هنگامی که شما نمی توانید قرنطینه در خانه: COVID-19 تماس با ردیاب هدف کمک به

بزرگنمایی این تصویر

دبی سورنسن, یک بیماری عفونی با Salt Lake County عمومی وزارت بهداشت در سالت لیک سیتی مذاکرات توسط تلفن با یک زن که به تازگی آزمایش مثبت برای coronavirus. Sorensen یکی از شهرستان 130 تماس با ردیاب با هدف به سرعت گسترش COVID-19. اندرو Becker/ KUER پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو Becker/ KUER

به عنوان یک بیماری عفونی پرستار در طول COVID-19 گیر دبی Sorensen با این نسخهها کار به عنوان یک حافظه کارآگاه در مهلت.

رمز و راز او را در تلاش برای حل کردن است که در آن یک فرد آلوده شده است و کسانی که با آنها. او آیفون ابزار شامل یک شماره تلفن از یک تقویم دیواری و محکم اما آرام صدای در که می آید با 20 سال تجربه با Salt Lake County عمومی وزارت بهداشت در سالت لیک سیتی.

در یک هفته اخیر او قرار می دهد او مهارت های مصاحبه برای استفاده از زمانی که تماس یک زن جوان که تا به حال آزمایش مثبت است. Sorensen می رود از طریق پنج صفحه “بررسی” فرم با زن جمع آوری اطلاعات مورد نیاز برای یادگیری چه کس دیگری ممکن است در معرض ویروس — و چگونه به آنها را پیدا کنید.

“آیا شما زندگی می کنند در یک آپارتمان و یا یک خانه ؟” او شروع می شود. “و چگونه بسیاری از مردم با شما زندگی می کنند?”

شناخته شده به عنوان تماس با ردیابی این نوع کار تحقیقی اساسی برای یک پاسخ موثر به بیماری های عفونی ، تماس با ردیاب مانند Sorensen می خواهید به تعیین که نیاز به آزمایش می شود و احتمالا جدا شده به سرعت گسترش یافته است.

“آیا می توانید به من بگویید چه روز علائم شما آغاز شده — چه روز شما شروع به گرفتن بد ؟” او ادامه می دهد.

Sorensen و همکاران او مشغول هستند و به طور متوسط پنج مورد در روز است. به عنوان یوتا, پرجمعیت ترین شهرستان دریاچه نمک بیش از نیمی از این موارد در کشور — به تازگی صعود بالاتر از 6400 — و آن را به یک تست مثبت نرخ حدود 6 درصد است. در طول چند ماه گذشته تماس با ردیاب در شهرستان ساخته شده اند حدود 35,000 تماس.

در سراسر ایالات متحده, متحده در حال ساخت مشابه ارتش از تماس با ردیاب داشتن در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19. یوتا است که در میان کشورهای در خط مقدم تلاش بیش از سه برابر تعداد آن محققان و بهره برداری کارکنان دولت برای کمک به نظارت بر افرادی که در قرنطینه.

قبل از همه گیر Sorensen یکی از شهرستان 30 محققان. پس از گرفتن اولین coronavirus مورد در اوایل ماه مارس در شهرستان دریاچه نمک اضافه کرده است 100 بیشتر به عنوان وزارت بهداشت reassigned دیگر پرستاران و کارکنان.

سه چادر در یکی از اولین درایو-از طریق امکانات تست برای COVID-19 در سالت لیک سیتی در اواسط ماه مارس در یک پارکینگ در خارج از دانشگاه یوتا درمانگاه بهداشت. جورج فری/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جورج فری/خبرگزاری گتی ایماژ

مقامات دولتی می گویند که آنها متوجه شدم در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر است که تست به تنهایی نمی تواند به اندازه کافی برای جلوگیری از ویروسی گسترش داد. Gov. اسپنسر کاکس می گوید. او مشخصه تماس با ردیابی به عنوان روش جراحی مورد نیاز به گذشته “پتک” شدید اجتماعی فاصله به ویژه به دلیل بسیاری از مردم که می تواند گسترش ویروس ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است را توسعه داده اند که علائم واضح است.

“این واقعا مهم است برای پیدا کردن کسانی که تماس ها و تست آنها را به دیدن اگر آنها [نیز مثبت برای ویروس] و اگر آنها, سپس به جداسازی آنها,” او می گوید. “ما در واقع کار عقب و همچنین, سعی کنید برای پیدا کردن منبع از آن گسترش یافته است.”

