متحده نقشه از بازگشایی اقتصاد می گویند بحران بیش نیست

واشنگتن – فرمانداران در سراسر ایالات متحده شروع به طراحی طرح ها سه شنبه برای بازگشایی مجدد اقتصاد خود را در کند و روشمند روند برای جلوگیری از coronavirus از بازگشت با عواقب غم انگیز به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به عقب نشینی خود را ادعا می کنند از قدرت مطلق برای تعیین زمانی که برای پایان دادن به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

در ایتالیا و اسپانیا و جاهای دیگر در سراسر اروپا که در آن عفونت و مرگ و میر را آغاز کرده اند که ثبات این روند در حال حاضر در جریان برخی از کسب و کار و صنایع مجاز به شروع به بالا و در یک کالیبره تلاش سیاستمداران برای تعادل سلامت عمومی خود را در برابر کشور های رفاه اقتصادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام توقف به ایالات متحده پرداخت به سازمان بهداشت جهانی در انتظار یک نقد و بررسی از آن هشدار در مورد کوروناویروس و چین است. مغلوب ساختن پیشی جستن که خود در پاسخ به این ویروس شده است به نام سوال, انتقاد که نه صدایی زنگ هر چه زودتر. او تأکید کرد که این ویروس می توانست موجود در آن منبع و زندگی می تواند داشته باشد در امان است تا به حال U. N. آژانس بهداشت انجام یک کار بهتر بررسی گزارش های رسیده از چین است.

در حالی که بحران به مراتب بیش از در ایالات متحده با بیش از 25000 کشته و حدود 600,000 تایید عفونت توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه شمارش حالات روز قیامت که شد پیش بینی کرد فقط دو هفته پیش را به تصویب بالا بردن امید از ساحل به ساحل.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که اتحاد پیوست یک ائتلاف با همتایان خود در اورگان و واشنگتن در نحوه خروج از بحران برشمرد مجموعه ای از شرایط را برای بالا بردن محدودیت در امریکا پرجمعیت ترین دولت است. در میان چیزهای دیگر, او گفت: بستری شدن در بیمارستان را کاهش و تست بیشتر را برای تبدیل شدن به در دسترس است.

و زمانی که دولت بازگشایی, او هشدار داد, چیزهایی که نمی خواهد همان نگاه. پیشخدمت احتمالا با پوشیدن ماسک و دستکش مدارس ممکن است تلو تلو خوردن دانشجويان در زمان ورود به منظور کاهش ازدحام و اجتماعات بزرگ مانند رویدادهای ورزشی و کنسرت ها “نه در کارت” از حزب دموکرات گفت.

مشابه ائتلاف شکل گرفته در غرب فراگیر, کانکتیکات, دلاور, Massachusetts, New Jersey, New York, پنسیلوانیا و رود آیلند.

“خانه است که هنوز هم در آتش” فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت. “ما هنوز هم برای قرار دادن آتش سوزی”, بلکه “مطمئن شوید این نمی دوباره.”

سیاستمداران و مقامات بهداشت عمومی به طور یکسان هشدار داد که کاهش محدودیت در ایالات متحده و اروپا باید همراه با گسترده تست آنتی بادی به ببینید که چه کسی ممکن است ایمنی و ramped تا ردیابی از افراد آلوده در تماس با دیگران است. که به خوبی می تواند مستلزم استفاده از تکنولوژی گوشی های هوشمند.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ابراز تمایل خود را به ایالات متحده بازگشایی برای کسب و کار به سرعت و در یک نقطه می خواستم به دیدن کلیساها بسته بندی در عید پاک. روز دوشنبه او اصرار داشت او را “کل” اقتدار بیش از شل شدن محدودیت حتی اگر قانون اساسی تا حد زیادی از نمایندگان از جمله قدرت به ایالات متحده.

او به نظر می رسید به معکوس دوره روز شنبه گفت که او صحبت می کنند با تمام 50 فرمانداران به زودی به ارائه راهنمایی در مورد چگونگی و زمانی که برای بازگشایی, اما آن خواهد بود تا آنها را برای تعیین زمان مناسب و به شیوه ای برای احیای فعالیت در کشورهای خود را.

در حالی که رئیس جمهور صادر کرده است ملی اجتماعی-فاصله دستورالعمل ارائه مشاوره به مردم برای ماندن در خانه آن است فرمانداران و رهبران محلی که باید برقرار دشوار محدودیت های اجباری مانند مستندات و بسته شدن مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری.

اثرات این اقدامات در سراسر جهان ساخته شد ساده توسط صندوق بین المللی پول که پیش بینی شده است که اقتصاد جهان خواهد رنج می برند و آن را بدترین سال پس از رکود بزرگ در دهه 1930 کاهش حدود 3 درصد است.

هنوز هم وجود دارد که برق امید حتی در نیویورک که در آن مرگ و میر در صدر 10,800. کومو گزارش 778 مرگ و میر بیش از گذشته 24 ساعت اما گفت: مرگ و میر بودند درست کردن و بستری شدن در بیمارستان و تعداد بیماران جدید قرار داده هواکش شد و در ادامه به افت نشان می دهد که اجتماعی فاصله در حال کار است.

در همان زمان, او هشدار داد در برابر خوشنودی: “ما می تواند از دست دادن تمام پیشرفت های ما در یک هفته اگر ما آن را انجام دهد اشتباه است.”

فرمانداران سراسر کشور تکرار شدند. میشیگان گرچن Whitmer گفت: “ما باید مطمئن شوید که ما برای جلوگیری از موج دوم در همه هزینه ها.”

“ما در حال رفتن به تصمیم گیری مبتنی بر علم و داشتن واقعی استراتژیک فاز در اقتصاد ما زمانی که آن را مناسب و امن برای انجام این کار” از حزب دموکرات گفت.

اضافه کردن یک دوز از احتیاط از کاخ سفید, Dr. Anthony Fauci, دولت بالا عفونی-بیماری کارشناس گفت: در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس که ایالات متحده هنوز تست و ردیابی مراحل مورد نیاز برای شروع بازگشایی اقتصاد است.

“ما باید به چیزی در جای خود است که کارآمد است و ما تکیه می کنند و ما هنوز” Fauci گفت.

هر گونه آرامش اجتماعی-فاصله را به رخ می دهد در یک “نورد” اساس نه همه در یک بار او گفت: بازتاب راه COVID-19 زده مناطق مختلف در زمان های مختلف.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

Fauci همچنین گفت: واکسن ممکن است تا اواسط تا اواخر زمستان کمی بیشتر چشم انداز خوش بینانه از برآورد قبلی از 12 تا 18 ماه. “لطفا اجازه دهید من می گویند این نکته که این با فرض این که آن موثر است. ببینید که بزرگ ‘اگر’,” او گفت:. “از آن رو موثر باشد و آن را به امن است.”

دکتر آنه Schuchat که نظارت coronoavirus پاسخ در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: این کار کرده است با مقامات دولت فدرال به منظور توسعه یک دقیق بازگشایی طرح از جمله تعیین چه اقداماتی را باید دنبال و در چه شرایطی باید رعایت شود. برنامه ای که باقی می ماند تحت بررسی شامل مرحله جداگانه برای مدارس و کسب و کار و دیگر نهادهای Schuchat گفت.

در نیویورک ملکه مددکار اجتماعی هویج رابینسون گفت: مرگ و میر را به پایین می آیند “برای من احساس امن به عقب بر گردیم در قطار و یا انجام هر کاری است.”

“آن را بسیار سخت برای بیرون آمدن از خانه در همه گفت:” رابینسون 34. “من فقط سعی کنید به نگه داشتن ایمان و امیدوارم که این خواهد شد به زودی.”

میلیون ها نفر از کره جنوبی رفتند به مراکز رای دهی در روز شنبه به صورت ملی در انتخابات پارلمانی به عنوان یک رفراندوم برای جمهوری ماه Jae-در که وارد سال آخر ترم دست و پنجه نرم کردن با تاریخی بحران بهداشت عمومی. طولانی بافی خطوط به نظر می رسد نادیده گرفتن انتظارات برای پایین مردم در انتخابات و نظرسنجی کارگران بررسی درجه حرارت و دور whisked مردم برگزاری نمایشگاه تب یا ورود بدون ماسک به مناطق جداگانه برای رای دادن.

در بریتانیا با مرگ و میر را در بیش از 12000 اطلاعات جدید نشان داد که تعداد واقعی این است که صدها نفر بالاتر است. و چین مواجه شده جدید عود همراه خود را از راه دور در شمال مرز با روسیه است.

در ایتالیا که تاکنون بیش از 21,000 مرگ اما در روز سه شنبه گزارش داد که کوچکترین تعدادی از عفونت های جدید در یک ماه کتاب فروشی و لوازم التحریر فروشگاه ها و مغازه های فروش لوازم کودک اجازه داده شد برای باز کردن در بسیاری از مکان ها. جنگلداری و کارگران مورد نیاز برای روشن شدن درختان مرده پیش از تابستان fire فصل هم رفت و برگشت.

در اسپانیا با بیش از 18,000 dead کارگران بازگشت به برخی از کارخانه ها و مشاغل ساخت و ساز در این هفته در حالی که در فروشگاه ها و دفاتر باقی مانده بسته شده است. سخت افزار و فروشگاه های باغبانی بازگشایی در اتریش اما صدراعظم Sebastian Kurz گفت که او آماده است به “کشیدن ترمز اضطراری” اگر یک تجدید حیات.

در سراسر جهان حدود 2 میلیون و تایید عفونت گزارش شده و بیش از 120 ، 000 نفر فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ارقام درک درست اندازه گیر به دلیل محدود تست ناهموار شمارش مرده و پنهان برخی از دولتها.

___

Hinnant گزارش از پاریس. کریس بلیک کمک از بانکوک. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>