کاخ سفید اعلام جدید ارشاد برای چه انتقادی کارکنان می تواند بازگشت به کار

بزرگنمایی این تصویر دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, اعلام دستورالعمل جدید

توسط MINERALNEWS در 21 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, اعلام دستورالعمل جدید در روز چهارشنبه برای زیرساخت های حیاتی کارگران که ممکن است در معرض coronavirus به بازگشت به کار. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

دولت فدرال منتشر شد دستورالعمل جدید برای زمانی که مردم در زیرساخت های حیاتی نقش می تواند بازگشت به کار پس از در معرض بودن به تایید و یا مشکوک مورد کوروناویروس.

راهنمایی مربوط به ضروری بحرانی کارگران که در معرض COVID-19. برای آن دسته از افراد این دستورالعمل توصیه می کنند:

 • درجه حرارت خود را قبل از کار.
 • پوشیدن یک ماسک صورت در تمام زمانها.
 • عمل اجتماعی فاصله در محل کار به عنوان کار وظایف مجوز

دستورالعمل توصیه می کنند افراد به:

 • ماندن در محل کار اگر شما را تبدیل به بیمار است.
 • به اشتراک گذاری هدست و یا موارد دیگر استفاده می شود نزدیک است.
 • جمع در اتاق استراحت و رستورانی و یا دیگر مکان های شلوغ.

کارفرمایان خواسته به:

 • به کارمند متوسط و ارزیابی علائم خود را قبل از اینکه کارمند پشت شروع می شود در محل کار.
 • اگر کارمند می شود بیمار در طول روز آنها باید به خانه فرستاده می شود بلافاصله.
 • افزایش تبادل هوا در ساختمان است.
 • افزایش تمیز کردن معمولا لمس سطوح.
 • آزمون استفاده از ماسک صورت برای اطمینان از آنها نمی تداخل با گردش کار.

دستورالعمل جدید اعلام شد و در کاخ سفید در روز چهارشنبه. دستورالعمل بخشی از دولت را تلاش برای "re-open" کشور است که آورده شده است به یک اقتصادی توقف با توجه به کروناویروس و گسترده اقدامات معرفی بنیادی گسترش آن. رئیس جمهور تهمت و گفت: او معتقد است که این کشور می تواند دوباره باز "به زودی" و او به مشورت با کارشناسان بهداشت و درمان در تعیین دقیقا همان است که.

CDC تعریف بالقوه قرار گرفتن در معرض به عنوان "یک خانواده تماس و یا تماس نزدیک در عرض 6 پا از یک فرد با تایید و یا مشکوک COVID-19. بازه زمانی برای داشتن تماس با یک فرد شامل مدت زمان 48 ساعت قبل از فرد شد علامتی."

جدید ارشاد اعمال می شود تنها به کارگران در زیرساخت های حیاتی شغل. که دسته تعریف شده توسط سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت (بخشی از وزارت امنیت داخلی) اما تنها به عنوان یک مشاوره لیست نه یک استاندارد فدرال.

توسط CISA را حساب این دسته شامل برخی از کارگران در بهداشت و درمان و سلامت عمومی اجرای قانون و اولین پاسخ دهندگان مواد غذایی و کشاورزی, انرژی, آب و فاضلاب, حمل و نقل عمومی آثار مهم تولید و خدمات مالی و ارتباطات میان بخش های دیگر.

جدید هدایت نمی کند مربوط به مراقبت های بهداشتی کارگران که CDC در حال حاضر با صدور دستورالعمل.

قبلا در دسترس راهنمایی برای کسب و کار و کارفرمایان به طور کلی در راستای پیشگیری از محل کار مواجهه COVID-19 در غیر تنظیمات بهداشت و درمان. که هدایت نشان می دهد کارفرمایان اقداماتی از جمله اجرای انعطاف پذیر مرخصی استعلاجی سیاست های, آماده شدن برای یک وضعیت که در آن بسیاری از کارکنان نمی توانند کار کنند به دلیل بیماری یا مراقبت-دادن و ایجاد فاصله اجتماعی سیاست.

"چه CDC انجام داده است که ما واقعا در نگاه ضروری نیروی کار و چگونه برای حفظ این نیروی کار به خصوص در این زمان که ما شروع به آماده شدن برای دوباره باز کردن و اعتماد به نفس در آوردن کار ما نیروهای بازگشت به کار" گفت: CDC مدیر دکتر رابرت Redfield.

Redfield گفت: دستورالعمل جدید برای کارگران در نقش بحرانی که "شده اند ظرف شش پا از یک مورد تایید شده یا مشکوک مورد" به طوری که آنها می تواند بازگشت به کار تحت شرایط خاص.

هدف از این دستورالعمل گفت: این است که "واقعا شروع به گرفتن این کارگران را به بحرانی نیروی کار به طوری که ما نمی خواهد که کمبود کارگر در این صنایع انتقادی."tinyurlbitlyis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب