واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضبط-تنظیم سرعت جمع آوری کمک کند کمی در میان شیوع کروناویروس اما قوی باقی مانده به عنوان او حفظ پول نقد گسترده استفاده بیش از دموکرات ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه مطرح شده بیش از $212 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2020 با توجه به آمار و ارقام برای اولین بار به دست آمده توسط آسوشیتدپرس, آوردن کل خود را به بیش از 677 میلیون دلار پس از 2017. خود مسافت برای ماه مارس حتی عنوان اقتصاد کشور شروع به سنگ زنی به توقف به سرعت همه گیر شد و بیش از 63 میلیون دلار.

که نشان از کاهش بیش از $86 میلیون مطرح شده در فوریه اما با این وجود بود که مغلوب ساختن پیشی جستن دوم-بهترین ماه تا کنون و آن را نگه داشته در مبارزات انتخاباتی خود را در سرعت به حفظ آن عظیم جمع آوری کمک های مردمی استفاده بیش از دموکرات ها.

نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش خواهد گزارش داشتن بیش از $240 میلیون دلار در این بانک در پایان مارس — بیشتر از 40 میلیون دلار بیش از دو ماه قبل. کمپین برنامه ریزی شده است به جمع آوری بیش از 1 میلیارد دلار در میان خود RNC و ارتباط مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته.

به جمع آوری کمک های مالی بالغ بر آمده در لحظه ای سرنوشت ساز برای مبارزات انتخاباتی هر دو به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن شد presumptive دموکراتیک نامزد و به عنوان coronavirus شیوع شروع به جارو ملت است.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یکصدمین تعهد به مردم آمریکا نشان داده است و زمان دوباره که او رئیس جمهور است ما نیاز به رهبری کشور ما از طریق این بحران و روشن است که رای دهندگان در پاسخ به او جسورانه رهبری” RNC رئیس Ronna McDaniel گفت. “شور و شوق برای رئیس جمهور تهمت و حزب ما همچنان قوی باقی خواهد ماند و ما همچنان به همه سیستم ها نسبت به ماه نوامبر است.”

دموکرات ها هنوز به انتشار آنها در ماه مارس hauls اما در پایان ماه فوریه بایدن انتخاباتی و DNC برگزار فقط حدود $20 میلیون ترکیب حسابداری بدهی های برگزار شده توسط حزب ملی.

“آمریکایی ها می توانید ببینید رئیس جمهور تهمت پیشرو در این کشور از طریق یک بحران جدی و پاسخ آنها با ادامه حمایت مشتاقانه خود را برای انتخاب مجدد,” مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مدیر کمپین براد Parscale اضافه شده است.

همه گیر شده است به طور موثر متوقف سنتی مبارزه و جمع آوری کمک های مردمی در حال حرکت آن را به دیجیتال و وسایل دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد آخرین رسمی جمع آوری کمک در 9 مارس در فلوریدا و آخرین تجمع در 2 مارس در شارلوت کارولینای شمالی, شهرستان برنامه ریزی شده برای میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در اواخر ماه اوت.

برای پر کردن شکاف مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی آغاز شده است به میزبانی نزدیک به روزانه جریان ویدئو های برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن عناصر و کمپین مقامات و همچنان ادامه دارد به فلفل حامیان با دیجیتال جمع آوری کمک مالی درخواست.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im