سهام افت پس از شیوع کروناویروس در پکن و ایالات متحده

بزرگنمایی این تصویر

مردی که بازدید پکن به تازگی آزمایش شده است برای coronavirus در نانجینگ در چین در شرق استان جیانگ سو در روز دوشنبه. خ/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

خ/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 12:07 p. m. ET

شاخص های سهام ایالات متحده کاهش یافت و روز شنبه به عنوان ده ها تن از موارد جدید کشف شد در پکن باعث تجدید مستند اقدامات است. در ضمن موارد هنوز هم در حال افزایش در چندین ایالت آمریکا است که بازگشایی اقتصاد خود را.

در ظهر معاملاتی شاخص Dow Jones Industrial Average پایین بود 162 امتیاز یا 0.6% و گسترده تر S&P 500 شاخص 0.4% پس از پایین بودن حتی بیشتر از پیش از آن در روز.

تمدید نوسانات بازگشت به بازار است. فقط در روز جمعه شاخص های ایالات متحده آمریکا رسید با داو افزایش 477 امتیاز. یک روز پیش داو فرو 1,861 امتیاز.

بازارهای سهام نیز کاهش یافت و در آسیا و اروپا در روز دوشنبه ،

نزدیک به 80 مورد جدید از coronavirus یافت شده در پکن از روز پنج شنبه افزایش ترس از موج دوم عفونت های چینی سرمایه است.

در ایالات متحده موارد فزاینده در بسیاری از ایالت ها است که باید برداشته مستند سفارشات بالا بردن ترس است که یک بهبود اقتصادی خواهد غرفه اگر مستندات رزومه. فلوریدا شاهد به طور متوسط بیش از 1600 مورد جدید در هر روز و آریزونا و کارولینای شمالی شاهد به طور متوسط بیش از 1 ، 200 مورد جدید در هر روز است.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>