تماس با ردیابی: آنچه در آن مانند به نظر می رسد

در عرض 24 ساعت از تست مثبت, تماس با ردیاب رسیدن به یک بیمار و سپس ردیابی دو روز قبل از علائم برای اولین بار ظاهر شد. آنها با استفاده از تقویم رسانه های اجتماعی — هر چیزی که می تواند تنه زدن حافظه است. آنها را جمع آوری و شماره تلفن و ایمیل و آدرس های فیزیکی برای پیگیری کردن مخاطبین.

تمام است که می تواند ساعت. اگر چه هر فرد شناسایی شده به طور معمول دارای هفت یا هشت مخاطبین آنها همچنین می توانید به عنوان بسیاری از 100. همکاری محققان پس از آن مصاحبه که مخاطبین به دیدن اگر آنها علائم و نیاز به آزمایش می شود.

ردیاب نیز بگویید هر فرد تماس گرفت که آیا آنها نیاز به رفتن به انزوا (زمانی که آنها را آزمایش مثبت برای ویروس و یا آنها را COVID-19 علائم) و یا قرنطینه (اگر آنها را صرفا به حال تماس طولانی مدت با کسی که تست مثبت).

اکثر مردم در حال حاضر به کمک حتی اگر آنها احساس افتضاح و خسته می گوید طیر Kiphibane این بیماری عفونی دفتر مدیر برای دریاچه نمک شهرستان است.

“برخی از گفت:” من منتظرش بوده ام برای شما بچه ها برای تماس با من'” Kiphibane می گوید. “آنها خیلی آماده فقط خالی کردن اطلاعات است که ما در حال تلاش برای جمع آوری.”

برخی از مردم در تماس با نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و یا اخراج

اما نه هر کس پذیرا می گوید: پرستار بهداشت عمومی لی چری غرفه. برخی از نگرانی در مورد نگرانی های حریم خصوصی و یا آنها بی اعتمادی به دولت است. دیگران از ترس اخراج به دلیل وضعیت مهاجرت.

محققان کار برای ایجاد اعتماد و آموزش بیماران در چرا آنها نیاز به همکاری. اگر که کار نمی کند, تماس با ردیاب ممکن است سعی کنید روش دیگری برای کمک به یک بیمار درک کنند که چرا کمک های خود را مورد نیاز است.

“گاهی اوقات ما از گناه تاکتیک” غرفه می گوید. “‘شما نمی خواهید به یکی از گسترش این عفونت است. شما نمی خواهید مادر بزرگ یا پدر بزرگ به آن را دریافت کند.’ “درخواست تجدید نظر خود را به رشته های قلب.”

اگر که کار نمی کند وجود ندارد بسیار دیگری محقق می توانید انجام دهید غرفه می گوید. اغلب آنها می تواند ارائه دهد کمی بیش از همدلی به ویژه هنگامی که کسی نگران از دست دادن شغل خود و یا نگران انگ اجتماعی.

“شما شفاعت با خود — امیدوارم — حس مشترک” غرفه می گوید. “گاهی اوقات وجود دارد هیچ پاسخ خوبی به غیر از من می شنوید.’ “

بی خانمان و قرنطینه

LuAnn میلر نیست باید دید قرنطینه پس از نمایش علائم. اما او نیاز به یک محل برای رفتن.

پس از به تازگی از بازگشت به زادگاهش شهر سالت لیک میلر است که 64 بود بی خانمان در اواسط ماه آوریل هنگامی که او شروع به تجربه مشکلات تنفسی مانند او هرگز قبل از احساس.

او می خواهم به ماندن در پناهگاه زنان به دنبال یک مکان به مکان زندگی می کنند و نگران او شده است می خواهم در معرض این ویروس وجود دارد. پس از کوتاه ماندن در یک بیمارستان محلی که در آن او مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus و بعد آمد تا منفی میلر صرف 10 روز آینده در مراقبت از سالت لیک کانتی.

برای ساکنان محلی که مانند میلر, لازم نیست که یک خانه یا یک محل امن برای قرنطینه و یا منزوی شهرستان مقامات repurposed هفت ساختمان به پناهگاه است. برای کمک به حفاظت از حریم خصوصی مردم در آن پناهگاه شهرستان نمی کند افشای محل این ساختمان و نه اجازه می دهد رسانه های بازدیدکننده داشته است.

در جای دیگر در ایالت یوتا و در سراسر ایالات متحده و مقامات تبدیل شده به محلی هتل ها, دانشکده, خوابگاه ها و خانه های پرستاری و حتی پادگان نظامی برای این منظور است.

