ما امداد چک آغاز ورود به عنوان خسارت اقتصادی شمع تا

واشنگتن – دولت تسکین چک شروع به ورود در آمریکا در حساب های بانکی به عنوان خسارت اقتصادی به آمریکا از coronavirus انباشت اشیاء بدست آمده تا پنج شنبه و بازگشایی فروشگاه در اروپا و چین روشن ساخته است کسب و کار که لزوما انعکاس درست زمانی که بحران را برطرف می کند.

با مستندات و محدودیت های دیگر آوردن کارخانه ها به یک مرتعش توقف آمریکایی تولید صنعتی چروکیده در ماه مارس ثبت بزرگترین کاهش از ایالات متحده مرخص در سال 1946 در پایان جنگ جهانی دوم است. خرده فروشی و کاهش بی سابقه 8.7 ٪ آوریل انتظار می رود به مراتب بدتر است.

به بزرگترین اقتصاد جهان در این هفته شروع به صدور یک بار پرداخت به ده ها میلیون نفر از مردم به عنوان بخشی از آن 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد با بزرگسالان دریافت تا 1200 $و $500 در هر کودک برای کمک به خانواده ها را برای اجاره یا پوشش لوایح دیگر. چک خواهد شد به طور مستقیم واریز به حساب های بانکی و یا از طریق پست به خانواده ها بسته به اینکه چگونه آنها ثبت اظهارنامه مالیاتی خود را در گذشته است.

در یک اقدام بی سابقه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام چاپ خواهد شد در چک. دو مقامات دولت صحبت خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد این موضوع گفت: چک را نمی شود به تعویق افتاد به دلیل این تصمیم است.

در ضمن اولین گام در بلند کردن اجسام از لحاظ اقتصادی فلج کننده محدودیت در دیگر نقاط جهان در حال اجرا هستند به مقاومت با خریداران و مشتریان دیگر دور ماندن از بازگشایی کسب و کار و کارگران از ترس به تازگی بازسازی شده آزادی قرار می تواند سلامت آنها در خطر است.

در چین میلیون ها نفر هنوز هم با احتیاط از هزینه های بسیار و یا حتی بیرون رفتن. برخی از شهرستانها باید با توسل به توزیع خرید کوپن و تلاش برای اطمینان بخشیدن به مصرف کنندگان با نشان دادن مقامات در وزارت امور خارجه رسانه های خوردن در رستوران ها.

“من قرار داده برنامه ای برای تغییر ماشین و صرف تقریبا هیچ چیز در غذا خوردن و یا سرگرمی” گفت: ژانگ هو یک کامیون فروشنده در Zhengzhou که به عقب رفته است اما کار خود را دیده است درآمد شاقول به دلیل تعداد کمی از مردم به دنبال خرید 20 تن سکوهای. “من هیچ ایده زمانی که این وضعیت به نوبه خود بهتر است.”

در اتریش, ماری Froehlich که صاحب یک فروشگاه لباس در مرکز شهر وین گفت: کارکنان او خوشحال بود برای بازگشت به کار پس از هفته cooped در خانه. اما کسب و کار خود را تا حد زیادی وابسته به گردشگری است که خشک شده است تا در میان محدودیت های مسافرتی, او انتظار دارد که آن را ماه به حالت عادی بازگشت.

“تا آن زمان ما در حالت بحران” او گفت:.

صحنه مشابه بود در سخت-آمار ایتالیا که در آن خیابان های رم شد تا حد زیادی خالی از سکنه با وجود کاهش محدودیت های این هفته اجازه داده است که برخی از فروشگاه ها به بازگشایی شده است.

در سراسر جهان مرگ و میر را در صدر 128,000 و تایید عفونت پیشی گرفته اند 2 میلیون با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ارقام درک اندازه واقعی بحران در بخشی به دلیل محدود آزمایش راه های مختلف از شمارش مردگان و پنهان برخی از دولتها

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 26,000 مرگ و میر — بالاترین در جهان و بیش از 600,000 تایید عفونت توسط دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد. هنوز کابوس سناریوهای طرح بسیار بیشتر از تعداد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان را به تصویب بالا بردن امید از ساحل به ساحل.

در تحولات دیگر:

— بررسی توسط آسوشیتد پرس در بر داشت که شش روز تاخیر در چین هشدار عمومی به رشد خطرات ناشی از این ویروس در اواسط ژانویه تنظیم صحنه برای جهانی فاجعه است.

— میلیون ها نفر از کره جنوبی رای دهندگان عینک ماسک و نگهداری اجتماعی فاصله به آنها رای دادند و در انتخابات مجلس با مشارکت شگفت انگیزی بالا است. دولت در برابر تماس برای به تعویق انداختن انتخابات دیده می شود به عنوان یک midterm رفراندوم رئیس جمهور, ماه Jae-در.

— مرگ و میر در ایران است که احتمالا تقریبا دو برابر گزارش رسمی رقم تقریبا 4,800 به عنوان یک نتیجه از undercounting و چون همه با مشکلات تنفسی شده و تست شده برای ویروس مجلس گزارش گفت:. انفجاری اتهام به خاک سپرده شد در یک پاورقی در 46 صفحه سند است.

در سراسر جهان آسیب اقتصادی از تلاش برای “صاف منحنی” عفونت سوار شده برانگیزتر.

معنابخش یک تغییر در رفتار مصرف کننده, فروشگاه مواد غذایی خرید و فروش در ایالات متحده شروع به پریدن کرد حدود 26 درصد به عنوان آمریکایی ها مواجه نگردند مواد غذایی و کالاهای مصرفی به سوار کردن بحران فروش خودرو کاهش یافت توسط یک چهارم و لباس, فروشگاه لباس, فروش تضعیف بیش از نیمی از دولت گزارش شده است. این دسته که بیشتر شامل خرید آنلاین افزایش بیش از 3 درصد است.

“با نشانه های روشنی از وحشت خرید از ضروریات و این واقعیت است که مستندات معرفی شدند تنها حدود اواسط ماه بدان معنی است که به مراتب بدتر است در ماه آوریل و در سه ماهه دوم به طور کلی گفت:” مایکل پیرس یک اقتصاددان در شرکت مشاوره سرمایه اقتصاد است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

ایالات متحده تولید کاهش یافته است 6.3% در ماه گذشته به رهبری غوطه وری تولید در کارخانه خودرو که تعطیل به طور کامل.

رئیس جمهور تهمت شده است اضطراب را بلند stay-در-خانه سفارشات و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی در آمریکا اما این آرمان در ادامه به دیدار سفت مقاومت در برابر دولت و در سطوح محلی.

روز چهارشنبه یک روز پس از شهر نیویورک اضافه شده تقریبا 4000 مرگ و میر به عوارض آن, در بخش, توسط شمارش افرادی که معتقد بودند به این ویروس بودند اما هرگز آزمایش قبل از آنها درگذشت, لیبرال دموکرات, شهردار, بیل د Blasio گفته فاکس نیوز که او در نظر دارد به حرکت با احتیاط.

“در این مورد من خودم یک محافظه کار” گفت: de Blasio که شهر مرگ و میر در حال حاضر در صدر 10,000. “من می خواهم برای دیدن مردم به کار به همان اندازه به عنوان هر کسی. من احساس می کنم آن را به فوریت. اما ما باید برای حفظ ایمنی و بهداشت اول از همه نیویورکی و بدیهی است که همه آمریکایی ها. … ما یک فرصتی به حق آن را دریافت.”

اتحادیه اروپا تکرار چنین نگرانی حتی آن را به عنوان منتشر شده 16-صفحه: نقشه راه توطئه ایالات البته خروج از بحران برای 27 ملل. اتحادیه اروپا هشدار داد که “هر سطح تدریجی آرامش از سلول جبرا منجر به افزایش متناظر در موارد جدید.”

رهبران خارجی در ضمن با عجله به دفاع از سازمان بهداشت جهانی پس از تهمت قول به قطع پرداخت به U. N. آژانس نه صدایی زنگ بیش از این ویروس هر چه زودتر.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell گفت که در حال حاضر “بیش از همیشه مورد نیاز” برای مبارزه با شیوع.

“تنها با پیوستن به نیروهای ما می تواند غلبه بر این بحران است که می داند هیچ مرزهای,” او گفت:.

___

مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im