ویروس مختل ایتالیا به عنوان عفونت های بالای 10K مرگ و میر در 631

رم - خشن و بی ادب همهمه از رم کاهش یافته به یک زمزمه و گشت های پلیس نگهداری می شود مردم از هم جدا در کافه ها ب

توسط MINERALNEWS در 21 اسفند 1398

رم - خشن و بی ادب همهمه از رم کاهش یافته به یک زمزمه و گشت های پلیس نگهداری می شود مردم از هم جدا در کافه ها به عنوان ایتالیا اجرا فوق العاده جارو مستند سهشنبه به امید تبدیل شدن به بعدی کانون گسترش coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر که زندگی در چین است که کانت به حالت عادی بازگشت.

عفونت در ایتالیا در صدر 10,000 علامت با 10,149 موارد — بیش از هر جای دیگر اما چین — و تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس رز به 631 از 463 روز قبل ایتالیایی مدنی حفاظت از مقامات گفت.

سفر و محدودیت های اجتماعی که گسترش در سراسر ایتالیا نشان داده شده که چگونه این ویروس و گسترده اختلال در آن باعث شده است در حال گسترده از سوی غرب چین که در آن شیوع آغاز شد.

پلیس در سراسر کشور گشت کافه ها را به مطمئن شوید که صاحبان نگهداری مشتریان 1 متر (3 فوت) از هم جدا در طول ساعات روز و سپس اجرا سخت 6 بعد از ظهر بسته شدن سفارش.

"این بد است. مردم با ترس و وحشت گفت:" ماسیمو لئوناردو اجرا می شود که یک غرفه بازار. "من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن."

برای بسیاری از coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای چند, به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 116,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان و بیش از 4000 فوت کرده اند.

با تشویق بسیاری از ایتالیا به 62 میلیون نفر از مردم به در خانه بمانند و خشک شدن بیشتر تا آنچه را که باقی مانده بود از این کشور در حال حاضر ضرب و شتم صنعت گردشگری این مستند می تواند به افزایش احتمال یک رکود خرید و فروش یکی دیگر از ضربه به سیم پیچ بازارهای جهانی است.

اقتصاد ایتالیا سومین از 19 کشور که با استفاده از یورو ارز به شدت متکی بر صنایع نیاز به حضور فیزیکی و نزدیکی از کارگران: گردشگری تولید و خرده فروشی.

ایتالیایی ها نباید خانه را ترک کنند مگر اینکه برای کار و بهداشت و یا "ضرورت" مانند خرید مواد غذایی برتر شدهاند.

مغازه ها و کافه ها و رستوران ها دستور داده شد تا در 6 p. m. a لرزه محدودیت در کشور است که جوایز آن سلیقه در غذا تجملات و کافه فرهنگ است. Giorgio Armani اعلام کرد که بسته شدن از هتل و رستوران و بوتیک در میلان با استناد به "اقدامات پیشگیرانه به تصویب رسید که تا کنون برای حفظ سلامت کارکنان و مشتریان است."

"من شما را به انجام آنچه آنها به من بگویید برای انجام" رم گل استفانو Fulvi گفت. "اگر من به من نزدیک است.""

ایتالیا نیز یافت می شود به طور فزاینده خود را مهر و موم شده به عنوان کشورهای دیگر به دنبال نگه داشتن عفونت موجود است.

مالت و اسپانیا اعلام کرد ممنوعیت ترافیک هوایی از ایتالیا. بریتیش ایرویز و ایر کانادا به حالت تعلیق در تمام ایتالیا پرواز. اتریش منع مسافران از عبور از مرز بدون گواهی پزشکی اسلوونی بسته مرز خود را با ایتالیا و آلبانی ممنوع ایتالیا هوا و ترافیک کشتی. بریتانیا, ایرلند, دلار هنگ کنگ و آلمان تقویت مشاوره های مسافرتی خواست شهروندان خود را ترک کنند. حتی واتیکان ساخته جدید مانع شدن در لبه میدان سنت پیتر.

"خارج از شمال ایتالیا اگر شما وجود دارد" گفت: Erik Broegger راسموسن رئیس خدمات کنسولی برای دانمارک وزارت امور خارجه.

اما در چین کاهش تهدید وادار رئیس جمهور چین به بازدید مرکزی شهر ووهان کانون شیوع آن در روز سه شنبه و اعلام کرد: "ما قطعا به شکست این بیماری همه گیر."

این آخرین نشانه آن است که چین در لبه پشت نسبت به حالت عادی پس از هفته شدید قرنطینه اقدامات است. چین گزارش داد فقط 19 عفونت های جدید سه شنبه, از هزار نفر در هر روز در ماه گذشته.

"همه چیز به آرامی به حالت عادی بازگشت" گفت: یانگ Tianxiao یک سرمایه گذاری کارگر در پکن که در آن دولت در شهرستان است که به تدریج کاهش محدودیت.

اما در حال رشد ردیف هایی از جهان خارج از چین, ویروس مربوط به اختلال شد به طور فزاینده ای جدید طبیعی است. بیش از 100 کشور — بیش از نیمی از سازمان ملل متحد عضویت — در حال حاضر مورد تأیید. پاناما و مغولستان که در مرز چین در میان آخرین. کنگو و بورکینافاسو نیز تایید اولین مورد افزایش تعداد عفونت در آفریقا به 105 در 11 کشور جهان است.

فرانسه به دولت توصیه رای دهندگان را به خود قلم به انتخابات محلی روز یکشنبه به طوری که آنها نمی خواهد که برای به اشتراک گذاشتن. مراکش گزارش اول خود را به مرگ یک ویروس آلوده فرد — تنها دوم تایید مرگ و میر در آفریقا است. سازمان ملل متحد اعلام کرد که بسته شدن آن در نیویورک مقر پیچیده به عموم مردم و به طور موقت به حالت تعلیق در تمام تورهای.

در اسپانیا و فرانسه, فوتبال, بزرگترین ستاره آماده برای بازی در خالی استادیوم. ممنوعیت تجمعات عمومی به سکوت هنرمندان. تصاویر سونی تاخیر در راه اندازی "پیتر خرگوش 2" برای آگوست. آلبانی گفته شهروندان خود را به ماندن در خانه — ممنوعیت تجمعات عمومی و بستن مدارس و سرگرمی مراکز سالن ها و استخرها.

این ویروس به داخل راهروها از قدرت است. در ایالات متحده چندین ارشد سیاستمداران بودند خود قرنطینه و در اسپانیا, یک عضو برجسته راست آزمایش مثبت برای ویروس. حداقل دو مقام اروپایی فرماندهان نظامی نیز آزمایش مثبت پس از یک کنفرانس در آمریکا پایگاه نظامی در آلمان و فرمانده ارتش ایالات متحده و اروپا جدا شده خود را در مورد او نیز قرار گرفت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد که شهر New Rochelle, نیویورک شهرستان, حومه بزرگترین خوشه شناخته شده از ایالات متحده coronavirus موارد را "مهار مرکز" که در آن خانه ها از پرستش و جمع زیادی مکان خواهد بود بسته به مدت دو هفته.

سرباز گارد ملی کمک خواهد کرد تمیز کردن سطوح و تحویل مواد غذایی در منطقه یک 1 مایل (1.6 کیلومتر) شعاع اطراف یک نقطه در نزدیکی یک کنیسه کومو گفت.

در ایالت واشنگتن که در آن 19 از آن 24 مرگ و میر شده است متصل به Seattle-منطقه خانه سالمندان رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد قوانین جدید برای غربالگری مراقبت های بهداشتی کارگران و محدود کردن بازدید کنندگان در خانه های سالمندان.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

و در اوکلند کالیفرنیا هزاران نفر از مسافران بی قرار گیر در کشتی کروز آمار coronavirus منتظر نوبت خود را به رگ و سر به پایگاه های نظامی ایالات متحده و یا کشورهای خود را برای دو هفته قرنطینه.

"همه ناگهانی دو هفته تعطیلات تبدیل به یک پنج هفته تعطیلات گفت:"مسافر کارولین رایت از سانتافه جدید, مکزیک.

تعداد فزاینده ای از کودکان بودند در حال تدریس آنلاین در سطح بین المللی به عنوان تعطیلی مدارس گسترش یافته است. شیوع بیماری به قطع تحصیل برای حدود 363 میلیون دانش آموز در سراسر جهان با 15 کشور تحمیل تعطیلی مدارس در سراسر کشور و 14 اجرای موضعی تعطیلی پوشا آسیا و اروپا و خاورمیانه و شمال امریکا, U. N. آموزش و پرورش آژانس گفت.

یونان و مقدونیه شد آخرین به شاتر تمام مدارس و مهد کودک ها. دانش آموزان در تعداد رو به رشد در ایالات متحده — از جمله دانشگاه هاروارد و دانشگاه کالیفرنیا در برکلی شد در حال انتقال به کلاس های آنلاین در میان تعلیق از کلاس درس. دانشجویان دانشگاه هاروارد گفته شد نه به بازگشت به دانشگاه پس از مارس رخصتی بهار به پایان می رسد.

این ویروس متزلزل بازارهای جهانی سهام در روز دوشنبه در نظر گرفتن بدترین روز ضرب و شتم در وال استریت از سال 2008 قیمت نفت و رنج خود را بی رحم ترین و زیان پس از شروع جنگ خلیج فارس در سال 1991 — نگرانی مردم به خصوص در آمریکا که در حفظ و خیلی از بازنشستگی خود پول در سهام صندوق های متقابل و استفاده از منابع مالی برای صرفه جویی در پول برای پرداخت برای تحصیلات دانشگاهی فرزندان خود را.

روز سه شنبه ایالات متحده, سهام و نفت و سایر بازارهای مالی در سراسر جهان رفت و در یکی دیگر از سوار وحشی و چیتی بازگشت به زمین پس از تاریخی خود غوطه روز قبل. S&P 500 شاخص سهام در نیویورک بسته تا 4.9% شنبه, پاک کردن سه پنجم از روز دوشنبه دست دادن.

سرمایه گذاران به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر از نوسانات بزرگ تا تعدادی از عفونت های شخصی و ترس بود و هنوز هم شایع است که اقتصاد بود در آستانه رکود بازار ناظران گفت.

"ما در جهانی وحشت" گفت: Estelle Brack, یک اقتصاددان در پاریس. "ما در اعماق ناشناخته است."

___

لستر گزارش از پاریس. آسوشیتد پرس نویسندگان کالین بری در Soave, ایتالیا; Antonio Calanni در میلان; کن Moritsugu و کریستوفر Bodeen در پکن; Carlo Piovano در لندن; David افزایش در برلین; و توماس Adamson در پاریس کمک کرده است.

___

این نسخه تصحیح که یک عضو برجسته اسپانیایی راست حزب سیاسی آزمایش مثبت برای این ویروس نه با این نتیجه.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب