چه آن را مانند کار در یک چینی-اجرا آمریکایی ‘کارخانه’? آن را ‘پیچیده’

بزرگنمایی این تصویر

کارگران چینی در Fuyao شیشه ای امریکا حضور آموزش برای یادگیری در مورد فرهنگ آمریکایی است. حسن نیت ارائه میدهد از Netflix پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

در سال 2008 جنرال موتورز بسته شد و کارخانه در دیتون اوهایو ارسال جامعه به اضمحلال رود. کارگران که اتحادیه جنرال موتورز در تلاش برای پیدا کردن شغل است که پرداخت می شود نزدیک به دستمزد کارخانه پرداخت کرده بود.

“پس از آن که جنرال موتورز کارخانه بسته چیزهایی بود که برای مدتی چنین طولانی” اوهایو بر اساس فیلمساز استیون Bognar می گوید. “مردم خانههایشان را از دست دادهاند. شغل شما می تواند در kohl’s مرکز توزیع و یا Payless کفش انبار مرکز توزیع و یا فست فود. مردم ساخت 9 دلار در ساعت است.”

وقتی چینی ها شیشه ای تولید کننده Fuyao بازگشایی توقیف جنرال موتورز کارخانه در سال 2016 جامعه استقبال هجوم شغل جدید است. اما گذشت زمان شور و شوق مشکلاتی روبرو شد. برخی از سابق جنرال موتورز کارکنان خود را ساعات طولانی کار در Fuyao به صورت نصف پرداخت.

در اسکار-نامزد دریافت جایزه, مستند, آمریکا, کارخانه, Bognar و جولیا Reichert گرفتن تنش وجود دارد که ظرف چینی متعلق به اوهایو مبتنی بر گیاهان است. این است Reichert چهارمین نامزدی اسکار او برای اولین بار در سال 1978.

“در ایالات متحده ما مبارزه برای هشت ساعت در شب و تعطیلات آخر هفته خاموش,” او می گوید. “که تقریبا بی سابقه در صنعتی کار در چین است. … اگر رئیس می گوید شما باید به کار شش روز در هفته و یا در هفت روز هفته شما فقط آن را انجام دهد.”

Bognar توصیف ارتباط بین شرکت و خود آمریکا کارکنان به عنوان یک “پیچیده” است. مردم سپاسگزار برای شغل اما کار دشوار است — به خصوص در کف کارخانه: “این سخت است آن را گرم آن خطرناک است و انتظارات بسیار بالا,” او می گوید. “و در عین حال پرداخت است نه آنچه که باید باشد.”

آمریکا کارخانه برنده سال گذشته ساندنس جایزه بهترین کارگردانی از ایالات متحده, مستند. این اولین بار بود که برای کسب باراک و میشل اوباما, شرکت تولید زمین بالاتر است و در جریان Netflix بکشد.


نکات برجسته مصاحبه

در تفاوت بین دستمزد در اتحادیه جنرال موتورز کارخانه و در Fuyao

Bognar: در این فیلم Shawnea Rosser که مشغول به کار در قدیمی جنرال موتورز کارخانه و در حال حاضر با این نسخهها کار در Fuyao او می گوید: آن متفاوت است به طور مستقیم. او می گوید: در GM او ساخت 29 دلار و برخی سنت در هر ساعت و در Fuyao او باعث می شود $12.84. به طوری که کمتر از نیمی از آنچه که او استفاده می شود به. او چند فرزند. … آنها را از دست داده خانه خود را به دلیل آنها نمی تواند آنها را نمی تواند پرداخت وام مسکن پس از جنرال موتورز بسته شده است. این یک جهان متفاوت است.

در اینجا چیزی دیوانه: در چین است قابل توجه مسیر. چین در حال افزایش است و [بنابراین] مردم در این فیلم مانند وانگ او. او کوره مهندس که فرستاده شده از چین به ایالات متحده او را در اینجا برای حداقل دو سال. او نمی خواهید برای دیدن فرزندان خود به مدت دو سال. اما او مشغول به کار در Fuyao پس از او 19 ساله است. او بسیار اختصاص داده شده به Fuyao و آن را به او ارائه یک مسیر به طبقه متوسط است. او به ما گفت که او قادر به ساخت یک خانه برای خانواده اش برای بچه ها در چین او را به خاطر ساخت چنین پول خوب است. در ضمن در ایالات متحده افرادی مانند Shawnea که یک بار تا به حال آبی یقه, زندگی طبقه متوسط — متوسط اما امن — آنها هیچ امنیتی دیگر, و آن را بسیار متفاوت چشم انداز است.

بزرگنمایی این تصویر

مدیران جولیا Reichert و استیون Bognar زنده 25 دقیقه از Fuyao کارخانه در دیتون. قبلی فیلم, آخرین,کامیون, مستند بسته شدن شهر جنرال موتورز کارخانه. دیوید حلم/Netflix پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دیوید حلم/Netflix

در کار فرهنگ برخورد بین چینی و کارگران آمریکایی

Reichert: ما در فرهنگ کار و کارگران انتظار دارند احترام است. [آنها] انتظار به نه گفت: “فقط انجام این کار است.” [این] آمریکا پاسخ خواهد داد “چرا؟” و “شاید من یک ایده بهتر است.” آنها را نگاه استاد راهنما راست در چشم و سوال آنها. این واقعا اتفاق می افتد در چین بسیار زیاد است. این فقط یک کار متفاوت فرهنگ که در آن مردم را که رئیس می گوید. …

مردم [در چین] انتظار به کار 12 ساعت در روز و شش روز در هفته. این کارگران چینی صحبت می کنیم با ما صحبت کرد و با بسیاری از آنها — آنها را خوشحال در مورد آن. آنها دوست ندارند که دور از بچه ها برای بسیاری از سال و یا تنها دیدن آنها در روز یکشنبه. تا حدودی به این دلیل است که آنچه را که فرهنگ به ارمغان آورده است و آنها را به. آنها برداشته میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم از فقر در یک و نیم … نسل. اما که منجر به این کار شدید زندگی است. … کارگران چینی افتخار کشور خود آنها افتخار از شرکت آنها واقعا افتخار چگونه چین در حال شکوفایی در جهان است. …

این کارگران آمریکایی که می دانید من نمی توانم بگویم که آنها با افتخار از شرکت خود و یا آنها احساس می کنید واقعا در پشت امریکا بود و امریکا است که واقعا آنها را کمک به افزایش در جهان است. من فکر می کنم ما در یک مسیر کمتر امید [کمتر] امکانات … تا آنجا که به طبقه کارگر و مردم است.

در Fuyao شعارها و آهنگ کارگران چینی در حال عادت به خواندن

Reichert: وجود یک شعار است که گفته است که من فکر می کنم در نوع از [کپسوله] سرمایه داری است که “برای ایستادن هنوز هم به سقوط است.” … آنها شعار آن را هر روز.

Bognar: زمانی که یکی از آمریکا و سرپرستان و هنگامی که او به خانه [از سفر به Fuyao ستاد] او تلاش برای بدست آوردن آمریکایی ها به خط تا در این نوع از تشکیل نظامی و آن را فقط رفتن نیست که هست. آن را مانند افرادی که امضا به کار در این فیلم شدید شیشه ای کارخانه در ایالات متحده آنها در حال ساخت $12.84 یک ساعت و به آنها پرداخت می شود به اندازه کافی به خط و regimented مانند آن.

چرا بسیاری از کارگران آمریکایی در Fuyao می خواستم برای داشتن اتحادیه با ایران خودرو کارگران

Reichert: در این گیاه آن است. شما می بینید وجود دارد مسائل ایمنی. شما می بینید وجود دارد بسیاری از صدمات. برای یک زمان طولانی وجود نداشت پرستار وجود دارد. در قدیمی کارخانه GM آنها تا به حال یک پرستار وظیفه و یک دکتر در تماس در همه زمان ها — همه تغییرات. آنها تا به حال چیزی شبیه به آن در Fuyao گیاه برای اولین بار در. … در حال حاضر آنها را چیزی شبیه به مدت سه سال به آن است. در پایان از ما فیلمبرداری آنها در واقع یک پرستار است.

من فکر می کنم واقعا یک چیز بود و این سیاست را تغییر چیزهایی مانند مرخصی استعلاجی. آیا شما نیاز به یک دکتر را توجه داشته باشید ؟ … آیا شما از کار اخراج شده و حتی با یک پزشک توجه داشته باشید ؟ آیا شما بخوره اگر شما مجبور به رفتن به اتاق اورژانس یا هر چیز دیگری ؟ چگونه بسیاری از روز تعطیلات شما می توانید آنچه شما پرداخت شد. به مردم گفته شد زمانی که آنها پیوست [شرکت] … که در عرض یک سال آنها را جمع آوری. و ما رفت و در اطراف و خواسته مردم از یک سال و یا تا بعد: آیا شما خود را جمع آوری نشده است ؟ و هیچ کس نمی گفت که آنها انجام داد. و در حال حاضر شاید آنها می توانید آن را سه ماه بعد اگر آنها واقعا bugged H. R. آنها می خواهم آن را دریافت کنید. اما آن نوع از چیزهایی که واقعا خسته کننده است که آنها تا به حال هیچ قدرت.

Bognar: از دیدگاه این شرکت بود سود ساخت و به سرعت به عنوان چینی انتظار می رود آن را به. آنها فکر می کردند این شرکت خواهد بود سود آور پس از یک سال. ما شنیده ام این کار را دوباره و دوباره. و در اینجا ما, مانند, یک سال و نیم دو سال به عنوان یک عملیاتی تسهیلات و آن را هنوز تبدیل سود. بنابراین چینی ها مدیریت آتش سوزی به رهبری آمریکا و جایگزین آن با رهبری است. سرپرستان جابجا خارج از آمریکا سرپرستان به سرپرستان, و وجود دارد بیشتر و بیشتر فشار بر نیروی کار آمریکا. و که منجر به رشد نا امیدی در بخشی از آمریکایی ها. آنها احساس آنها در حال درمان می شود حتی بیشتر تقریبا به دلیل به دلیل خواسته های بالاتر برای بهره وری. و آن را فقط به گرفتن سخت تر و سخت تر — و به این ترتیب حسن نیت آغاز شده واقعا تبخیر هر دو جهت.

در “اتحادیه اجتناب” کمپین Fuyao زد برای منصرف کردن کارگران از unionizing

Reichert: آنها بسیار بسیار پرداخت می شود و آنها در آنجا از خیلی زود. به عنوان به زودی به عنوان وجود دارد هر whisperings مانند یک تی شرت در مورد UAW و یا کسانی که جلسات رفتن بلافاصله اتحادیه اجتناب از شرکت در آورده بود. در حال حاضر من می گویم این است که یک چیز است. تقریبا در هر مرکز توان آن را به یک مرکز توزیع می شود آن را انبار می شود آن را یک کارخانه — در واقع می شود آن را در یک یقه سفید محل کار — اگر صحبت از اتحاد آنها در حال رفتن به در یکی از … این شرکت های مشاوره. وجود دارد صدها نفر از آنها در سراسر کشور است. من فکر می کنم اکثر آمریکایی ها درک نمی کنند آن است که در پشت بسیاری از از دست دادن از اتحادیه قدرت دست دادن اعتصاب. آنها آموخت چینی مدیریت و سرپرستان به انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از اتحادیه.

Bognar: زمان بعدی شما به عنوان خوانده شده در این مقاله مانند “اوه فولکس واگن کارگران در تنسی آنها را رد کرد و این ایده از یک اتحادیه.” چیزی که ما نمی شنوند در مورد همه داخل درب بسته مبارزات انتخاباتی که شرکت انجام دهد.

روبرتا Shorrock و ست کلی تولید و ویرایش فایل صوتی این مصاحبه. بریجت Bentz مالی Seavy-Nesper و بث Novey اقتباس آن برای وب است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر