می توانند با تست مثبت برای این ویروس دو تا سه روز قبل از اینکه آنها متوجه بیمار هستید.

2) به چه میزان از مردم که هرگز توسعه علائم کمک به انتقال?

موارد مستند از انتقال به بعد از بیمارانی که هرگز توسعه علائم “نادر” ون Kerkhove گفت. هنوز این اتفاق نمی افتد و جامعه پژوهش تقسیم شده است در اینکه چند منتشر شده موارد بدون علامت یک فرد آلوده به دیگران نشان دهنده ناهنجاری و یا به عنوان نشانه یک اتفاق معمول است.

یک مقاله مروری از تحقیقاتی اسکریپس که منتشر شد در Annals of Internal Medicine نشان می دهد که موارد بدون علامت ممکن است مسئول 30 درصد به 45 درصد از coronavirus انتقال بر اساس مطالعات انجام شده در ایسلند, ایتالیا و ایندیانا است.

پس از آن وجود دارد این سوال که چگونه بدون علامت مورد می تواند گسترش ویروس.

ذرات ویروسی در حال بازدم زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه — اما اگر شما بدون علامت شما نشان داده نمی شود این علائم است.

در عین حال برخی از مطالعات نشان می دهد که افرادی که آلوده می شوند اما احساس می کنم خوب می تواند همان مقدار ویروس در گلوی خود را به عنوان افرادی که احساس ناخوشی.

برای یک فرد بدون علامت “سوال این است که چگونه ویروس را از بودن در داخل بینی خود را و یا در داخل خود [گلو] به بودن در شخص دیگری پرسید:” مایکل رایان مدیر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه.

در شرایطی که عطسه یا سرفه, رایان گفت: گسترش coronavirus به نظر می رسد نیاز به شرایطی که در آن مردم در نزدیکی و طرح خود را به صدا و نفس در دیگران مانند آواز خواندن در گروه کر فرآیند له له زدن از اعمال در ورزشگاه فریاد شنیده می شود در یک کلوپ شبانه — فعالیت هایی که تمام شده اند دخیل در COVID-19 انتقال بر اساس گزارش.

به عنوان نوشت که در ارشاد صادر جمعه در استفاده از ماسک: درجه گسترش بستگی دارد “مقدار قابل دوام ویروس ریخته بودن توسط یک فرد که آیا یا نه آنها در حال سرفه و اخراج بیشتر قطرات نوع از تماس آنها با دیگران و آنچه [عفونت پیشگیری و کنترل] اقدامات در محل هستند.”

3) چه مفهومی از بدون علامت انتقال?

افرادی که بدون علامت مناسب به رده بزرگتر از غیر قابل تشخیص مواردی که به طور بالقوه عفونی. این “کشف نشده” دسته همچنین شامل افرادی که presymptomatic خواهد شد و به توسعه علائم و کسانی که کمی بد اما آن را درک نمی کنند.

این واقعیت که بسیاری از مردم می تواند به گسترش این کروناویروس جدید بدون دانستن آنها آلوده است و تفاوت کلیدی بین COVID-19 و بیماری های دیگر مانند سارس بیماری ناشی از کروناویروس که از طریق آسیا در سال 2003 و کارشناسان بهداشت عمومی گفت.

با سارس “مردم نمی تمایل به عفونی در اوایل دوره بیماری از آنجا که این ویروس در دستگاه تنفسی تحتانی هوایی” رایان گفت: تا آن زمان اقدامات مانند سرفه و عطسه به اخراج ویروس. جدید کروناویروس آلوده هر دو بالا و پایین های هوایی که باعث می شود آن را بسیار آسان تر به گسترش از طریق فعالیت هایی مانند فریاد زدن و آواز خواندن.

“این باعث می شود [جدید کروناویروس] بسیار سخت تر شامل” گفت: ملک Peiris یک virologist در دانشگاه هنگ کنگ “شما نمی توانید صبر کنید برای مردم به توسعه علائم و منزوی کردن آنها است. در زمان یک فرد علامتی یا بیمار و یا می داند که او و یا او را به خوبی آنها [ممکن است] در حال حاضر انتقال به بسیاری از مردم است.”

فرد رفتارهای کلیدی برای حفاظت از خود و دیگران گفت: Shweta Bansal, یک بیماری عفونی modeler در دانشگاه جورج تاون. “ما در واقع برخی از ابزار بسیار مناسب و معقول است که در اختیار ما,” او گفت: از جمله شستن دست, ماسک ماندگاری و حفظ فاصله از دیگران است. “کسانی که ابزار این کار در واقع کار صرف نظر از این که آیا شما در حال فکر کردن در مورد بدون علامت یا علامتی انتقال است.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>