در دریاچه نمک شهرستان-مالکیت و استیجاری ساختمان های متناوب بین خدمت به انزوا واحد و موقت خوابگاه برای قرنطینه — بسته به شرایط منطقه را تغییر نیاز دارد. این ساختمان می تواند تا گنجایش 444 نفر از جمله خانواده ها می گوید: نیکلاس Rupp یک سخنگوی این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

بیش از 500 نفر مانده اند در این شهرستان امکانات پس از وقوع آغاز شد, با توجه به وزارت بهداشت. میلر گفت: این تصمیم به رفتن به قرنطینه آسان بود برای او.

“من می خواستم تا مطمئن شوید که من امن بود و دیگران امن” او می گوید. “من احساس آنها [county کارکنان] بودند بسیار نگران ما است. آنها محافظ و دوست داشتنی.”

کارکنان توسط کارکنان از بخش های دیگر که تا به حال از شغل خود متاثر COVID-19 شهرستان برآورد آن را صرف $2.5 میلیون در قرنطینه و جداسازی امکانات و عملیات. نمک دریاچه انتظار به بازپرداخت توسط دولت فدرال از طریق مراقبت در عمل Rupp می گوید.

کمک برای دیگر افرادی که نمی توانند خود منزوی و یا قرنطینه در خانه

این شهرستان برای اولین بار افتتاح شد امکانات خود را به unsheltered و سپس گسترش خدمات خود شامل افراد دیگر در معرض این ویروس که نیاز به سرپناه — مانند افرادی که زندگی می کنند در سوء استفاده از خانواده های کسانی که زندگی در آپارتمان های کوچک و اعضای خانواده های بزرگ که در آن یک یا چند عضو به حال آزمایش مثبت برای ویروس Rupp می گوید. متوسط اقامت در قرنطینه و جداسازی امکانات حدود یک هفته بوده ولی تا زمانی که 20 روز شهرستان مقامات می گویند.

اعضای جامعه است که به این امکانات برای جداسازی موقت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus قرار دارد با دیگران که آزمایش مثبت برای ویروس. تا کنون تنها در حدود یک دوجین از جمله موارد باید پس از آن نیاز به بستری برای درمان COVID-19 علائم.

با توجه به دستورالعمل Rupp می گوید موقت ساکنان این امکانات که جدا شده اند که به دلیل مثبت coronavirus آزمون ماندن تا زمانی که) خود را نشانه رفته و از آن شده است 10 روز پس از شروع علائم یا ب) سه روز پس از تب می شکند و بدون کمک دارو — هر کدام که طولانی تر است. هنگامی که زمان به ترک این تسهیلات می آید این شهرستان ارائه می دهد کسانی که جدا شده اند و یا قرنطینه در یکی از این ساختمان های حمل و نقل بازگشت به خانه های خود و یا هر کجا که در شهرستان آنها را انتخاب کنید برای رفتن.

میلر می گوید: او قرار بود برای حدود 10 روز در یک ساختمان با سایر افرادی که در تماس با ردیاب مشخص بود به احتمال زیاد تا به حال شده است در معرض coronavirus — در یک بخش مانند تنظیم با حدود 50 تا 60 تختخواب تاشو. او تا به حال سه وعده غذا در روز و دسترسی به دوش; یک از اعضای ستاد در مرکز و حتی زد به فروشگاه بر روی میلر نمایندگی برای خرید ویتامین ها. او با توجه به پوشیدن ماسک محافظ بود و لباس های خود را تمیز. و هنگامی که او به ذکر است که او از دست رفته بازی, موسیقی, کسی در تاسیسات ذکر شده آن را به صاحب یک فروشگاه محلی که اهدا یک نوع الت موسیقی شبیه گیتار.

مقامات شهرستان گزارش چند مشکل با مهمانان خود را به مقامات مراجعه به کسانی که اقامت در امکانات هر چند میلر می گوید: او تا به حال برخی از دارو درد به سرقت رفته و چند روز اول او را قرنطینه. کارکنان را مدیریت و یا توزیع داروهای Rupp می گوید. آنها را دریافت نسخه پر, پس, مهمان می تواند با خیال راحت خود را حفظ قرنطینه و یا در انزوا.

مقامات در سالت لیک کانتی نیست پیگیری که چگونه بسیاری از مردم به دنبال یک تماس تحقیقی درخواست که آنها خود منزوی و یا قرنطینه خود Rupp می گوید و نه آنها پیگیری اطلاعات دموگرافيک بر نژاد و قومیت.

تعداد زیادی از مردم ماندن در امکانات نوسان. در برخی از روزها مقامات باید کمتر از 10 نفر در قرنطینه و یا خود انزوا. در طول یک COVID-19 شیوع در مردان, پناه, شهرستان قرار دارد به عنوان بسیاری از 140 نفر در یک زمان Rupp می گوید.

میلر می گوید در طول زمان خود را در قرنطینه وجود دارد کمتر از ده نفر مستقر در مرکز — و نه همه مردم علاقه مند بودند در hunkering پایین.

“وجود دارد یک گروه از مردم که به مبارزه برای خارج شدن از وجود دارد,” او می گوید.

نمک دریاچه مقامات می گویند 50 درصد به 80 درصد از کسانی که در تماس طولانی مدت با فرد آلوده تا پایان تست مثبت است. حدود 11 درصد از عفونت بوجود می آیند از جامعه گسترش یافته است. اما به عنوان یوتا بازگشایی اقتصاد آن است که شماره می تواند افزایش دهد.

Kiphibane می گوید که چشم انداز باعث می شود او عصبی است.

“اگر ما میخوایم — شاید — ضربه بزرگ دیگری سنبله یا چیزی پس از آن من فکر می کنم که ما ممکن است نیاز بیشتر به نیروی انسانی” او می گوید.

نقاط داغ شروع به شعله ور شدن

مقامات دولتی می گویند که آنها در حال آماده شدن برای کسانی که بزرگتر شیوع و آنها ممکن است نیاز به عمل به زودی.

در آغاز ماه ژوئن یوتا دیدم بالاترین تک-بعد شماره جدید کروناویروس موارد پس از وقوع آغاز شد — 546 موارد گزارش شده در روز شنبه با توجه به دولت در بخش سلامت با موارد خونتان بالا به خصوص در برخی از مناطق.

که اتفاق افتاده است به عنوان بسیاری از مکان ها در دولت برای نجات دریاچه نمک شهرستان است که هنوز هم در نظر گرفته خطر متوسط — سست اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت ها و افزایش اندازه گردهمایی که در حال حاضر مجاز است. مقامات بهداشت نگران این کاهش محدودیت ها در برخی از مناطق را افزایش می دهد قرار گرفتن در معرض به کروناویروس و موارد COVID-19 به خصوص که تظاهرات علیه خشونت های پلیس ادامه خواهد داد.

مانند بسیاری از شهرستان و منطقه ای سلامت بخش در ایالت یوتا مقامات دولتی در حال اضافه کردن تماس با ردیاب بیش از حد. در اواخر ماه مارس یوتا راه اندازی یک برنامه برای کارکنان دولت برای کمک به با گام بعدی در ردیابی فرایند: نظارت فعال.

مانیتور را دنبال کنید تا با تماس از افرادی که آزمایش مثبت برای ویروس برای دیدن اگر آن تماس علائم یا بد افتاده. بیش از 1 ، 000 کارکنان دولت به صورت داوطلبانه این کار و 150 یا طوری آموزش دیده اند تا کنون از جمله دیانا Monago.

بزرگنمایی این تصویر

پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ لی چری, غرفه یک پرستار بهداشت عمومی با Salt Lake County عمومی وزارت بهداشت, بررسی, نام یک فرد او در مورد آزمون برای کوروناویروس. اندرو Becker/ KUER پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو Becker/ KUER

یک کارمند دولتی وزارت ایمنی عمومی Monago می گوید او شروع به پریدن کرد در این فرصت برای کمک به.

“هنگامی که من برای اولین بار شنیده در مورد آن گفت:” اوه آره مطمئن شوید. هر آنچه که من می توانید انجام دهید برای کمک به,’,” او می گوید.

Latinos ضربه سخت COVID در یوتا

در عرض چند هفته از بالا بردن دست خود را, و پس از دو ساعت آموزش وب او از برقراری تماس. Monago که یک سخنران اسپانیایی مادری در حال حاضر منجر به یک تیم از 13 فعال مانیتور در برنامه دولت از جمله چند که هم مسلط به زبان اسپانیایی است.

Latinos که تعداد حدود 14 درصد از یوتا از جمعیت را تشکیل می دهند تقریبا چهار از 10 COVID موارد در ایالت یوتا است. اسپانیایی-صحبت کردن مانیتور در Monago تیم هستند به طور متوسط حدود 15 تماس در روز است که دو تا سه برابر بیشتر از تماس های انجام شده به زبان انگلیسی.

Monago که در اصل از پرو می گوید این می تواند یک چالش برای متقاعد کردن Latinos برای دریافت کمک اگر آنها آزمایش مثبت یا نیاز به تست; برخی از دریغ او را در بر داشت.

“من فکر می کنم آن را تا حد زیادی به انجام با هزینه” او می گوید. “آنها نمی دانند که به کجا برود. آنها نمی دانند که اگر مردم انگلیسی صحبت می کنند, جایی که آنها در حال رفتن. ما سعی خواهیم کرد به آنها اطمینان خاطر بدهید که آن را بی خطر را برای شما به تست. این رایگان تست سایت های که شما می توانید به. لطفا راهنمایی کنید.’ “

در حالی که کسانی که خود را آزمایش مثبت برای coronavirus ممکن است خوش آمدید یک تماس از یک مخاطب ردیابی محقق دیگران که به سادگی نظارت زیرا ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس اغلب ناراحت زمانی که تیم او تماس Monago می گوید.

“من فکر می کنم اگر من در آن وضعیت من خواهد بود بسیار خوشحال است که آنها در حال نظارت من,” او می گوید. “بسیاری از مردم — من شگفت زده چگونه آنها را دریافت کنید یا اذیت یا ناراحت.”

کار از خانه Monago به تازگی گرفته شده یک اسپانیایی زبان زنی به نام ماریا است که در مورد پایان دادن به 14 روز قرنطینه در خانه. (NPR موافقت به استفاده از تنها ماریا نام برای محافظت از او پزشکی و حفظ حریم خصوصی).

ماریا هرگز توسعه علائم.

“من خوشحال به شنیدن این” Monago می گوید در اسپانیایی.

ماریا هنوز نگران هر چند از آنجا که شوهر او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. Monago توضیح می دهد که در حالی که او نمی تواند به توصیه های پزشکی که زن باید چک کردن با دکتر خود را به مطمئن شوید که او سالم و اضافه کرد که ماریا باید منزوی کردن خود از خانواده — احتمالا خارج از خانه خود را.

قبل از پایان 15 دقیقه تماس دو بحث در مورد که در آن برای دریافت اطلاعات بیشتر در اسپانیا و چگونه می توانید بیشتر تست و نتایج آزمون.

عواقب ناخواسته از قرنطینه

مردی به نام Doug Winward نیز در Monago تماس با لیست. او بیش از حد بود به پایان 14-بعد نظارت بر دوره پس از در معرض شده به یک همکار که تست مثبت برای ویروس.

“آیا شما تجربه هر یک از علائم تا آنجا که تب و سرفه و یا شاید مشکل تنفس?” Monago می پرسد Winward هنگامی که او در تماس است. “هیچ ؟ شما بوده ام خوب است ؟ عالی است.”

آن را به حال شده است به چالش کشیدن یک زن و شوهر از هفته برای Winward 51 ساله تنها پدر سه فرزند در سنین 12 10 و 7. Winward با این نسخهها کار در ساخت و ساز و زمانی که رئیس خود را آزمایش مثبت برای coronavirus Winward — که تا به حال هیچ نشانه — فرستاده شد خانه از محل کار بیش از حد. پس از آن او شده است quarantining خود و دور از دیگران به عنوان بهترین او می تواند.

در راه خانه خود را که روز اول پس از گرفتن اخبار در مورد رئیس خود را’ آزمون Winward متوقف در بازار و خریداری $500 به ارزش غذایی همه از جیب او به یاد می آورد.

“با خودم فکر میکردم:” من نیاز به رفتن به خانه و قرنطینه برای 14 روز’ و من بود — ‘اوه اوه اوه — من باید به خانه بروم و هنوز هم خوراک فرزندان من?’ ما به خوردن گوشت خوک و لوبیا و سوسیس بسیاری از شب.”

اضافه کردن به استرس از دست داده و چک Winward می گوید همسر سابق خود به دنبال گرفتن حضانت بچه ها خود را در حالی که او در قرنطینه. او در نهایت آزمایش منفی اما همچنان خانه نشین بدون پرداخت برای مدت قرنطینه.

زمانی که Monago رسید به او تلفن هنگامی که دو هفته شد تا Winward آماده بود انجام شود با کل قسمت — و در کار باشد. قرنطینه گرفته بود تلفات در او — از نظر مالی عاطفی و روانی.

“زمانی که تنها کسی که شما را در تماس با وزارت بهداشت تماس در همان زمان از روز با همان generic سوالات — ‘آیا شما احساس خوب است؟'” او می گوید: “… آن نگران کننده است.”

جانباز روزنامه نگار اندرو بکر است سردبیر اجرایی برای پروژه های خاص در KUER در سالت لیک سیتی.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>