آخرین: وارن می خواهد رفع سنا وتو

لاس وگاس – آخرین در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری (همه زمان محلی):

7:40 بعد از ظهر

سناتور. الیزابت وارن ساخته شده آخرین زمین به نوادا رای دهندگان گفت: سنا filibuster باید حذف شود اگر قانونگذاران مانند رهبر سنا میچ مک کانل حفظ مسدود کردن کنترل اسلحه است که بسیاری از آمریکایی ها پشتیبانی می کند.

وارن بود که برگزاری یک شهر-سالن سبک رویداد روز جمعه در لاس وگاس قبل از این دولت رای دهندگان تبدیل شدن به اولین بار در غرب به تصمیم گیری در یک دموکرات نامزد. با این سایت از بزرگترین جرم تیراندازی در تاریخ مدرن حدود 5 مایل دور وارن ذکر رقیب نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز با نام در نظرات او در مورد موانع برای تغییر قوانین اسلحه .

“هنگامی که افراد دیگر که در حال اجرا برای رئيس جمهور — و من می گویم این فقط به عنوان یک واقعی است — مانند برنی که می گویند آنها می خواهند برای ایجاد تغییر واقعی اما آنها نمی خواهد عقب filibuster به خاطر داشته باشید آنچه که به معنی” وارن گفت. “آنها باید با توجه به حق وتو به صنعت اسلحه.”

وجود دارد حدود 500 نفر در این رویداد با توجه به وارن مبارزات انتخاباتی.

6:40 بعد از ظهر

مبارزات دموکراتیک ریاست جمهوری, نامزد تام Steyer می گوید آن رسیده است آزمایشی برای مقابله با داشتن اتحادیه فقط پیش از نوادا قفقاز.

کالیفرنیا میلیاردر آب و هوا فعال کمپین جمعه اعلام کرد این توافق کرده که با بین المللی اخوان الکتریکی کارگران محلی 2325. Steyer انتخاباتی می گوید اکثریت کارکنان این زمینه توافق نشان داده می شود IBEW محلی 2325 و مذاکره و توافق را منوط به تصویب کمپین کارکنان.

کار برای حمایت از نامزدها انتظار می رود نقش مهمی در شنبه نوادا قفقاز و لابی گری برای اتحادیه حمایت شده و روحیه.

کارکنان از چندین دموکراتیک, کمپین اتحادیه به عنوان زمینه لابی برای جلب نیروی کار حمایت پیش از این نامزد احتمالی انتخابات رقابت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مبارزات دیگر که باید سازمان یافته شامل سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>