به دام افتاده paraglider نجات از خطوط برق در کالیفرنیا

الیوهورست کالیفرنیا. – پاراگلایدر صرف سه ساعت به دام افتاده در خطوط برق قبل از اینکه نجات در شمال کالیفرنیا.

این paraglider بود که بلافاصله شناسایی شد رو زمین با سیم به عنوان تنها پشتیبانی از زمانی که اولین پاسخ دهندگان وارد دوشنبه شب به گفته مقامات با الیوهورست آتش نشانی. الیوهورست حدود 40 مایل (64 کیلومتر) شمال ساکرامنتو.

گیر کردم در حالی که تلاش برای زمین در شهرستان یوبا سیتی فرودگاه در طی یک تمرین آموزشی, مقامات گفت. هیچ عمده صدمات گزارش شده است.

برق قطع شد و به اطراف برای چند ساعت در حالی که خدمه مشغول به کار برای نجات مرد, مقامات گفت.

“مشکل این بود که مطمئن شوید که خطوط شد د-انرژی را به مطمئن شوید که ما آتش نشانان در امان بودند قبل از ما می تواند بیمار تماس با ما” گفت: گردان رئیس سفت York.

“اجازه دادن به او را می دانم به ماندن در تماس با این هواپیما و نه برای رسیدن به خارج و تماس با ما به طوری که هواپیما در آنجا ماند هنوز” نیویورک گفت. “او خسته است اما تمام اعضای حیاتی و موثر بدن خود را به نظر می رسد با ثبات است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>