بزرگنمایی این تصویر

FBI پوستر از سال 2012 نشان سابق FBI agent رابرت لوینسون قبل از ضبط خود را به سمت چپ; در یک ویدئو منتشر شده توسط خود آدم ربایان center; و یک تصویر ترکیبی از آنچه که او ممکن است مانند نگاه پس از پنج سال در اسارت ، اف بی آی گفت: لوینسون شد طولانی ترین-برگزار آمریکایی را به گروگان گرفتند. مانوئل Balce Ceneta/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مانوئل Balce Ceneta/AP

رابرت لوینسون یک عامل بازنشسته اف بی آی که در سال 2007 ناپدید شد در حالی که در یک ماموریت غیر مجاز در ایران برای سازمان سیا است که در حال حاضر مرده فرض کاخ سفید مسئولان و خانواده اش گفت.

“ما به تازگی دریافت اطلاعات از مقامات ایالات متحده که باعث شده است تا هر دو آنها را و ما را به این نتیجه که ما فوق العاده شوهر و پدر درگذشت در حالی که در ایران بازداشت” خانواده او اعلام کرد در یک پست در گروه “باب لوینسون” on Facebook. “ما نمی دانیم که چگونه او تنها است که آن را قبل از COVID-19 بیماری همه گیر.”

خانواده متهم به “بی رحمانه, بی عاطفه اقدامات رژیم ایران” برای مرگ او و گفت: آنها تا به حال هیچ ایده زمانی که و یا اگر بدن خود خواهد بود بازگشت فراخوانی که عدم قطعیت “تعریف بسیار از ظلم و ستم.”

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین در یک بیانیه صادر شنبه شب گفت که “تحقیقات ادامه دارد” اما که ایالات متحده معتقد است که لوینسون “ممکن است گذشت چند وقت پیش.”

در یک صدای جیر جیر ریچارد Grenell اقدام مدیر اطلاعات ملی گفت: او سوگواری برای Levinsons.

رئیس جمهور تهمت خود را به نظر می رسید کمتر برخی از لوینسون به مرگ است. “آن را به دنبال ندارد اما من قبول نمی کند که او مرده است,” او گفت:.

“آنها به ما گفت که او مرده اما بسیاری از مردم فکر کردن که این مورد گفت:” رئيس جمهور گفت:.

لوینسون ناپدید شده در ایران در خلیج فارس جزیره کیش در ماه مارس سال 2007 در حالی که کار برای یک گروه از تحلیلگران سیا در یک تحقیق که تا به حال نشده است به طور رسمی تایید شده توسط آژانس. لوینسون از بازنشسته اف بی آی بود و کار به عنوان یک محقق خصوصی.

در یک سال 2016 مصاحبه که پخش NPR صبح Edition, دانیل لوینسون گفت: پدر او را به حال سفر به کیش برای دیدار با یک آمریکایی که فرار کرده بود ایران در سال 1980.

“پدر من مشغول به کار بود به عنوان پیمانکار برای سازمان سیا در زمان” لوینسون گفت. “و تا آنجا که ما می توانیم بگویم که پدر من بررسی خارج از هتل. و با توجه به دیگر مرد به او نزدیک شد توسط نیروهای امنیتی ایران. تا چند هفته پس از آن او رفت و گم شده است.”

“دولت ایران-اجرای Press TV گزارش داد که او نقل قول ‘در دست نیروهای امنیتی ایران,’ ” لوینسون گفت. “بنابراین ما شده است و بر روی آن متمرکز بوده است.”

دولت ايران هرگز اذعان برگزاری سالمند لوینسون. آخرین تصاویر از لوینسون گرفته شده توسط ناشناس خود را اسیرکنندگان شد در سال 2011 منتشر شد.

در اواخر سال گذشته در بحبوحه تنش در روابط با تهران مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شده 20 میلیون دلار در بالای 5 میلیون دلار که قبلا ارائه شده توسط اف بی آی برای کسب اطلاعات درباره لوینسون.

در آن زمان ایران در یک پرونده به سازمان ملل متحد گفت: “با توجه به آخرین بیانیه تهران به وزارت دادگستری آقای رابرت آلن لوینسون جریان پرونده در دادستانی و دادگاه انقلاب تهران.” ایران بعد گفت: “جاری شد رسیدگی به ناپدید شدن او.

به خانواده لوینسون تشکر FBI مدیر کریس Wray, سازمان سیا, مدیر Gina Haspel, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و اوبراین برای تلاش های خود را.

این خانواده همچنین نام کسانی که آنها گفته بودند مسئول آنچه اتفاق افتاده “از جمله کسانی که در دولت ایالات متحده که برای سال های بسیاری بارها و بارها او را در پشت.”

در این بیانیه گفت: خانواده خواهد “صرف بقیه زندگی ما” به دنبال عدالت برای لوینسون “و رژیم ایران باید بدانند که ما نمی خواهد رفتن به دور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im