ایالات متحده راه اندازی حملات هوایی تلافی جویانه در عراق پس از حمله موشکی

بزرگنمایی این تصویر

وزیر دفاع علامت Esper تصویر روز دوشنبه گفت ایالات متحده در حمله هوایی در عراق در روز پنج شنبه هدفمند کاتا-ib Hizbollah سلاح و تجهیزات ذخیره سازی. سوزان والش/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سوزان والش/AP

ایالات متحده روز پنج شنبه راه اندازی شد یک سری از حملات هوایی در عراق علیه ایران مورد حمایت گروه شبه نظامی مظنون به شلیک زودتر موشک حمله که به کشته شدن و زخمی آمریکایی و سربازان انگلیسی.

“ایالات متحده انجام شده دفاعی دقت حملات علیه کاتا نائب Hizbollah امکانات در سراسر عراق” پنتاگون در بیانیه ای گفت.

مقامات همه اما سرزنش شیعه گروه برای چهارشنبه اعتصاب در اردوگاه تاجی در نزدیکی بغداد که در آن نیروهای ائتلاف قرار دارد. دو ایالات متحده و انگلستان خدمات عضو کشته شدند در موشک رگبار و 14 نفر دیگر زخمی شدند.

“شما نمی توانید به ساقه در ما پایگاه و کشتن و زخم آمریکایی ها و دور با آن” وزیر دفاع علامت Esper گفت.

پنتاگون نیست انتشار هر گونه اطلاعات در مورد تعداد تلفات.

هر از شناسایی اهداف در پنجشنبه تلافی جویانه بمباران اعتقاد بر این است “شامل امکانات قرار دارد که سلاح های مورد استفاده برای هدف قرار دادن آمریکا و نیروهای ائتلاف.”

اعتصاب بودند “دفاعی متناسب و در پاسخ مستقیم به تهدید ناشی از ایران-حمایت باشیم” در این بیانیه اضافه شده است.

آخرین دور از shellings افزایش نگرانی از تمدید تنش بین این دو کشور که به طور فزاینده ای تیره و تار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خارج از یک نقطه عطفی توافق هسته ای با تهران و reinstituted ناتوان کننده تحریم.

روابط بدتر در طول یک شلیک از خشونت آغاز شد که در اواخر ماه دسامبر هنگامی که Kataib Hezbolla بمباران یک پایگاه نظامی آمریکا در نزدیکی کرکوک با موشک. چند روز بعد نیروهای آمریکایی عقب زده در گروه شبه نظامی شیعه در عراق و سوریه است.

اما دو کشور به آنچه می توانست آستانه جنگ پس از حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا کشته شده ایرانی مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی و نیروهای شبه نظامی عراق فرمانده ابو مهدی Muhandis در نزدیکی فرودگاه بغداد در ماه ژانویه است. وزارت دفاع توجیه این حمله گفت: به طور کلی بود “به طور فعال در حال توسعه برنامه ای برای حمله به دیپلمات های آمریکایی و اعضای خدمات در عراق و سراسر منطقه است.”

قتل متعاقبا باعث یک موشک بالستیک حمله توسط ایران در العین در سوریه پایگاه هوایی در عراق و یک پایه دوم در مسکو که در خانه های ایالات متحده پرسنل.

اعتصاب در سوریه مجروح حداقل 34 ایالات متحده خدمات اعضا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر